Šta je novo?

Izbori 2024

Šta deluzija učini od čoveka, ovi što mislie da je aca srbin spasitelj srbije i branilac kosova su male mace za ovog lika...
 
Palila ju je Kostunicina omladina, gologradi klinci koje je oblikovao tadasnji rezim i organizovao ih da to rade.

Balavci u brzim patikama i tinejdzerke u belim helankama i crnim tangama.

Za koje si i sam rekao da nisu ni sami znali sta hoce i na sta se loze.
Ја сам тад био средњошколац и као највећи националиста у разреду једини нисам изашао на улицу јер сам увидео како су ми се вршњаци наоштрили на...ни они нису знали шта.

Nisu je palili novi Zivojini Misici kao herojski i patriotski cin, palio bih je i ja onda da je tako i danas sa ponosom gledao snimak tog paljenja.

Malo patike, malo trafike, malo ambasada, ide gas.
 
Dragan Jočić.
Да, заборавих. Дакле полиција је била под начелном контролом ДСС-а а улица и навијачи под контролом ДС-а, :unsure:

Ко би онда био вероватнији организатор нереда? Онај који организује протесте или онај који их је игнорисао и имао очигледан политички интерес да се претворе у фијаско?

Грађански мозак креативни.

Него, то је сада заиста мање битно. Процес сецесије Косова је скоро завршен у координацији Вучић-СПН након чега је потоњи распуштен а ви гласали за остатке.

Неко позвао на политичку одговорност? Ви признали ништавност сопствених избора? Наравно да не, терате по старом и очекујете шта?
 
Kako da ne ambasada se sama zapalila u nekom self destructing modu.

906z513_ambasada-dva-l-adrovic.jpg
Oнда Чеда Јовановић лаже, од њега сам чуо за бацач пламена. Могуће да је и лаж.
Да, заборавих. Дакле полиција је била под начелном контролом ДСС-а а улица и навијачи под контролом ДС-а, :unsure:

Ко би онда био вероватнији организатор нереда? Онај који организује протесте или онај који их је игнорисао и имао очигледан политички интерес да се претворе у фијаско.

Грађански мозак креативни.
Јануара 2008. је Јочић постао инвалид након саобраћајке. ДС је имао секретаре у МУПу и људе под контролом Микија Ракића у полицијској управи града Београда. Заборавља се да је Тадић оформио Савет за националну безбедност како би контролисао и полицију. А нпр. Новак Недић, Вучићев координатор за хулигане и батинаше је оригинално ДС кадар.
 
Него, то је сада заиста мање битно. Процес сецесије Косова је скоро завршен у координацији Вучић-СПН након чега је потоњи распуштен а ви гласали за остатке.

Vučić je secesiju Kosova najviše izgurao Briselskim sporazumom, mnogo pre nastanka SPNa. Posle toga je sve formalno-administrativni proces, propraćen zapaljivom retorikom.

Po običaju, tražiš način da pljuneš po liberalima i za šta jesu i za šta nisu krivi, a neoradikali su ti koji su Kosovo poklonili spakovano sa mašnom u Briselu.

Ja liberale ne volim jer su odvojeni od realnosti, ali ti ih šiješ za 3 koplja svojim desničarskim deluzijama i opterećenošću građanskim partijama koje nisu na vlasti i nemaju nikakvu moć već 12 godina.
 
Да, заборавих. Дакле полиција је била под начелном контролом ДСС-а а улица и навијачи под контролом ДС-а, :unsure:

Ко би онда био вероватнији организатор нереда? Онај који организује протесте или онај који их је игнорисао и имао очигледан политички интерес да се претворе у фијаско?

Грађански мозак креативни.

Него, то је сада заиста мање битно. Процес сецесије Косова је скоро завршен у координацији Вучић-СПН након чега је потоњи распуштен а ви гласали за остатке.

Неко позвао на политичку одговорност? Ви признали ништавност сопствених избора? Наравно да не, терате по старом и очекујете шта?
Mozes da zaboravis na dan protesta i paljenje ambasade, nebitno je to konkretno.

Atmosfera u drustvu je bila takva i Mile iz prve klupe sto slusa Peperse i igra sah je za mesec dana postao celavi huligan u trenerci i brzim patikama.

A valjda riba smrdi od glave tj. od predsednika Vlade.

To je bila cetvrta godina Kostunicine vlasti, period izmedju post Milosevicevih godina, kada smo tek formirali drzavu i SEK-e.

Nikad bolje vreme da napravimo normalnu drzavu i krenemo napred.

A dobili smo da nam srednjoskolci izgledaju ko Ivan Bogdanov i obijaju trafike uz amin i organizaciju drzave, dok se usput patriotski privatizovao NIS za sicu.
 
Radikalština te 2008. inače nije imala svoje horde huligana i kriminalaca. Oni su okupljali samo akademike i poštene radne ljude.

