Šta je novo?

Izbori 2024

12.5.1972: Закон о Народној банци Југославије и отпочињање процеса стварања народних банака република и аутономних покрајина

И даље посматрамо ту земљу као јединствену, а то било 8 држава до 1989, односно 6 од 1989. до 1991.
A ja zakucao večeras na moj 2.000 stan u kampanji od vrata do vrata Zeleno-levog fronta u okviru koalicije Srbija protiv nasilja u Mirijevu i tamo našao u hodniku Jugoslaviju.
jugoslavija mirijevo.jpg
 
SNS je ubeđen u pobedu. Očigledno se sprema manipulacija sa migrantima, menjanjem prebivališta i bosanskim glasovima.

Opozicija ne sme da udomi SPS. Nadam se da će taj kancer da se raspadne i da će mnogi iz te stranke završiti u zatvoru.
 
SNS je ubeđen u pobedu. Očigledno se sprema manipulacija sa migrantima, menjanjem prebivališta i bosanskim glasovima.

Opozicija ne sme da udomi SPS. Nadam se da će taj kancer da se raspadne i da će mnogi iz te stranke završiti u zatvoru.
Radoman Božović
Gorica Gajević
Slobodan Unković
Milomir Minić
Nikola Šainović
Jovan Zebić
Zoran Lilić
Branislav Ivković
Milorad Vučelić
Milovan Bojić
Dušan Matković
Dobrivoje Budimirović
Goran Trivan
Ivica Dačić
Nada Popović Perišić
Veljko Odalović
Aleksandar Vulin
Nenad Đorđević
Leposava Milićević
Zoran Anđelković
Branko Ružić
Aleksandar Antić
Dušan Bajatović
Novica Tončev
Predrag Marković
Vladan Zagrađanin
.
.
.
 
Ima ona teorija da ako se baci nuklearka na Srbiju da bi preživeli samo SPS-ovci i bubašvabe. Svojim političkim angažmanom svakim danom sve više verujem u tu teoriju, i ona me plaši jer smatram da Srbija ne može imati iskrenu levu političku opciju dokle kod SPS zagađuje taj prostor.
 
+ Boris Milićević, a ne znam onaj Predrag Azdejković, vidim da se uglavio u neke strukture vlasti al ne znam preko koje liste tj. stranke.
 
I zato mozemo videti mnoge nove G klase, Porse-e i Bembare upravo izasle iz salone po ulicama. Kao nikad do sad se masovno voze kola od 100k+ zadnjih godina. Neko misli da je to slucajnost mozda? Pre 10 godina se retko vidjala neka luksuzna kola, fazon vidis 3-4 nedeljno, sad prodjes ulicom i parkirano 10 lux auta na malom parkingu opusteno. Ne racunam audije i mercedese od 40-50k, toga je uvek bilo. Vredni i pametni ljudi sigurno, rade mnogo
И после кажу да је животни стандард у просеку растао пре инфлације.

Победа опозиције у Београду може довести до домино-ефекта на чијем крају СПС коначно плаћа цену за своју опортунистичку и фотељашку политику. У преводу нека ултралајт варијанта 6. октобра.

A ja zakucao večeras na moj 2.000 stan u kampanji od vrata do vrata Zeleno-levog fronta u okviru koalicije Srbija protiv nasilja
Тако се брани Србија! Надам се да нисте имали непријатна искуства обилазећи толике људе.
 
Ivica je jedan od glavnih poverenika Ambasade. Tako da he sve moguce. Zapravo, svi su oni spremni na najodvratnije stvari za ljubav i novac Ambasade.
 
Igore, a Lepa Milicevic, Milovan Bojic, Nenad Djordjevic(fakultet za bezbednost i diplomatiju)?

Da ne pricamo sto Radoman Bozovic zavrsava zgradu prekoputa americke ambasade

Sve ugledni gradjani
Немојмо мешати младе и старе јуловце у ову чорбицу. А, сетимо се и ових доајена парламентаризма:

Мирко Марјановић
Батрић Јовановић
Драган Томић (Симпо)
Драган Томић (Југопетрол)
Радован Раковић
Добривоје Будимировић

Па "млади" лавови:
Новица Тончев
Предраг Марковић
Владан Заграђанин
...
 
Расправљао се са Шешељем у Скупштини кад то "није било предвиђено", овај му опсовао (мртву) мајку, страначке колеге се смејале. Он изашао из партије, а те колеге, то је СПС, до данас. Љигава клика из фотеља.
 
И у предвечерје рата је врло емотивно помињао пример Вилија Бранта како плаче пред меморијалима холокауста, док су остали фарбали своја (и туђа) лица ратничким масним фарбама.
 
А много пре тога, иначе, саградио београдски аеродром, противно политичкој вољи. Ситница.

И Дачић је саградио... ?
 
Predlazem @Noki da ozivi Jugoslovensku levicu i bude njen portparol. A jednog dana i Ministar informisanja, poput Ivana Markovica 🤣🤣
 
Није имао избора, морао је да остане у ВЈ док се ратовало у његовој Крајини :).
Мислиш да је ВЈ тек тако безвезе слала официре у Крајину? Неко је знао да официр за електронска и противелектронска дејства нема шта да тражи у Српској војсци Крајине која је у суштини била и остала до краја постојања територијална одбрана ојачана за тенкове и артиљерију. И ови што су били тамо нису баш отишли драге воље.
 
Predlazem @Noki da ozivi Jugoslovensku levicu i bude njen portparol. A jednog dana i Ministar informisanja, poput Ivana Markovica 🤣🤣

Ne poznajem pobrojane.. pa ni tog Ivana Markovića... Nisam bumer nego Y iliti milenijalac, molim lepo ☺️ Sve su to španska sela za mene...

Sećam se samo onog spota Jul je kul 🙂
 
Vrh