Šta je novo?

Izbori 2024

Predrag Popović: S obzirom kakva je danas opozicija - nezainteresovana da predvodi narod u borbi za oslobođenje od naprednjačke diktature - samo majmun može da donese spas Srbiji. Ta uloga će, izgleda, pripasti Aleksandru Vučiću. On se stalno igra strpljenjem građana, kriminalom i aferama, koje svakog časa mogu da eksplodiraju i naprave rupu u njegovom kartelu. Nažalost, takav scenario je izvesniji od promene olovkom i glasačkim listićem. Mafija nikad nije raspisala izbore koje može da izgubi.
S obzirom da je Predrag Popovic bio deo tog kartela i urednik Vucicevih novina, on to najbolje zna.
 
S obzirom da je Predrag Popovic bio deo tog kartela i urednik Vucicevih novina, on to najbolje zna.
Zar Popovic i Brkic nijsu najhrabriji novinari danas?
Brkic je cak i hapsen zbog reci koje niko iz opozicije ne sme da izgovori (a isto misle).
 
Zar Popovic i Brkic nijsu najhrabriji novinari danas?
Brkic je cak i hapsen zbog reci koje niko iz opozicije ne sme da izgovori (a isto misle).
Brkic je korisni id*** kog Vucic moze da izvuce i kaze evo vidite da su i opozicini mediji gori od Informera. Covek na jednu istinu napise 5 nebuloza i izmisljotina.
 
To je Rodzer Voters iz Pink Floyd-a.

Moja tetka koja ima 83 godine ima svog ljubimca i to je Ivica Dacic,
Kaze da jedino u njega ima poverenja.
Moja mama koja je jos starija ne mozee da razgovara s njom o politici jer tetka odmah vice i brani svoj SPS.

Џаба било каква дискусија, секта толико јако хипнотише маторце да би радије се закрвили са укућанима око хуље и малог злобе. Решење само сакирити им документа на 24 сата и то је то.
 
Nadam se da ćete banovati ove botove vlasti koji vređaju druge forumaše.

IPSOS laže kao i uvek. Vučić i BIA guraju pokret "MI". Moguće da su u ovom trenutku korisni Vučiću. On se uvek oseća moćnim u društvu Putinovaca. Mnoge stvari će se izdešavati u međuvremenu pa je procenio da bi mu rusofili bili od koristi uoči nove etape zaluđivanja naroda. Rast crno-crvene koalicije u poslednjih desetak godina samo potvrđuje tezu da će Srbi za 50 godina biti manjina u ovoj zemlji.
 
IPSOS laže kao i uvek. Vučić i BIA guraju pokret "MI". Moguće da su u ovom trenutku korisni Vučiću. On se uvek oseća moćnim u društvu Putinovaca. Mnoge stvari će se izdešavati u međuvremenu pa je procenio da bi mu rusofili bili od koristi uoči nove etape zaluđivanja naroda. Rast crno-crvene koalicije u poslednjih desetak godina samo potvrđuje tezu da će Srbi za 50 godina biti manjina u ovoj zemlji.
Istorija Srbije je neprekidni pad, neprekidno ponavljanje krize upravljanja, neprekidan poraz.

Postoji neki nedostatak koji sprecava Srbe da optimalno upravljaju svojom zmeljom, odnosno da skoro neprekidno Srbijom vladaju nekompetentni i/ili pokvareni ljudi.

Mi sada biramo manje zlo, mi po kusavamo da malo manje zli i pokvareni ljudi zavladaju srbijom.
 
EuropeElects
Parlament:
1702637900716.png


Beograd:
1702637909520.png
 
Nizak ocekivani rezultat NS pokazuje eklatantnu nezrelost stanovnistva Srbije.
Narod ne zali da glasa za jedinu stranku koja u programu adresira najvece probleme Srbije samno zato sto osecaju da se radi o nezavisnim igracima.
Narod voli snishodljive sluge i hulje.

Ovi izbori su dvoboj putinofila i ljubitelja amerike.
 
Da li gradonacelnik Beograda moze imati nekakav uticaj na policiju u Beogradu, bilo saobracajnu, bilo ovu obicnu?
 
Bahati naprdnjaci krše izbornu šutnju jer su tako u mogućnosti.
Sajt Kurira, upravo sada..

Screenshot_20231215_115547_Chrome.jpg
 
Nizak ocekivani rezultat NS pokazuje eklatantnu nezrelost stanovnistva Srbije.
Narod ne zali da glasa za jedinu stranku koja u programu adresira najvece probleme Srbije samno zato sto osecaju da se radi o nezavisnim igracima.
Narod voli snishodljive sluge i hulje.

Ovi izbori su dvoboj putinofila i ljubitelja amerike.
Jeste, bas necemo za Jeremica jer je nezavistan, to je glavni razlog lol.
 
Pohvala za zeleno-leve sto su se malo prok***** :cool:

410120799_746745714164528_4898106657681527025_n.jpg

Hvala, zapalio sam juče prvi put baklju u životu sa 35 godina. Nismo bili blizu ni stambenih zgrada ni poslovnog prostora pa niko nije bio ugrožen, stajali smo odvojeni jedni od drugih radi bezbednosti i posle smo pokupili sav otpad.

Постоје инсајдерске информације да будућу владу праве Зелено леви фронт који ће иступити из СПН, Доста је било, СПС, Зукорлић и покрет Ми са професором Несторовићем.
Molim te mi reci ko je insajder jer sam koordinator kampanje za Zvezdari u ime Zeleno-levog fronta u okviru koalicije Srbija protiv nasilja. Poštujem te i cenim ali mi je neverovatno da veruješ u takve gluposti. ZLF ne bi ni pomislio ni u ludilu sa takvim likovima da sarađuje. Ja recimo imam lične konakte sa DSS i cenim ih kao racionalnu desnicu koja je potrebna ovom društvu.

