Šta je novo?

Izbori 2024

Данас су ме око 17.00 звали и представили се као Макс стратеџик, само сам прекинуо везу, јесам ли добро урадио?


То и мене плаши, нека поништавају изборе 100 пута, изаћи ћу и 101. пут ако треба!
Ja сам причао са њима, дао слабе оцене на питано и рекао да ћу гласати за СПС.
 
Ja сам причао са њима, дао слабе оцене на питано и рекао да ћу гласати за СПС.
Хахах, претпостављам у циљу антагонизације две стожерне партије владајуће коалиције.

Треба напоменути да Макс стратеџик није организација која самостално врши истраживања јавног мњења, макар она била и наручена, већ кол-центар који пружа услуге другим фирмама, зна се коме у овом случају.
 
Bolje davati odgovore da ste za SNS ili eventualno SPS. Ko zna, možda pomisle da ne moraju baš toliko da kradu. Prošle godine su bili veoma razočarani rezultatima u Beogradu. Mislim da su ih mnogi prevarili i slagali da će glasati za SNS. Prošle godine umalo pobeda, nedostajalo 2.000 glasova. Zato su se ove godine bolje spremili i spremni su da uguraju i do 50.000 birača sa lažnim ličnim kartama.
 
ali ce zato uspesni vlasnik restorana imati takve probleme.
I onda svi koji se ne bave tim poslom treba da kazu: "Meni je super".
Tako razmisljaju tinejdzeri.

Kad komsiju odvedu na streljanje, kazes: "Dobro je, nisu mene ovaj put".


evo primera masovnog prisustva iznajmljenih glasaca (kaze, oko 60 listica), za fantomske komsije
Ako je vlasnik restorana posvećen sebi i svom biznisu, manje su šanse da će sa mafijom imati probleme. Vlasnik restorana koji baštu proširi tako da okruži turističku info tablu i stubove javne rasvete i ne poštuje okruženje, nadograđuje i širi kafić ili restoran nelegalno i na druge načine stiče kapital sam se uvlači u takve poslove.
 
Данас су ме око 17.00 звали и представили се као Макс стратеџик, само сам прекинуо везу, јесам ли добро урадио?


То и мене плаши, нека поништавају изборе 100 пута, изаћи ћу и 101. пут ако треба!

oni su na sve spremni. apsolutno sve.
 
U tim godinama bi trebalo da odavno imaš porodicu.
Ne trebam, imaću je kad poželim da je imam. To što se nekima život "završi" u 30, pa se osećaju neostvarni to je njihov problem. A 35e su nove 25e ;) A ja lično sam u boljoj sam formi od prosečnog 25o godišnjaka, zategnutog tele, bez "bojlera", bez bora, bez i jedne sede, bez ćele, prema tome ne moram nigde da žurim.

Pa iznervirao me zato sto je provokator klasicni ili slepac koga bole ona stvar za sve kao sto sam vec napisao.
Budi otvoren da ne mislimo svi kao ti. Sportski pozdrav! :*
Šta je nekome teško da ode na biračko mesto i izdvoji 20 minuta? Nema opravdanja.
Nije stvar minutaža, nego ni jednoj opciji nisam ciljna grupa? Ni jedna opcija u svom propagandnim aktivnosti nije spomenula pitanje preduzetništva, naročito tehnološkog, onog koje donosi pare u zemlji i pravi net income. Niko nije spomenuo podsticaje i benefite za nas koji zapošljavamo više desetina ljudi koji u proseku imaju nekoliko puta veća primanja od prosečnih.

Prosto niko mi se nije obratio i nisam ničija cilja grupa, i zašto bih ja onda činio uslugu nekom i dao mu svoj glas?

Sledeći put neka malo razmisle i o nama i neka se malo obrate i nama koji radimo daleko od očiju javnosti i gradimo BDP ove zemlje sa zdravim kapitalom koji dovlačimo u zemlji dok izvozimo svoje znanje. I neka se ne čude što nas je mnogo koji ćemo u nedelju da ostanemo kod kuće.
 
