Šta je novo?

Izbori 2024

По овоме опозиционе странке изнад цензуса имају више гласова од СНС коалиције не само у Старом граду, већ и на Врачару ( плачи @Vračarac ) и на Савском венцу и НБГ. Мада ово показује градске изборе, не општинске и нисам сигуран како се нпр. на НБГ распоређује 43 хиљаде гласова за 3 одвојене опозиционе листе изнад цензуса и 42 хиљаде гласова за широку режимску коалицију.
 
Ne nas sve, nego onaj deo ljudi koji su doveli do svega ovoga. Treba praviti tu distinkciju. Kao što sam posle decembarske sramote ja odlučio da još jače pravim distinkciju između Srbije i RS. Nismo svi isti.

A u 21. veku u eri interneta, medija (kakvi god da su, ima ih puno), biblioteka, modernih sredstava komunikacije, udžbenika... zaista nema opravdanja za one ljude koji iskrenl glasaju za SNS jer ne znaju za bolje. Dakle ne govorim o botinama, oportunistima, plaćenicima... nego o hordama onih po zemlji koji glasaju za Vučića jer "rekoše na Pinku da je on najbolji". Internet i sredstva masovne komunikacije su široko dostupni širom Srbije bar 10 godina. Ako je neko toliko glup i lenj da ima moderni telefon ili komp sa pristupom internetu, a da ne pomisli nikad da pogleda bilo šta sem Pinka i Deformera, takve degenerike treba prozivati. To važi za sve i bilo koga ko tako živi, nebitno da li je neko iz Beograda ili Žagubice. Samo što u većim mestima imaju manji pristup nekim medijima, ali ne i internetu i masovnoj komunikaciji.
Волео бих да што више људи се бори за промене, али их има све мање и мање. Највећи проблем су пензионери који величају све што овај шизоидни ради. Лако се продају за паризер и двадесет евра. Гледају пинк који пласира пропаганду, лажи, преваре и емитује задругу, и фарму. Треба заузети институције, телевизије и одборе, јер он преко медија спира мозгове народу. Новине Нова су прекјуче објавили да се руши инфективна клиника и селиће се запослени у Борчу да раде. То је Богу иза ногу и биће мукотрпно за запослене, и студенте да долазе на праксу и посао. Ако се ови крадикалски скакавци не уклоне до краја 2024 године милом или силом, нама нема помоћи.


Још једна вест из 2019. године.

На крају се од тога одустало, и одлучили су да реновирају зграду 2020. године, али је реновирање стало допола и сад хоће да је сруше. Нешто овде није у реду. Неко хоће да опере милионе.
 
1000007195.jpg
 
Ma kakvi, moraće AV da pusti Niš, inače će dole izbiti rat..
Ko će da zarati? Pa nama otimaju deo države i niko nije spreman prstom da mrdne, i to ne zato što su nas pacifikovali, mi smo i dalje nacija nasilnika, već zato što svako isključivo svoje dupe gleda i zabole ih za bilo kakav viši cilj. I sad ćemo da zaratimo zbog kontrole nad propalim komunalnim preduzećima u Nišu? Previše infantilno razmišljanje.
 
Волео бих да што више људи се бори за промене, али их има све мање и мање. Највећи проблем су пензионери који величају све што овај шизоидни ради. Лако се продају за паризер и двадесет евра. Гледају пинк који пласира пропаганду, лажи, преваре и емитује задругу, и фарму. Треба заузети институције, телевизије и одборе, јер он преко медија спира мозгове народу. Новине Нова су прекјуче објавили да се руши инфективна клиника и селиће се запослени у Борчу да раде. То је Богу иза ногу и биће мукотрпно за запослене, и студенте да долазе на праксу и посао. Ако се ови крадикалски скакавци не уклоне до краја 2024 године милом или силом, нама нема помоћи.


Још једна вест из 2019. године.

На крају се од тога одустало, и одлучили су да реновирају зграду 2020. године, али је реновирање стало допола и сад хоће да је сруше. Нешто овде није у реду. Неко хоће да опере милионе.
Vucic uspesno prica ono sto zele da cuju i to je penzionerima dovoljno. Svi nas mrze, zapad propada, mi imamo najveci rast u evropi, pobedjujemo sve, prosecna plata 1500 eura do 2027, prosecna penzija 650 eura............
 
Ne postoji nista trajnije od privremenog resenja :) Moras uzeto u obzir da vlast ljude generalno ucini jos bahatijim. Ako ih je bahat stav i bezocno laganje dovelo do uspeha, naivno je ocekivati da ce tad kad su u poziciji moci obrnuti pricu.
Moram da budem realan i da ti kažem imaš pravo, sve stoji što si rekao.

I moram takođe JAVNO da te pohvalim jer bez obzira što na neke teme nemamo ista razmišljanja, ti si jedan od retkih sa kojima može normalno da se komunicira i da se zdravo sučeljavaju mišljenja.

Voleo bih kada bi neki drugi članovi umesto cinizma i prekora zauzeli tvoj stav kada komuniciraju sa drugim članovima sa kojima ne dele mišljenje.

Tada bi forum bio mnogo lepše mesto za komunikaciju i razmenu mišljenja i stavova.
 
Moram da budem realan i da ti kažem imaš pravo, sve stoji što si rekao.

I moram takođe JAVNO da te pohvalim jer bez obzira što na neke teme nemamo ista razmišljanja, ti si jedan od retkih sa kojima može normalno da se komunicira i da se zdravo sučeljavaju mišljenja.

Voleo bih kada bi neki drugi članovi umesto cinizma i prekora zauzeli tvoj stav kada komuniciraju sa drugim članovima sa kojima ne dele mišljenje.