Radikalski mozak kreativni.
Тад сам био врло добро упознат са навијачким светом изнутра и ствари су наравно функционисале по хијерархији где су ти радикалски младунци хулигани из Батајица, Земун Поља, Бановаца и остале периферије били на самом дну лествице. Команданти улице јесу били а и остали они под контролом ДС-а, мањи део тада још увек и СПС-а.
 
Oнда Чеда Јовановић лаже, од њега сам чуо за бацач пламена. Могуће да је и лаж.
Zar je bitno? Upadalo se u ambasadu, koriscene su baklje... nisu upadali ljubitelji saha da predaju protestno pismo.

Da li je vatru izazvala baklja ili americki bacac plamena koji je sprecavao te sto su hteli da je pale, u cemu je razlika?
 
Да се вратимо из периода 2004-2008. у 2024. Добра анализа.

 
Zar je bitno? Upadalo se u ambasadu, koriscene su baklje... nisu upadali ljubitelji saha da predaju protestno pismo.

Da li je vatru izazvala baklja ili americki bacac plamena koji je sprecavao te sto su hteli da je pale, u cemu je razlika?
Ватру је изазвало америчко насиље и комадање Србије, као и окупација дела њене територије.

То је оно што је битно, како за прошлост, тако и за будућност. Не могу носиоци овог друштва да буду они који сматрају да је, тако прљави и дивљи ни не заслужујемо.
Нити се може градити у савезништву са онима који ништа друго до неутралисања српског фактора нису ни радили овде у последњих 35 година.
 
Ватру је изазвало америчко насиље и комадање Србије, као и окупација дела њене територије.

То је оно што је битно, како за прошлост, тако и за будућност. Не могу носиоци овог друштва да буду они који сматрају да је, тако прљави и дивљи ни не заслужујемо.
Нити се може градити у савезништву са онима који ништа друго до неутралисања српског фактора нису ни радили овде у последњих 35 година.
Paljenje nije patriotski cin, paljenje je izdajnicki cin jer se time nista nije dobilo za drzavu, a izgubilo se mnogo.

I paljenje je, po tvojim recima, izazvano od onih koji ni sami nisu znali sta hoce i sto protestuju.

Palili su je klinci koji su bili u pelenama kada je drzava komadana i koji su tu dosli iz fazona jer je vlast bila takva da je usmeravala omladinu u tom pravcu. A onda ih i organizovala da to cine.

Ponavljam, to si i ti napisao - srednjoskolci koji ni ne znaju sto su isli na proteste.
Ја сам тад био средњошколац и као највећи националиста у разреду једини нисам изашао на улицу јер сам увидео како су ми се вршњаци наоштрили на...ни они нису знали шта.

Tako da, ajde, odluci se sta je izazvalo plamen, besni gradjani zeljni osvete zbog komadanja drzave ili tvoji vrsnjaci koji su bili naostraseni na ne znas ni ti sta.
 
Americka ambasada je americka teritorija, naravno da ne mozes da banes tek tako. Pitaj Boga sta je bilo i sta imaju.

Ne sedi sigurno lik sa lukom i strelom.
 
Visokomoralna i visokointelektualna omladina opijena rodoljubnim zanosom vrši revolucionarni antiimperijalistički čin kojim će se dičiti pokoljenja.


Posle ovoga, Amerika se predala, Kosovo se vratilo, a talas revolucije je zapljusnuo čitavu planetu i nakon toga smo svi slobodno živeli u miru i ljubavi do kraja života.
 
Увек је било бу**** које су чекале прилику да се мајмунишу.
 
Увек је било бу**** које су чекале прилику да се мајмунишу.
Samo sto je ovo sve organizovano direktno od prepostenog i nevinog cikice sa mackama.

Znalo se sta se sprema, danima pre su svi pricali po skoli da idu da kradu, neki su isli prvo po prodavnicama dok su bile otvorene da vide koji ce model.

A vecina naroda, velika vecina je otisla ka Hramu. Policija bi lagano oduvala i ove na Terazijama i one ispred ambasade, ali su pusteni da ovo rade. Ma, sta pusteni, podsticani i organizovani.
 
Тад сам био врло добро упознат са навијачким светом изнутра и ствари су наравно функционисале по хијерархији где су ти радикалски младунци хулигани из Батајица, Земун Поља, Бановаца и остале периферије били на самом дну лествице. Команданти улице јесу били а и остали они под контролом ДС-а, мањи део тада још увек и СПС-а.
Jašta, DS je kontrolisao sve živo pa i Šešeljevce po Batajnici.

Inače sad kad si rekao da si bio navijač neke stvari su jasnije. Šta ti bi da izađeš iz tog miljea? Niste se složili kada ćete naoružani da upadnete na Kosovo i oslobodite ga? Ili udarila ekonomska kriza pa reketi postali sve tanji i neisplatljiviji?

P.S.
Kako ono beše zovu Zvezdu i Partizan? Titovi blizanci? Hehehe.
 
Vrh