Šta je novo?

Izbori 2024

Znači treba i da ostane 15%? Ti si bio za podelu kad je bio Tači?
Kondominion.

oni nama de jure spoljnu politiku i 15% teritorije.

Mi njima unutrasnju politiku u potpunosti, da nas nikad ne vide na njihovih 85%, priznajemo im diplome, tablice vaze i jedne i druge.
Svako bira sta voli.
 
Primirje je kad stane pucanje.

Kapitulacija je kad povučeš vojsku da bi ušla tuđa vojska.

Milošević te slagao jer mu je trebalo za izbore. Zamisli da ide na izbore pod sloganom kapitulirao sam, glasajte za mene.
 
opet lazes.

Srbija nije kapituliarala.
Ishod rata je ovo stanje koje sam opisao.
Nego šta je nego kapitulirala, izgubila, pukla i bila bi sravnjena sa zemljom da se rat produžio.

To što je u Kumanovu potpisan "sporazum", a ne "kapitulacija" ne menja suštinu.

Suština je da smo Kosovo izgubili 1999. zauvek..
 
Kapitulirali jesmo, sad treba samo da proglasimo okupaciju.

E što se tiče reči "Zauvek", ona ne postoji. Kao i reč "nikad".
Šta je večno u životu? Samo dijamanti.

Carstva su se širila i raspadala, smanjivala i uvećavala. Tako i ovo. Srbija nekad može biti manja, nekad veća, kao i pre 200, i pre 800 godina. Sve je relativno. Za 50 godina može da izadje na Solun i ona obližnja tri prsta, kako ćeš ti to da znaš? Ili Ptari da stignu do Kragujevca? Niko od nas nije prorok.
 
Srbija nikad neće biti ni teritorijalno veća, ni mnogoljudnija nego sad.. za 100 godina će nas biti 3 miliona, a vrlo je verovatno da će ovde ponovo vladati Turci..
 
Srbija nikad neće biti ni teritorijalno veća, ni mnogoljudnija nego sad.. za 100 godina će nas biti 3 miliona, a vrlo je verovatno da će ovde ponovo vladati Turci..
Ne.
Ovo je 21. vek.
U 22. veku, ljudima ce vladati Roboti, ako budu dovoljno glupi da upropaste ovu lepu planetu.
Kakvi Turci, Madjari, Siptari... teritorije vise nece biti toliko bitne, vec da se smislja odlazak na druge planete. Poput Marsa, samo da smisle kako ce tamo da nikne paradajz.
 
bez obzira što se Vojska povukla, de iure je tvoja teritorija po modernim međunarodnim pravom... Najbolje i na to da prestanemo da se pozivamo...
Ako je rat jedina opcija i garant, onda nam se se smeši budućnost=0.

Razumem zašto razmišljate na te načine, ali ne zaboravite da postoje veoma loše posledice letargičnog prihvatanja tuđih stavova koji imaju samo tuđi interes - pogotovo deo koji se odnosi na mlađe.

Mogli biste bar da probate da izgradite neki koncept po kome bi moglo da se živi osim što samo širite tzv "FUD"... Ne znači da ne treba ignorisati stvarnost, već joj ići u susret sa alatima s kojima se obezbeđuje opstanak.


Dokle više? :rolleyes:
dok se žabi ne odvoji meso s kostiju
 
Kapitulirali jesmo, sad treba samo da proglasimo okupaciju.

E što se tiče reči "Zauvek", ona ne postoji. Kao i reč "nikad".
Šta je večno u životu? Samo dijamanti.

Carstva su se širila i raspadala, smanjivala i uvećavala. Tako i ovo. Srbija nekad može biti manja, nekad veća, kao i pre 200, i pre 800 godina. Sve je relativno. Za 50 godina može da izadje na Solun i ona obližnja tri prsta, kako ćeš ti to da znaš? Ili Ptari da stignu do Kragujevca? Niko od nas nije prorok.
hvala ti mudrače sa Istoka što nam daruješ svoja slova mudrosti

tell us moar
 
fug, get da fug out ov here

uvek se zaj*b sa ovom temom
 
Da je Srbija KUmanovskim sporazumom bila kapitulirala, sada ne bi morali da ulazu energiju i traze nam ovo.
Proocitajte tekst sporazume i videcete da nema govora o kapitulaciji.

Sto vama Glavni Odbor trazi da to ponavljate to je stvar vaseg morala i vaseg sendvica.

Kuvate zabe i poceli ste da urucujete i politicke optuznice.

Александар Вучић: Постоји отвореност да Србија каже „да“ чланству тзв. Косова у неким организацијама. Нисмо увек веома задовољни свим плановима и предлозима, али знамо наш пут. Верујем да ћемо једног дана постати чланица ЕУ

 
Poslednja izmena:
Ja ti već jednom rekoh da ne budeš bezobrazan i provlačiš bilo kakve insinuacije o meni kao sendvičaru, da ja ne bih prešao na rečnik kakav koristim u komunikaciji sa nedokaznim pokvarenjacima i bezobraznicima, pa će da bude svašta.

