Šta je novo?

Izbori 2024

Gorane, Seselja ne mogu da podnesem.
Srbija bi bila mnogo lepse mesto za zivot da je Seselj ostao u Bosni i nikad ne ulazio u Srbiju.

Zoran Djindjic... verovatno jedan od omiljenih Bosanaca. Nije idealan, ali lojalan i kompetentan za mnoge politicke stvari. Nemacka skola.

Od stranaca jako postujem Arna Gujona. Nije rodjen ovde, Francuz je, naucio jezik, postuje Srbe i promice ime nase zemlje.

Шешељ је нечија подметачина, само је питање времена када ћемо сазнати ко га је послао. Просто је невероватно колико беспрекорно и у непрекидном континуитету од 33 године нарушава углед Србије.
 
Ако лекари из Ниша већ нису добили паре за додатан рад, нек барем добију одликовања:
 

Ova crnka sto ne peva iza Bajatovica... kontam da ima dobru platu za svoj mali (ne)rad, a nije ni naucila pesmicu, sram je bilo :)
Neko je pitao ko sve glasa za SPS, pa, ostaci Komunjara, i poneka zalutala dusa koja je u svemu videla interes, kao ova crnka :)
Naici ce valjda, neki pravi demokrata ili liberal, da je izvede na pravi put :)
 
Стварни рејтинг СНС = Процентуални рејтинг СНС-а из "Фактора плус"-15%
Za ove poslednje izbore su bas sramno izmasili/slagali, za 10%, 2016. su bili relativno precizni iako su konzistentno davali koji procenat vise SNS-u.

NSPM je cini mi se gotovo uvek najprecizniji za odredjivanje rejtinga SNS-a ali unutar opozicije bas dosta mase.

Mozda zato sto rade samo klasicne telefonske ankete pa hvataju uglavnom stariju populaciju.
 
dobices sendvic

Za ove poslednje izbore su bas sramno izmasili/slagali, za 10%, 2016. su bili relativno precizni iako su konzistentno davali koji procenat vise SNS-u.

NSPM je cini mi se gotovo uvek najprecizniji za odredjivanje rejtinga SNS-a ali unutar opozicije bas dosta mase.

Mozda zato sto rade samo klasicne telefonske ankete pa hvataju uglavnom stariju populaciju.
Vucic osniva novi pokret. Tu sansu vide pre svega mladi, urbani kadrovi.
 
Ово навијање да се слањем наоружања, било којој од зараћених страна, и сами укључимо у рат између Русије и Украјине је тешка патологија.
 
Ne vidim kako se uključujemo u rat, ako prodamo oružje Ukrajini.

Pa čak i da im i poklonimo.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: BGG
Ово навијање да се слањем наоружања, било којој од зараћених страна, и сами укључимо у рат између Русије и Украјине је тешка патологија.

Mislim da je navijanje zbog otkrivenih laži...
 
Vrh