Šta je novo?

Izbori 2024

Jedan lik napiše nešto i onda isprani mozgovi sa foruma krenu da ponavljaju istu priču.
Sad je aktuelan raspad sns čim nestane prljavi novac i pomalo posoliš sa međustranačkim sukobom. Bala curi, mozak pilav.
 
Jedan lik napiše nešto i onda isprani mozgovi sa foruma krenu da ponavljaju istu priču.
Sad je aktuelan raspad sns čim nestane prljavi novac i pomalo posoliš sa međustranačkim sukobom. Bala curi, mozak pilav.
Pa vi ste vec pukli.

387 000 u Beogradu zajedno SNS, SPS, Sapic, Radikali, Zavetnici...

To je na svim prethodnim izborima bilo nekih 450 000 plus.

Na sledecim idete na ispod 350k svi zajedno. To je 20 posto punoletnih Beogradjana. Na 5 ljudi u Beogradu, 4 ne mogu da vas smisle.

I na nivou Srbije se polako dolazi do toga.

Mozete vi da se raspadate koliko hocete jos, ako se opozicija ne unormali, dzabe sve...

Tj. nebitni ste.
 
Mi smo pukli?
Moguce, mozda u tvom Diznilendu u kojem zivis.
Dodji u ponedeljak u 13h ispred opstine Vracar kad formirsmo Skupstinu iznecu ti kanapeje.
 
Decenija ipo skoro prodje ja slusam iste price likova poput Bekija. Jedino resenje je udariti na salu...
 

Šapić oštro o Vesiću: Neću više da se povlačim pred pacovima​


simpsons-monkey-fight.gif
 
Normalno da zivim u Diznilendu, necu u radikalskoj turbo silikonskoj dzihad mafijaskoj mahali.
Ово!

Пре избора сам написао нешто слично. Једино што појединцу преостаје ... свој мали Свет и око њега кинески зид.
 
Decenija ipo skoro prodje ja slusam iste price likova poput Bekija. Jedino resenje je udariti na salu...
Ma, u pravu si moja greska. Pisao sam iz Diznilenda, sad sam dosao u Beograd, ovde vlada radikalstina. Priznajem, pobedili ste, unistili ste naciju.

Kakve su ovo face, majko, kao neka Black Mirror epizoda...

Srecom su jadni toliko glupi da ih lako okrenes i na drugu stranu. A i ti takvi vas opet ne vole. Verovatno jer ste im nametnuli samo materijalni sistem vrednosti, a para ima ovde samo za bratiju pa pate jer nemaju najnoviji model iPhone-a.

Na kraju ce to biti to sto ce vam doci glave 😆
 
Mi radikali sledeci vikend idemo na deep purple na rekonstrusiani Tas, nismo ni mi ono sto smo bili.
Beki gde ti svira Topalko za vikend, jel si izvadio simike?
 
Ово!

Пре избора сам написао нешто слично. Једино што појединцу преостаје ... свој мали Свет и око њега кинески зид.

I po mogućstvu koja doznaka iz inostranstva da uleti preko paypala unutar tog zida 🙂
 
Mora da primetim se kružni tokovi nikako ne uklapaju u politiku ovih socijal-hrišćana koji trenutno vladaju i Beogradom i R.Srbijom, jer kružni tok u svojoj osnovi je liberalno tj. TI ODLUČI kada ćeš krenuti/stati/usporiti umesto autoritet(čitaj semafor) da odluči umesto tebe, što je suprotno od politike koju vode socijal-hrišćani u svim drugim oblastima društva, jer nas sem na kružnom toku nigde više ne puštaju da MI ODLUČIMO nego rade kako oni misle i hoće. Niko nas nije pitao jer hoćemo nacionalni stadion od $2 milijarde ili autoput od $3 milijarde ili da platimo plate i struju i stadion za FKCZ, to su oni samo platili. Zaključak je da liberalno-TI ODLUČI, čak i po socijal-hrišćanima, bolje radi u realnom svetu saobraćaja nego autoritarna primitivna idologija srednjeg veka ovih socijal-hrišćana..
 
Можда, али чим народ неће да их смени значи да је у суштини задовољан актуелним стањем и плановима, тако да као и да јесу питали народ да ли жели све ово или не.
 
Donje nedeljice:
1720261334-profimedia-0013170346-1024x680.jpg

Vs Gornje:
1645027334-1642776072-gornje-nedeljice-Foto-goran-srdanov-nova-rs-2-550x360.jpg

Ako nekom nije jasno zašto Portugalci imaju šansu da spreče rudnik neka pogledaju samo ove dve fotografije. Naši oportunisti su brže bolje prodali svoja imanja. A izgleda da kod njih nema takvih.
 
Можда, али чим народ неће да их смени значи да је у суштини задовољан актуелним стањем и плановима, тако да као и да јесу питали народ да ли жели све ово или не.
SNS je osvojio 366.000 glasova od 1,6 miliona glasača, to je podrška od 22%, to meni nikako ne deluje kao podrška Beograđana za njihovu socijal-hrišćansku politiku.
 
Tom logikom dolazimo do toga da su kreni promeni kao vodeca opoziciona stranka dobili jedva preko 5 posto glasova od ukupnog broja glasaca pa ne znam kakva je to poruka naroda opoziciji. Uvek su me nervirale te projekcije i racunica sa ljudima koji ne glasaju. Njih nema i gotovo a dokoni analiticari u emisijama mogu da razglabaju zasto nisu izasli i za koga bi glasali. Jedino gore od toga je floskula o sns disciplinovanoj armiji glasaca, pa napravi i ti armiju znas da ce rat za 3-4 godine mozda i ranije pa odmah krenu da i ti pravis vojsku glasaca a ne cekas 2 nedelje pred izbore da krenes u pricu
 
Lik racuna ljude koji nisu glasali da su protiv sns. Nije tebi lako prijatelju.
Mozda im je lepo pa kazu nema potrebe da izlazim da menjam.
Vidi moj slučaj. Ja nisam glasao jer nisam hteo da gasam za nekoga drugog koji nece preci cenzus pa da moj glas ode SNS-u. Znači nije samo izlaznost problem nego i zakon koji poništava volju građana, znaci narušen je osnovni princip slobode glasanja čim moj glas koji sam dao nekome ko nije prešao cenzus ode SNS-u. Užas!!!
 
Па што ниси гласао за неку листу која би сигурно прешла цензус? Нигде у свету нема да странка која освоји 2 посто гласова уђе у Скупштину, осим ако је мањинска листа у питању.
 
Vrh