Tada bi forum bio mnogo lepše mesto za komunikaciju i razmenu mišljenja i stavova.
Jel cujes @Igor kakvog si coveka banovao sa Cena Nekretnina? :D

Ne, ozbiljno, umem i ja da budem dosta toksican kad se zaletim. Mada uvek smatram da je zasluzeno, i nije upuceno osobi vec njenim argumentima :)

Takodje mislim da se i tebi ljudi vise hvataju na nacin na koji nesto pises nego na sustinu koju pises, sto je steta jer imas neku perspektivu koja nije cesto u prilici da se cuje. Ako ne trolujes :)
 
@Defke čovek nije izašao na izbore jer se odmarao zbog puta u USA na bitan sastanak sa poslovnim partnerima ali se pojavi u 20h i ceo dan piše kilometarske postove na forumu gde nas savetuje kako da menjamo sistem. Za to ima vremena al nema 5 minuta za glasanje. Izgleda dosadno na poslovnim sastancima. Da li troluje🧐🌨️
 
@Defke čovek nije izašao na izbore jer se odmarao zbog puta u USA na bitan sastanak sa poslovnim partnerima ali se pojavi u 20h i ceo dan piše kilometarske postove na forumu gde nas savetuje kako da menjamo sistem. Za to ima vremena al nema 5 minuta za glasanje. Izgleda dosadno na poslovnim sastancima. Da li troluje🧐🌨️
Pa dobro blejim u hotelu i drndam fon, šta čudno. Jutros sam imao jedan od sastanaka, sada se odmaram i posle na ručak, pa se ide dalje. A forum mi je hobi, mentalno razgibavanje, zovi to kako god ;)
 
I šta je sa Nišom? Jel ima borbe na ulici protiv krađe? Nema...
Svi zadovoljni, svi prihvatili očiglednu krađu i nikom ništa.
Sutra novi dan ide kukanje šta nam rade, rio tinto i sl....
 
Jel cujes @Igor kakvog si coveka banovao sa Cena Nekretnina? :D
E mislim da me nije banovao sa Cena Nekretnina, ali me je banovao sa Savski Amfitetar, pa da iskoristim ovu priliku da zamolim @Igor da me ipak vrati na temu ;) Igore, može? Eto vidiš kako ovde lepo razmenjujemo mišljenja bilo bi lepo da nastavimo sa tim i na temi Savski Amfiteatar ;)
 
Očekivan rezultat. Čestitke pobednicima, a opozicija neka dobro razmisli sledeći put da li će se fokusirati na core glasače i core vrednosti ili će se ipak gledati širu sliku i uzeti u obzir to da bez apstinenata i razočarnih SNS glasača neće doći na vlast.

Ja nisam izašao na izbore, sutra putujem u USA jer imam seriju sastanaka sa bitnim poslovnim partnerima, pa sam danas hteo da se odmorim i pripremim za put. Familija većina nisu izašli, moji matori takođe, moja riba se nešto dvoumila da li da izađe ili ne, na kraju smo se složili da bolje je ostati kod kuće i ne glasti n izborima kada ne zna ni za koga bi glasala.

Eto moja 2 centa, i odoh da odspavam malo, sutra me čeka dugačak let.
Jesi li ti imao internet u avionu?
 
Mene je banovao sa CN :)
U tom slučaju proširujem molbu i da tebe vrati na CN. @Igor ne bilo ti zapoveđeno, vrati nas :) Defketa na CN a mene na Savski Amfiteatar. Doprinosićemo kvalitetu diskusija i diversifikaciji mišljenja, tako da će te 2 teme sigurno postati bogatije i još kvalitetnije sa našim racionalnim postovima ;)
 
Crveno crna koalicija je poznata i pre smrti Cvijana.
 
Pa dobro blejim u hotelu i drndam fon, šta čudno. Jutros sam imao jedan od sastanaka, sada se odmaram i posle na ručak, pa se ide dalje. A forum mi je hobi, mentalno razgibavanje, zovi to kako god ;)
Avion u NY iz BG-a je sleteo 15 minuta pre ovog posta.

Svaka ti cast sto si iskocio iz aviona, obavio sastanak i zalegao u hotel da izblejis, sve za 15 minuta.

Dakle, da ti pomognem, moras neku pricu oko nekog presedanja da smisljas i da si krenuo negde u sred noci.

Ne racuna se prica da juce nisi bio u Beogradu jer si napisao da nisi izasao jer si odmarao pred put, a ne zato sto nisi u gradu.

Mada, u 13 i 45 si UPRAVO brojao zgrade u Belvilu.

Irisovci, je l ovo neki challenge kod vas u zgradi? 4 srpske zastave izbrojao upravo na fasadi koja gleda ka Sakuri, i to 3 zastave u jednoj vertikali ;)

Kako si u 13 i 45 brojao zastave u Belvilu, a u 20 i 14 blejao u hotelu u Americi i vec obavio i sastanak?

Uracunao sam ti u opciju da nisi direktno otisao u USA, iako si rekao da ides, ali ajde da si prvo svratio negde u Evropi na sastanak, hotel pa dalje ka USA. Ali zasto bi u Evropi u 20 i 14 se odmarao i posle isao na rucak, kad je rucak u 22h?

Da bilo ko drugi baronise, stvarno nije bitno, ali ti si jedini forumas ovde kome se 99 postova svodi na to sta radi, gde je bio, koliko ima para, zaposlenih...

I onda ako baronises, a baronises, celo tvoje forumasko bivstvovanje potpuno gubi smisao.
 
Vrh