Šta je novo?

Izbori 2024

Све зависи. Теоретски могу да пређу, битно је да се опозиција не трвољи међусобно, већ да се фокусирану на изношење мана режима - антиуставно вођење државе од стране председника, издају националних интереса на Косову, тровање земље рудницима литијума, малигна финансијска политика лажног доктора Малог Синише, малигна стамбена политика Београдизације пројектима попут БеенВе (мз ВW), разбацивање за непотребне пројекте (ЕХПО 2027 и национални стадион, гондола на Калемегдану, прекоцкавање тргова без побољшања саобраћаја, селидба свега и свачега...), везе са мафијом, разни Недићи, Беливуци, Хркаловићке, Хофмани, Јовањице, Радојичићи и сл.
Ako bude stajalo ime Vuk Jeremić pored Narodne Stranke na izbornoj listi, teško da će bilo ko glasati za njih. Narodna stranka je iznenadno prešla u, meni bar, žestoki desničarski krug, a tu će da se bore sa Boškićem i Micom Zanokticom - koji realno imaju više ugleda od Vuka - koliko god to smešno zvučalo.
 
Uđem ovde, i vidim sada gasirate Jeremića i Narodnu stranku.

star-trek-freakout.gif

Mislim da svi mozemo da se slozimo da je buducnost Srbije u mladim i talentovanim ljudima poput Dobrice i kulturnog radnika Radomira.
 
Ako ankete budu pokazivale da je pad SNS-a blizu i moguc, sve ce vise biti ovakvih izjava.


Ma jok, rejting se zadnjih par meseci ne menja. Gledam poslednji rejting na danasu..

Najveću podsrku od stranaka ima Srpska napredna stranka, za koju se izjasnilo 36,3 odsto ispitanika od 76 odsto koji su potvrdili da će izaći na izbore, sledi Stranka slobode i pravde sa 9,8 odsto, Socijalistička partija Srbije – 7,3 odsto, Narodni pokret Srbije Miroslava Aleksića – 5,5 odsto, Srbija centar Zdravka Ponoša – 4,4 odsto, Zeleno – levi front – 4,0 odsto, Zavetnici 3,4 odsto, Ekološki ustanak – 3,1 odsto i Novi DSS 3,0 odsto

Na sta smo mi spali, od onakvih politickih licnosti nekada u opoziciji poput Đinđića dobismo ove kljakave reciklirane likove iz kruga dvojke. Nije ni cudo sto nad ovaj jaše svih ovih godina.

Primecujem da je dosta ljudi iz Beograda u zabludi sve u maniru ma ko jos to glasa za Vučića. Pa izadji iz Beograda malo pa ćeš videti.

Arogancija i kratkovidost opozicije ce pomoci AV da uzme jos jedan mandat za vladu.
 
Verujem da su ankete takve, ali iz lične perspektive (a nagledao sam se izbora i izbora), nikad nisam video kampanju ovakvog intenziteta SNS-a (čuj mene SS-a).

Botovi u rojevima, bukvalno ih je i ovde na svakoj temi u velikim brojevima, propagandna mašinerija radi svaki dan i treću smenu prekovremeno...

Ne znam, deluje da nisu baš uvereni u ubedljivu pobedu.
 
Na sta smo mi spali, od onakvih politickih licnosti nekada u opoziciji poput Đinđića dobismo ove kljakave reciklirane likove iz kruga dvojke. Nije ni cudo sto nad ovaj jaše svih ovih godina.
Zato je i ubijen jer je bio pretnja. Ne želi Zapad smenu vlasti ako trenutna radi za njih.
Zato ima dosta onih koji ne glasaju jer im opozicija nije dovoljno dobra, tj. kao da je i nema.

Mada, po mom misljenju to nije nesposobnost nego rade po naredjenju tako.
Isto mislim već duže vreme. Nema nikakve logike da ljudi sa ovog foruma bolje razumeju neke stvari od njih. Kosi se sa zdravim razumom.
 
Ma jok, rejting se zadnjih par meseci ne menja. Gledam poslednji rejting na danasu..

Najveću podsrku od stranaka ima Srpska napredna stranka, za koju se izjasnilo 36,3 odsto ispitanika od 76 odsto koji su potvrdili da će izaći na izbore, sledi Stranka slobode i pravde sa 9,8 odsto, Socijalistička partija Srbije – 7,3 odsto, Narodni pokret Srbije Miroslava Aleksića – 5,5 odsto, Srbija centar Zdravka Ponoša – 4,4 odsto, Zeleno – levi front – 4,0 odsto, Zavetnici 3,4 odsto, Ekološki ustanak – 3,1 odsto i Novi DSS 3,0 odsto

Na sta smo mi spali, od onakvih politickih licnosti nekada u opoziciji poput Đinđića dobismo ove kljakave reciklirane likove iz kruga dvojke. Nije ni cudo sto nad ovaj jaše svih ovih godina.