Ovo ti je poslednje upozorenje i shvati ga ozbiljno.

A za ovo što si naveo pre-pa piše i u našem Ustavu mnogo toga, a u realnosti imamo nešto deseto...
 
Ja ti već jednom rekoh da ne budeš bezobrazan i provlačiš bilo kakve insinuacije o meni kao sendvičaru, da ja ne bih prešao na rečnik kakav koristim u komunikaciji sa nedokaznim pokvarenjacima i bezobraznicima, pa će da bude svašta.

Ovo ti je poslednje upozorenje i shvati ga ozbiljno.

A za ovo što si naveo pre-pa piše i u našem Ustavu mnogo toga, a u realnosti imamo nešto deseto...
nije bilo upuceno tebi nego Goranu
 
Pričao si u množini i to na šta si se pozvao ja sam rekao, a drugo, nije korektno ni druge sagovornike etiketirati po raznim osnovama.

Ovaj forum je jedno od retkih mesta u ovoj zemlji gde se može diskutovati na zavidnom nivou i to treba da se poštuje i da se drži neki nivo.
 
Pričao si u množini i to na šta si se pozvao ja sam rekao, a drugo, nije korektno ni druge sagovornike etiketirati po raznim osnovama.

Ovaj forum je jedno od retkih mesta u ovoj zemlji gde se može diskutovati na zavidnom nivou i to treba da se poštuje i da se drži neki nivo.
U prtavu si.
Izvinjavam se.

Jednostavno, pobesneo sam jer ne shvatate gde se nalazimo.
Jednostavno, potpisivanje ovog sporazuma znaci da Hlja postaje garant US interesa ovde, a to znaci teror i diktatura nad nama.
Ako nema porazuma, njegova moc je redukovana.
 
Poslednja izmena:
I Milošević je potpisao Dejtonski sporazum, bio faktor mira i stabilnosti, pa je za par godina završio karijeru.

Ne mislim da će Amerikanci osećati bilo kakvu zahvalnost prema Vučiću na duže staze, pustiće oni njega niz vodu jer im više neće biti bitan kad završi posao sa Kosovom.. znaju oni dobro ko je i šta je on.

Tako da, što pre potpiše sporazum, pre ćemo mu videti leđa, jer će to biti dodatni razlog za neke da glasaju protiv njega...
 
Hulja je odavno garant angloameričkih interesa. Boljeg piona nisu mogli naći.
E sad, moramo biti pametni, da napravimo neki novi 27. mart.
Nemamo kapacitet za Vojnu huntu. Svi su kupljeni na pozicijama.
Samo ulica. Srpski narod je letargičan, ali kad se probudi, postaje jako opasan.
 
Tako da, što pre potpiše sporazum, pre ćemo mu videti leđa, jer će to biti dodatni razlog za neke da glasaju protiv njega...
Iskreno, voleo bih da si u pravu.
Ali nisam siguran, zaista. Srpski narod me više puta razočarao. Nisam siguran jesmo li ostaci nekada slavnog naroda, već dijagnoza.
Mislim da smo narod koji svašta guta za male pare.
SNS se godinama predstavljala kao neka pro-patriotska stranka, pa kad su Brnabićku postavili kao premijerku, gunđanje po odborima trajalo nedelju dana.
Poneka psovka u bradu, mrmljanje, pa ništa, idemo dalje.
Kad je pao helikopter, kad su piloti poginuli, ljudi iz Novog Pazara popizdeli kako su ih markirali mediji.
Ima dosta poštenih muslimana iz Pazara koji rade i plaćaju porez ovoj državi.
Pilot Mehić koji ni kap alkohola nije progutao, obeležili ga pijanicom jer ništa drugo nisu mogli da mu nadju.
Mene je sramota bilo ... tako država gubi reputaciju, nije prava država već cirkus, marketinška, provizorijum.
Šta mislite koliko stvari ima koje će običan narod da proguta?
Da bi se razmrdao, verovatno moraju neke pare sa strane, donacije od Britanaca kao za 27. mart, da ljudi budu više motivisani za hodanje i protestovanje.
Ovako, za ništa, teško... promenili smo se mnogo. Ja lično nisam, navikao sam da budem na ulici i da se bunim. Ali nema svako taj osećaj.
 
СНС дебили шарају цео град са натписом “Милош Француз” а хоће да признају Косово да би ушли у ЕУ где је та иста Француска водећа земља

😂😂😂какви ментоли

B9B206E7-BDF9-4B28-B5A9-3A8D61A5B91A.jpeg
 
Vrh