Šta je novo?

Izbori 2024

Окрени само две странице у назад и видећеш да ниси баш у праву: линк

Da. Delimicno nisam u pravu. Izvinjavam se.

Shvatam da sam postao neuravnotezen. Jednostavno kolicina zla, kolicina zapustenosti u Srbiji je tolika da me opoziciona mlakost i opsta opustenost u pogledu zlocina vlasti dovodi do ludila.
Toliko su nam zla naneli, i toliko je zla ovaj narod jo spreman da podnese bez zelje za revansizmom kako je definisano recimo kod NS.
 
To nije neki lik već poznata rijaliti zvezda i influenser. Zaboravio sam mu ime al ima sjajan Only fans profil takođe... Na svim poljima razbija...

Sad nemam slušalice pa ne mogu da čujem šta ovde govori al prvom prilikom...

* lik ne krije čiji je OF da ne bude da nešto otrkivam što ne bih smeo... To ne radim. 🙂
 
Evo odslušao sam, pa ništa.. platili ga da napravi sprdačinu i pozove jako mlade, al do 3% ako može... mada i taj Basta ako mu je uopšte odobrena lista i nekako pređe cenzus, opet je Vučićev čovek uprkos svemu kao i Šešelj, levo desno, al kad zatreba tu je...

Bezvezarija totalna gubiti vreme na ovo...
 
Evo odslušao sam, pa ništa.. platili ga da napravi sprdačinu i pozove jako mlade, al do 3% ako može... mada i taj Basta ako mu je uopšte odobrena lista i nekako pređe cenzus, opet je Vučićev čovek uprkos svemu kao i Šešelj, levo desno, al kad zatreba tu je...

Bezvezarija totalna gubiti vreme na ovo...
Није му проглашена листа, ваљда си толико испратио.
 
Hehe.. ne mogu ja tako detaljno da pratim. Ja sam ovde saznao i ko su "Mi" i da je Čeda hteo nešto... Nemam vremena van foruma time da se zamajavam... A i ovde čitam sporadično...
 
Hehe.. ne mogu ja tako detaljno da pratim. Ja sam ovde saznao i ko su "Mi" i da je Čeda hteo nešto... Nemam vremena van foruma time da se zamajavam... A i ovde čitam sporadično...
Које су листе проглашене можеш видети на званичној веб-презентацији Републичке изборне комисије. Јутрос је почело штампање гласачких листића за изборе за народне посланике Народне скупштине.
 
Evo Vučić opet izjavljuje da ne vidi Dačića kao premijera i da veruje da će SNS osvojiti apsolutnu većinu. Dakle ipak postoji razdor.
 
Не верујем да постоји раздор. Свакоме је циљ да самостално освоји што више, а после ће се лако договорити.

АЛИ, једно је симптоматично - нико не напада СПС, осим СНС-а. Када би се неко озбиљније позабавио њима, могао би да их урнише. Али, неће.
 
Опозиција рачуна на СПС. Математика је чудо.
Ако сте јуче гледали Радуловића и Тадића на Другом програму Радио-телевизије Србије (РТС 2), водитељка их је питала да ли постоји могућност да буду у коалицији са Српском напредном странком. Обојица су одговорили одрично, а водитељка је затим додала: „А са СПС-ом?”. Није било одговора. 🤔
 
U sali Opštine Novi Beograd u toku je skup posvećen, navodno, sportu i sportskim pregledima školske dece, na koji sam došao ispred Saveta roditelja adekvatne OŠ. Kad ono, tamo matori gmaz Atlagić i on počne da drži predizborni govor, da citira predsednika, da hvali postignuća Vlade ('Izgradili smo Institut Biosens u Novom Sadu' i t. sl....
20231206_180911.jpg

Posle nekoliko minuta, počesmo da dobacujemo, negodujući. I grupa roditelja, među njima, naravno, i moja malenkost (igrom slučaja u žutoj košulji, koju inače ne nosim nikad 😁), napusti časni skup.

Šteta, bio sam u prilici da snimim događaj, ali sam šansu propustio, budući preokupiran dobacivanjem.

Među ljudima, jasno je, postoji veliko ogorčenje, i ovo zlo bi moglo lošije da prođe na izborima nego li se nada, ne samo u Beogradu.

P. S. Davno se nisam bolje osećao u nekom kratkom odsečku vremena, ali ovo stanje u društvu je izuzetno loše i, svakako, opasno, sa potencijalom da se izrodi u neko oveće zlo, ako se dovoljno dugo i preko svih granica džentlmenskih pravila, nastavi; jedini krivac za to je uništitelj srpskog društva, Aleksandar Vučić.
 
Ristic ljakse, ipak nije dzabe sa Dverima i Zavetnicima, priznajem gresku i nije nikako SNP mogla njega za kandidata i ne bi bio dobar kandidat za njih.

I to ne pricam zbog ovoga oko LBGTa, pre toga sam doneo zakljucak 😁
 
Ma, ljomber klasicni, samo malo pametniji.

Poprimi klasican radikalski vajb kad dodje do tih tema, muka za gledati.

Gledao sam na primer kako prica kako bi rusio Kucu cveca, sto je legitiman stav iako se ne slazem, a nisam fan Tita, ali odmah od profesora postane klasican radikal, promeni mu se i faca i nacin na koji prica i sve.

Jace od njega, jbg, to je on, koliko god se trudio da prikrije.

Mada, ni ne trudi se, na pravoj je listi, tako da je sve ok. Moja greska sto sam ja to video drugacije.

Tako da, kao sto sam rekao, nije pravi kandidat za SPN, a ni neko za koga bih ja glasao. Mnogi su se cudili sto je otisao sa Dverima i Zavetnicima, ali je na pravom mestu i to je ok.
 
ti problemi LGBT osoba jednostavno se mogu resiti zakonom o registraciji partnerstva. Takav zakon je postojao u Holandiji, a mozda postoji i danas.
musko i zensko, dva brata, dva geja itd mogli su da se registruju kao zivotni partneri, uz uslov da zive zajedno.
Imaju onda neke poreske beneficije i regulisano je nasledjivanje itd.
 
АЛИ, једно је симптоматично - нико не напада СПС, осим СНС-а. Када би се неко озбиљније позабавио њима, могао би да их урнише. Али, неће.
"mozda im tako naredilo"
 
Ma, ljomber klasicni, samo malo pametniji.

Poprimi klasican radikalski vajb kad dodje do tih tema, muka za gledati.

Gledao sam na primer kako prica kako bi rusio Kucu cveca, sto je legitiman stav iako se ne slazem, a nisam fan Tita, ali odmah od profesora postane klasican radikal, promeni mu se i faca i nacin na koji prica i sve.

Jace od njega, jbg, to je on, koliko god se trudio da prikrije.

Mada, ni ne trudi se, na pravoj je listi, tako da je sve ok. Moja greska sto sam ja to video drugacije.

Tako da, kao sto sam rekao, nije pravi kandidat za SPN, a ni neko za koga bih ja glasao. Mnogi su se cudili sto je otisao sa Dverima i Zavetnicima, ali je na pravom mestu i to je ok.
Па добро, такав и има потенцијал откидања комада меса од СНС бирачког тела. Слажем се да није за СПН, очигледно прво они њему сметају. Кад си у Риму, понашај се као Римљанин. Отуд тај радикалски наступ. Није ни Ћута другачији, само га друга екипа тапше по рамену. Опет има бољи приступ комуналним проблемима града од СПН.
 
Vrh