Ta rečenica mi je pomogla da završim fax-sledeće nedelje u ovo vreme ova agonija će biti okončana, sedeću i uživaću.. :rolleyes: I tako, ispit po ispit..
Meni pala na pamet dok sam trčao, na nekom osmom kilometru. Kao vizija mi je prošla kroz glavu. Onda sam ostatak trčanja proveo dejdrimingujući o tome. Na kraju me puklo na agresiju i kako u osvetničkom modu slavimo to veče i zovem komšije radikale da siđu da se bijemo :ROFLMAO:
 
Да ли си задовољан услугама државне управе? Здравством, правосуђем, полицијом?
Po mom dosadašnjem iskustvu iz EU usluge državne uprave, policije i pravosuđe su veoma slični onima ovde. Ali državno zdravstvo kod nas funkcioniše veoma loše, tu je EU miljama daleko.
 
Meni jako smeta i ta agresivnost nekih ljudi (i članova ovde na forumu) u teranju nas koji nećemo da izađemo na izbore.

Kada takve postove čitam bukvalno se vratim u onaj osećaj kada bio dete pa te roditelji teraju da uradiš nešto, uz pretnjom kazne ako ne uradiš.

E tako se osećam dok čitam neke postove, a ja bih voleo samo da osetim da imam izbor da li ću ili neću izaći na izbore. Jednostavno neki ljudi moraju naučiti da uđu u tuđe cipele, i da poštuju izbor drugih ljudi.

Ja nikad nisam namećao stav da ne treba da sd izađe na izbore, ali pustite i nas da mi isto tako slobodno odlučimo da li ćemo izaći.

Jednom nas pitate i ako kažemo NE, onda je naš konačni odgovor i nema razloga da nas ubeđujete da li ćemo izaći.
 
Poslednja izmena:

Паметан је овај Марчело.


30 година, са врло кратким периодима када је било другачије, утеравани су у свест да њихов глас не вреди ништа, да се све то одлучује на другом месту. Није ми нејасан сентимент, али није добро и то треба да се промени. Што рече Иван Ивановић то је начин да натерамо политичаре да се понашају одговорно – ја као грађанин своју дужност обављам и тиме вам претим. То је оно чиме их „држимо“ у шаци – не могу да раде шта год хоће, јер ћемо их сменити, наводи он.
 
Meni jako smeta i ta agresivnost nekih ljudi (i članova ovde na forumu) u teranju nas koji nećemo da izađemo na izbore.

Kada takve postove čitam bukvalno se vratim u onaj osećaj kada bio dete pa te roditelji teraju da uradiš nešto, uz pretnjom kazne ako ne uradiš.

E tako se osećam dok čitam neke postove, a ja bih voleo samo da osetim da imam izbor da li ću ili neću izaći na izbore. Jednostavno neki ljudi moraju naučiti da uđu u tuđe cipele, i da poštuju izbor drugih ljudi.

Ja nikad nisam namećao stav da ne treba da sd izađe na izbore, ali pustite i nas da mi isto tako slobodno odlučimo da li ćemo izaći.

Jednom nas pitate i ako kažemo NE, onda je naš konačni odgovor i nema razloga da nas ubeđujete da li ćemo izaći.
Svako ima pravo da izadje na izbore ili ne i da glasa za koga hoce ili da crta cica glise. Ja barem smatram da to sto je neko uspeo zahvaljujuci ili uprkos sistemu da sebi obezbedi malo bolje uslove za egzistenciju nije razlog za neizlazak na izbore. Slazem se da trenutno nijedna opcija ne nudi ono sto bi mnogi od nas voleli, ali da bismo dobili opciju koja nudi ono sto zelimo moramo da idemo ka tome korak po korak, jedan od koraka je da se izborimo za demokratiju, a to mozemo izlaskom na izbore. Ja smatram da je patriotska duznost izaci na izbore i glasati za opciju koja je najmanje losa, kad budu pocele da pobedjuju najmanje lose opcije mozda cemo jednog dana doci do neke dobre, ako ne glasamo nikad necemo doci do nje,
 
Hulja tacno zna sta je najvaznije vecini:

Председник Вучић изјавио је да је Београд једина метропола у региону и да без обзира што Србији још много тога недостаје да би по животном стандарду сустигла Хрватску, разлика између два града се смањује и наставиће тако.
Коментаришући нападе у загребачким новинама, председник Вучић навео је да без обзира што је Хрватска богатија од Србије, Београд се убрзано развија и тако смањује разлику са Загребом.
 