Odgovarm na ostala pitanja kasnije, moram pored kampanje i da radim da ne bi crk'o оd gladi.
bakla spn.jpg
 
Nizak ocekivani rezultat NS pokazuje eklatantnu nezrelost stanovnistva Srbije.
Narod ne zali da glasa za jedinu stranku koja u programu adresira najvece probleme Srbije samno zato sto osecaju da se radi o nezavisnim igracima.
Narod voli snishodljive sluge i hulje.

Ovi izbori su dvoboj putinofila i ljubitelja amerike.

Mislim da je Jeremić tu najveći problem, ali da, generalno su jako kvalitetni ljudi sa deklarativno odličnim programom i nije mi jasno kako neko to ne podržava? Kovačević, Sanda, Vladeta, pa i Gajić...

Ne treba zaboraviti i da se ogromna lova daje na analitiku i marketing. Veleizdajnički dramoser jeste mag marketinga zato što je dovoljno pametan da kapira koliko je to važno i hoće (našom lovom) da plati pametnije da manipulišu. Vrlo svesno ovim istraživanjima spušta rezultate onima koji su na granici (NS), demotiviše ih, a diže rejting onima koji u stvari nemaju šanse (Nestor). Negde između je i Radule. Računa da će dobiti pola glasova ispod cenzusa, pa aktivno radi na tome da spusti te koji prelazi i podigne one na dnu, nek pola ne dođe do crte, nakupi se tu sigurno preko 5 % ukupno. Zbog svega toga mi je DSS sigurniji izbor. Čak se za lokal razmišljam da glasam za SPN, jer će imati sigurno razgranatiju strukturu ljudi. Svakako i ja mislim da su na parlamentarnom nivou SNS i SPN u stvari prirodni saveznici sa gotovo identičnom ekonomskom, spoljnom politikom. Drže i većinu medija. SPN je čak poštenija, otvoreno kažu, a dramoser folira.

Mada se generalno slažem sa tobom, ostaje pitanje zašto sve te stranke desnog centra nisu išle zajedno? Pre bih rekao da je ogromna sujeta lidera koju nisu mogli da progutaju, nego što su dramoserovi ljudi (Milica). Znamo i da glasači Zavetnika, Radikala i sl sigurno nisu za dramosera (jer bi odavno već preleteli da jesu), ali za lidere ne znamo sigurno.
 
Ja se slažem sa svim što govore Mi bez obzira što su uglavnom skupina matorih komunista, čast izuzetku Paviću.
No očigledno je da ih Vučić u zadnji čas gura izjavama i istraživanjem.
Sad da li je razlog da podigne izlasnost, da li da oslabi postojeće desne, da li da ih napumpa na neko veće iznenađenje pa da se na njih vadi za odlaganje izdaje... Bilo bi lepo znati.
 
Занимљив интервју Немање Шаровића са Чедом Јовановићем.
 
Svakako i ja mislim da su na parlamentarnom nivou SNS i SPN u stvari prirodni saveznici sa gotovo identičnom ekonomskom, spoljnom politikom. Drže i većinu medija. SPN je čak poštenija, otvoreno kažu, a dramoser folira.
Mislim da su SPN i SNS prirodni saveznici i na lokalnom i svakom nivou.
I jedna i druga ekipa su tu zbog zluzenja stranim interesima.
 
Hvala, zapalio sam juče prvi put baklju u životu sa 35 godina. Nismo bili blizu ni stambenih zgrada ni poslovnog prostora pa niko nije bio ugrožen, stajali smo odvojeni jedni od drugih radi bezbednosti i posle smo pokupili sav otpad.
Šta ćemo sa CO2 koji ste ispustili, tri mikrona se smanjio led na severnom polu zbog vas lažnih environmentalista...
 
Занимљив интервју Немање Шаровића са Чедом Јовановићем.
Odslusao sam juce ceo intervju. Kada se ignorise upadljivo pravdanje Vucica i napadanja Djilasa ima ponesto zanimljivo da se cuje.
Mada Ceda kapiram da dosta baronise kada sebe predstavlja kao nezaobilaznog pregovaraca u svakom dijalogu od 1999.
 
Mislim da su SPN i SNS prirodni saveznici i na lokalnom i svakom nivou.
I jedna i druga ekipa su tu zbog zluzenja stranim interesima.

To je tako i ne vidim kako se to može promeniti, svakako drže sve medije, šatro dualizam, pozicija i opozicija. Na to ne možemo da utičemo, Stokholmski sindrom i rezon bolje ćuti da opet ne dobiješ po glavi, ali sve to je viša politika. Naše je da učinimo šta je u našoj moći, a to je samo da im ne damo glas. EU id*** su za poslednjih 10 godina doneli više idiotskih zakona, zaštita kriminalaca, oduzimanje imovine i sl nego Staljin. Nemaju Gulage, ali imaju cancel kulturu...

Što se lokala tiče, računam da su ipak u opoziciji mnogo pristojniji ljudi i da će uspeti da srede neke stvari koliko-toliko, sudstvo, službe, inspekcije, katastar. Na ličnom nivou mi je miliji iskreni komunista, ugl intelektualni teletabis (ali i ne mora, može biti vrhunski intelektualac utopista, kao Duci Simonović npr), nego napredni komšija koji ruši noseći, seizmički zid, da mu ni profesor građevinskog fakulteta ne može ništa sa prijavama, jer inspekcija ne izlazi...
 
Vrh