Šta je novo?

Izbori 2024

Vlast u Srbiji mora biti srusena i uspostavljena neka druga ukojoj nece biti ukljucene partije niti NGO.
Organizacija mora biti tajna, autoritarna i netransparentna.
 
Ovo isto kao da je u prvoj polovini 1943. neki visoki predstavnik NDH imao audijenciju od veleposlanika Njemačkoga Rajha u Zagrebu, gde ga je ovaj izvestio ostanju na Istočnom fromntu i još jednom zatražio uveravanja da će NDH ostati uz Rajh čak i ako Saveznička invazija na Italiju uspe.
 
Ovo isto kao da je u prvoj polovini 1943. neki visoki predstavnik NDH imao audijenciju od veleposlanika Njemačkoga Rajha u Zagrebu, gde ga je ovaj izvestio ostanju na Istočnom fromntu i još jednom zatražio uveravanja da će NDH ostati uz Rajh čak i ako Saveznička invazija na Italiju uspe.
Dobar primer.
Srbija je svedena na nesto kao NDH sto se tice suvereniteta, u odnosu na EU i USA.
Manje suvereniteta imamo nego Kuba u doba rezima Batiste.
Kineze spoljna politika toliko ne zanima, samo da maznu lovu.
Rusi zahvaljujuci svom kukavicluku i nesposobnoscu svog Vodje gube uticaj ovde.

ALi mislim da treba razmotriti idju da Srbija sasvim odustane od suvereniteta i da glavni organ vlasti postane "Savet prijateljskih ambasadora".
Njemu podredjen organ bio bi Knjaz tako da bi se funkcija prenela na clanove porodice Predsednika, ako on ikada umre.
Tako se Srbijom upravljalo od 1830. do 1878. Znaci imamo iskustva. Sluzicemo ih verno.
Nista nam ne treba za uzvrat, samo obecanja i izjave da nas vole.
Tada je bilo vazno i misljenje Porte, danas bi turski ambasador sjajno odigrao tu ulogu.

Znaci, da se potpuno odreknemo suvereniteta, spoljasnjeg i unutrasnjeg i budemoono cemu smo oduvek tezili, samo smo se pravili da nije tako.
 
Iiiii evo ga, naprdnjački talog jedva dočekao da pod izgovorom kriza i visokih cena na tržištu (koje je sam i stvorio) podigne iznose poreza:


Čisto da se podsetimo:

E zato ću i ja mnogi drugi da nastavimo da im uvaljujemo k...c i zakidamo na svemu na čemu stignemo. Kad si okružen nezasitim banditima i kriminalcima, sve je dozvoljeno.
 
Šta me briga šta govore anonimni politikolozi na kvislinškim medijima poput NSPM koga bi svaka normalna zemlja kojoj je stalo do suvereniteta zatvorila a uredništvo pohapsila.


RUSSIA HANDS OFF SERBIA!
 
Đubrad su i jedni i drugi, i Evropa i Rusija. Samo što od ovih prvih više zavisimo pa moramo da im se priklonimo. Ali lično, gade mi se i jedni i drugi. Siledžije i licemerčine, svako na svoj način. Dve strane istog g**neta.

Evo upravo čitam kako je Holandija izdala 91 dozvolu svojim preduzećima koja se izuzimaju od sankcija Rusiji. Znači dok nama upućuju najgore uvrede (upakovane u politički korektne oblande) i teraju nas da uvedemo sankcije, sami iza kulisa gledaju da iste izvrdaju kako god mogu. Đubrad i licemeri, bili i ostali. A i ovi s druge strane kontinenta isto, samo što se za njih uveliko zna i priča sve u šesnaest, dok se smrad i podmuklost Evrope i zapadnjačkih imperija uvek umanjuje ili pakuje u slatke oblande. JIM i jednima i drugima.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
312091590_524480193010185_3009511359564029450_n.jpg


Ma koliko ja ne podnosio komunjare i Tita dve stvari je Tito uradio zbog kojih moram da mu odam poštovanje:

-rekao je Staljinu NE
-držao je crkvu tamo gde joj je i mesto
 
Pogledajte prilog 147639

Ma koliko ja ne podnosio komunjare i Tita dve stvari je Tito uradio zbog kojih moram da mu odam poštovanje:

-rekao je Staljinu NE
-držao je crkvu tamo gde joj je i mesto
Jesi li ti autor ovih karikatura? Pošalji ih Dezinformeru i Antisrpskom Telegrafu, sigurno će te primiti u redakciju kao šefa propagande. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Vučića koji dovršava Titov posao rasparčavanja Srbije, stvaranja Velike Albanije i proterivanja Rusije sa srpskih prostora predstaviti kao fanatičnog prorusa, pa takav PR spin ne bi osmislila ni Suzana Vasiljević. Ozbiljno, možda ti AV ponudi da budeš njegov glavni marketinški savetnik umesto nje kada vidi tvoj post, to je solidna lova.

Čitajući tvoje komentare, ponekad stvarno imam utisak da te SNS plaća da ih ovde pljuješ da su "prorusi" i da "nisu iskreni evropejci", čime im samo podižeš popularnost kod medijski sluđenog i slabo obrazovanog biračkog tela.
 