Kako bi mene na primer naterao?

Evo ti moj profil: 35 godina, vlasnik IT firme, prihodi su mi kompletno nevezani za Srbiju (prihodujem iz USA i EU), smatram da u Srbiji postoje sistemski problemi vezani za naš mentalitet (nevezano ko je na vlasti), putujem često, kvalitet života u Srbiji mi je veoma dobar (lep stan, lep auto, životni stil dosta iznad EU standarda) ... i smatram da nemam za koga da glasam na izborima.

Kako bi me ti motivisao da izađem uopšte tog dana na glasačko mesto, a kamo li da za nekog glasam?
Доказ да финансијско благостање није одраз интелекта.

Дај још неки овакав курч пост. За сад смо сазнали за леп стан и лепа кола, као и за немање буренцета, ћеле, и свега осталог што краси просечног српског пезанта на рецимо вратима сакуре.
 
Hulja tacno zna sta je najvaznije vecini:

Председник Вучић изјавио је да је Београд једина метропола у региону и да без обзира што Србији још много тога недостаје да би по животном стандарду сустигла Хрватску, разлика између два града се смањује и наставиће тако.
Коментаришући нападе у загребачким новинама, председник Вучић навео је да без обзира што је Хрватска богатија од Србије, Београд се убрзано развија и тако смањује разлику са Загребом.
To sto se ostatak Srbije raspada nema veze :)
 
Ma ovo 100% neka botina ili lik koji sarađuje sa SNS-om. Ako te politika ne zanima, kako si došao na ideju da posetiš ovaj deo foruma? Kakve veze ima ćela, stomak ili ti ne znam ni ja šta sa izborima? Da ne tražiš možda dečka ovde pa se reklamiraš? Evo, imaš Nokija. 😁

Vučić je izabrao dobre teme sinoć. Stižemo Hrvate u ekonomiji, Beograd je jedina metropola, nećemo ih stići ako opozicija dođe na vlast. Ima li većeg motiva za Srbina nego da bude bolji od komšije? Šarić dočarava kakav će Beograd biti ako pobede zeleni...

Druga tema, sve će propasti ako ja odem. On jedini uspeva da drži Srbiju iznad vode. U opoziciji sve sami id***, neznalice, loši đaci, poslušnici zapada. Vučić prati svetski tokove, priča sa najeminentnijim ljudima iz sveta politike i biznisa. Samo da pregrmimo naredne 4 godine, a onda će da nam svane. Ovo su turbulentna vremena, ne valja menjati vlast kada se svet "lomi". "Da mi je sadašnja pamet, 2000. bih glasao za Miloševića", reče tzv. novinar Rodić.

Dakle, pobediti komšije i sprečiti da Vučić ode, jer ako ode, propašće nam država.
 
Hulja tacno zna sta je najvaznije vecini:

Председник Вучић изјавио је да је Београд једина метропола у региону и да без обзира што Србији још много тога недостаје да би по животном стандарду сустигла Хрватску, разлика између два града се смањује и наставиће тако.
Коментаришући нападе у загребачким новинама, председник Вучић навео је да без обзира што је Хрватска богатија од Србије, Београд се убрзано развија и тако смањује разлику са Загребом.

Само он зна у његовој глави шта је регион, с обзиром да је Будимпешта ближа од Загреба, како то да се није упоредио са тим регионом или да се упореди са Софијом која већ има метро. Али јбг како отворити очи маторцима који су у некој напредњачкој хипнози.
 
Само он зна у његовој глави шта је регион, с обзиром да је Будимпешта ближа од Загреба, како то да се није упоредио са тим регионом или да се упореди са Софијом која већ има метро. Али јбг како отворити очи маторцима који су у некој напредњачкој хипнози.
Zato što narod zanimaju Hrvati. Hrvatska ima more, a Vučić i parizer Srbi sanjaju izlazak na Jadran. Ako već nemaš more, bar imamo najveći i najmoćniji grad u regionu. Mađari nisu zanimljivi, to je daleko...
 
Vrh