Primecujem da je dosta ljudi iz Beograda u zabludi sve u maniru ma ko jos to glasa za Vučića. Pa izadji iz Beograda malo pa ćeš videti.

Arogancija i kratkovidost opozicije ce pomoci AV da uzme jos jedan mandat za vladu.
Значи владајућа коалиција има 46,1, што је солидно.
 
Nema bre u Srbiji cistih ljudi, mora Obradovic jbg.

Nema niko drugi, svi zivi radili za Popovica i pili kafice sa Brnabicevom. Morate to da prihvatite, to vam je realnost.

Evo, pogledajte sebe u ogledalo, kao da vi niste radili u nekom SNS ministarstvu, bili im savetnici i blejali sa njima. Ma 'ajte molim vas, nemojmo da izigravamo da smo fini, svi smo nekad.

20231110_193955.jpg
 
Kao da nismo odrasli ovde i nismo citav zivot ovde i ne poznajemo se svi i ne znamo sve profile licnosti.

Desi se, retko, ali se desi, da neki ovako neharizmaticni, nalickani ficfiric sa pocupanim obrvama bude i posten. Svaciji fizicki izgled, nacin govora, oblacenja, odabir frizure... je naravno svacija licna stvar, ali cesto dosta govori o osobi.

Ako mozemo te metode koristiti za Djuku bizona, Palmu, Martinovica, Orlica... mozemo i ovde.

Kad vidis ovog Obradovica otprilike ti je sve jasno, ali ok, ostavis prostor da gresis. Jedini nacin da mu verujes je da znas iz iskustva da ne pravi kompromise, da je nepotkupljiv itd.

E, pa, ovaj se vec uveliko diskreditovao i razotkrio i samo potvrdio sve predrasude koje ni nisu predrasude ako su istinite.
 
Desi se, retko, ali se desi, da neki ovako neharizmaticni, nalickani ficfiric sa pocupanim obrvama bude i posten. Svaciji fizicki izgled, nacin govora, oblacenja, odabir frizure... je naravno svacija licna stvar, ali cesto dosta govori o osobi.

Ako mozemo te metode koristiti za Djuku bizona, Palmu, Martinovica, Orlica... mozemo i ovde.
Kako, prema tvojim Visokim, predrasudnim lombrozovskim merilima, treba da izgleda poželjan kandidat?

Sramota je i čitati ovolike bedastoće. Ne brukaj se. Niko te ne tera da glasaš za bilo koga.
 
Real Madrid je igrao sinoc ali izgleda da su Bekam i MekManamanamanaman resili da danas odrade jedan jaci trening centarsuteva i voleja

Strasno
 
To se pozdravi sa tom pricom, klasicno pokrice za nesposobnost opozicije. Imas na svakom izbornom mestu predstavnika opozicije u birackom odboru. Dokle god se bude tako rezonovalo imacemo opoziciju takvu kakva je sada.
Покриће за неспособност опозиције или погрешан фокус, тежиште треба пребацити на медије, услове кампање итд. Контролори предупиру само део проблема.

Занимљиво је да су данас три коалиције предале потписе за локалне изборе у Београду. Чуди ме да се нису потукли. Што се тиче Народне странке, њима коалиција „Добро јутро Србијо” (ДЈБ-СДС-Отете бебе) додатно компликује прелазак цензуса. Колико год да ја као бирач желим да обе листе уђу у парламент, глас могу дати само једној.
 
Sve experti za izbore ovde, ajd osnujte stranku BB, precednik MC, potprecednik Beki.
Glavni odbor ovi sto su za bojkot izbora, tj prikriveni SNS-ovci al ih blam da priznaju.
Mi cemo ovde zajednickim snagama da napravimo program, evo jedan je vec ostavio 18 uslova, svako moze da doda jos po par komada.
 

Овај човек је до сада, као и многи поред њега, искључиво на речима противник режима Александра Вучића. Њеогва дела су апсолутно супротна:

- Од државних компанија је у током читаве владавине СНС-а, било директно од државе или државних компанија добио огромне количине новца за разне филмске пројекте које је радио. Ти пројекти су имали ниску културно-образовну вредност, али високу забављачку вредност како то бива у напредној Србији.
- Отворио је и свој приватни филмски студио, финансираног опет од државних структура, где је рођеног брата поставио за директора.
- Сина, једва пунолетног је промувао да постане стални члан ЈДП-а.
- Исти син је возећи без дозволе изазвао судар и повредио другог учесника у саобраћају. Извукао се без икаквих последица.
- Ћерка је са друге стране, директно са факултета, постала утицајна новинарка и водитељка Н1.
- Говори и појачаном насиљу у друштву, а сам је имао насилнички испад ге је физички напао друго лице, наневши му лакше телесне повреде.