Poslednja izmena:
Čitajući tvoje komentare, ponekad stvarno imam utisak da te SNS plaća da ih ovde pljuješ da su "prorusi" i da "nisu iskreni evropejci",
Možda su oni samo na rečima "evropejci" i možda su na tim rečima došli na vlast ali za ovih 10 godina nisam video da su bilo šta uradili da Srbiju približe Evropi nego upravo suprotno od toga i to nastavljaju da rade i dalje.

DS i za vreme i posle Đinđića su bili evropejci koji su radili na tom evropskom putu Srbije i za vreme čije vladavine je stepen usklađenosti sa EU bio na najvišem nivou dok sa vreme "evropejaca" iz SNS-a imamo pad te usklađenosit sa EU ispod 50%

Pa mi onda reci kako to su SNS "evropejci" ako se ne usklađuju sa EU normama?
 
Ma koliko ja ne podnosio komunjare i Tita dve stvari je Tito uradio zbog kojih moram da mu odam poštovanje:

-rekao je Staljinu NE
Вратио се Броз већ до почетка шездесетих ближе старом јату, јер је у души био бољшевик. Зато се после све на онај начин и распало.
Све би било друкчије да је остао везан за запад, као до средине педесетих, а могао је, проклетник.
 
Па ми оћемо да буде ко у Русији и Кини, према томе, ето - ако се остваре наше жеље, нема да иде на улицу ко кад хоће.

(У коликој је интелектуалној и моралној кризи овај народ са својом "елитом", то је да се човек уплаши.)

Најстрашније је колико људи и даље имају османски / феудалистички однос према држави и њеној улози у нашим животима, до мере да не разумеју ни основне поставке система у коме су и који је колико-толико грађен у односу на европски. Тако да и може да им пролази идеја да преЦедник, као церемонијална функција у нашем државну апарату "одлучује" да ли ће се протест грађана одржати или не, и то онда може људима да забрани преко полиције.

Сама идеја закона по коме МУП може да забрани окупљање грађана јер није у стању да им пружи безбедносну заштиту је апсурдна; ми их плаћамо да нам пружају безбедносну заштиту - ако нису у стању тако нешто да ураде онда је то повод да падне Влада и сви колективно дају оставке. А не да они још нешто као бране грађанима.

То је као да ти пекар узме паре за хлеб на силу, призна да није у стању да ти га испече и онда ти још брани да га сам испечеш и поједеш.

Полиција јесте и мора да буде немоћна пред људима који поштују законе, они постоје да штите поштене људе од криминалаца али се ту сва њихова улога завршава. Није на њима да икога кажњавају и није на њима да људима који поштују законе ишта бране што је законито да се уради. МУП може да кажњава и спречи окупљање људи који крше закон или нападају остале, не да кажњава и спречи окупљање мирних људи у складу са законима.
 
A и који ћемо ђаво на тим Кримским платформама у Зг?
 
Ја немам никаквих сумњи да је оваквих докумената из којих се види утицај амбасада "већих риба" на наше извршне власти било доста и раније и то са разних страна. Овде је право питање како је ово исцурело у јавност, као и онај документ везан за ангажовање Норвежана за енергетско саветовање. Очигледно постоји дебела пукотина у структурама власти.
Ме''шчини да управо процуре оне информације, за које је некако и угодно властима да процуре.
 
Вратио се Броз већ до почетка шездесетих ближе старом јату, јер је у души био бољшевик. Зато се после све на онај начин и распало.
Све би било друкчије да је остао везан за запад, као до средине педесетих, а могао је, проклетник.
Jao. Jao Jao.
Broz nas upropasti.
Kako rece jedan penzioner pr enekoliko godina, kad im je Vucic bio uyeo deo penzije
"Ne krivim Vuciac za ovo, Tito nas je opljackao ii sve odneo u Vatikan"

A mi vec 40 i vise godina ziivimo bez Broza i nsimo sposobni sebi da pomognemo.
40 godina nismo bili u stanju dda stavimo filtre na dimnjake termoelektrana i da oni rade.
Prvig 30 godina smo uspevali d aregulisemo promet vlaznog i otrovnog lignita, a ond aodjednom nismo.
Jel nam ya to bio kriv Broy.
6000 ljudi godisnje umire kod nas zbog loseg vazduha, Mora biti da je zli Broz kriv za to.

Najbolje zato da nista ne pokusavamo damenjam, da sedimo kuci i nasladjuemo se sta nam je Broz uradio.
Mis mo sami sebi ustase.
 
Poslednja izmena:
Šta me briga šta govore anonimni politikolozi na kvislinškim medijima poput NSPM koga bi svaka normalna zemlja kojoj je stalo do suvereniteta zatvorila a uredništvo pohapsila.


RUSSIA HANDS OFF SERBIA!

NSPM nije prorsuski medij. Proruski mediji kod nas su SrbinInfo Happy TV itd.

Ali necemo valjda da se raspravljamo koji kolonijalni upravnik ovde ima mirisniji cm.r?
 
Vrh