Када се све сабере, његова дела за време владавине СНС-а су оличена непотизмом и насиљем, где су се он и његова породица изузетно профитирали. Њихова корист од владавине СНС-а готово никоме није равна у уметичкој сфери.
 

Овај човек је до сада, као и многи поред њега, искључиво на речима противник режима Александра Вучића. Њеогва дела су апсолутно супротна:

- Од државних компанија је у током читаве владавине СНС-а, било директно од државе или државних компанија добио огромне количине новца за разне филмске пројекте које је радио. Ти пројекти су имали ниску културно-образовну вредност, али високу забављачку вредност како то бива у напредној Србији.
- Отворио је и свој приватни филмски студио, финансираног опет од државних структура, где је рођеног брата поставио за директора.
- Сина, једва пунолетног је промувао да постане стални члан ЈДП-а.
- Исти син је возећи без дозволе изазвао судар и повредио другог учесника у саобраћају. Извукао се без икаквих последица.
- Ћерка је са друге стране, директно са факултета, постала утицајна новинарка и водитељка Н1.
- Говори и појачаном насиљу у друштву, а сам је имао насилнички испад ге је физички напао друго лице, наневши му лакше телесне повреде.

Када се све сабере, његова дела за време владавине СНС-а су оличена непотизмом и насиљем, где су се он и његова породица изузетно профитирали. Њихова корист од владавине СНС-а готово никоме није равна у уметичкој сфери.
Zasto onda nije za njih, nego protiv njih ?
Nesto se ovde ne slaze.
 
Какве везе има што је Бјелогрлић добио паре од државе и државних фирми за филмове и серије?
 
- Од државних компанија је у током читаве владавине СНС-а, било директно од државе или државних компанија добио огромне количине новца за разне филмске пројекте које је радио. Ти пројекти су имали ниску културно-образовну вредност, али високу забављачку вредност како то бива у напредној Србији.
A ti bi kao odbio na njegovom mestu i gledao bi kako sam ili uz pomoc bankarskih kredita to finansirao?

Biznis je biznis, politika je politika. To sto covek nije za SNS ne znaci da nece poslovno saradjivati sa nekom drzavnom kompanijom, jer te drzavne kompanije ostaju i posle SNS-a. Nije drzava isto i vlast.
- Отворио је и свој приватни филмски студио, финансираног опет од државних структура, где је рођеног брата поставио за директора
To sto je rodjenog brata postavio za direktora je njegova stvar i to nekog ko je konzument proizvoda njegovog filmskog studija (filmova i serija) ne treba uopste da zanima jer smo izasli iz komunizma i iz "nase je" postavke razmisljanja. Ponovo ukoliko je dobio subvencije od drzave, svaka cast - biznis je biznis kao sto rekoh. Ko ti brani da otvoris firmu i konkurises za neku od drzavnih subvencija. To je svakako pametna biznis odluka sa njegove strane.
- Сина, једва пунолетног је промувао да постане стални члан ЈДП-а.
Ponovo to sto je sin jedva puniletan ne znaci da ne treba da bude stalni clan JDP-a. Da si u mogucnosti da uradis isto sta ti kao ne bi?
- Ћерка је са друге стране, директно са факултета, постала утицајна новинарка и водитељка Н1.
Ne znam kakve veze ima trenutna garnitura na vlasti sa N1. Ne mislis valjda da ju je SNS ubacio na N1. U svakom slucaju da li je "ubacena" ili je "preporucena" ne menja pricu da bi verovatno i ti i bilo ko od nas drugih isto to uradio da ima priliku.
Када се све сабере, његова дела за време владавине СНС-а су оличена непотизмом и насиљем, где су се он и његова породица изузетно профитирали.
A sta ti mislis da dodju ovi drugi na vlast da nece biti nepotizma i nasilja? Znas kako ce to biti - trazili smo promene dobili zamene. Dokle god ljudi ne skapiraju to svaka garnitura na vlasti i svaki ucesnik vlasti prvo i pre svega misli na svoje interese, pa tek kasnije na gradjanstvo, dotle ce ljudi ziveti lose i nervirace se oko stvari na koje ne mogu da uticu.

Ja sam davno prihvatio da je takav sistem i da se nece to promeniti, a da je moje ili da naucim da plivan u takvom sistemu i da budem zadovoljan zivotom ovde ili da pakujem kofere i da odem na Island ili tako neku daleku zemlju sa potpuno suprotnim vrednostima. I ni u jednom momentu se nisam pokajao sto je moja odluka bila da ostanem ovde i gradim karijeru u Srbiji i da me pri tome boli uvo za politiku i politicare jer se sustinski postavka, nacin razmisljanja i vrednosti nece promeniti nikada i ko god da je na vlasti imace svoje ekipe, svoje firme i svoje talove.
 
Vrh