Šta je novo?

Izbori 2024

Pesma je unapred izabrana, nisu se nadali da će Sajsi bičarka iz Blokova da poremeti glasanje. :D Čujem da se sprema protest ispred RTS u organizaciji Porfirija.
 
Мало ко зна да је рамонду, као симбол српског страдања и касније победе у првом светском рату, предложио Марко Ђурић 2012. Сада, лобирајући за "нашу ствар" он шаље свим конгресменима и сенаторима у САД брошуре са доминантним рамонда мотивима. Не желим да било шта имплицирам, јер стварно верујем да ауторка није имала било какве везе са шљамом, само мислим да је њена песма врло корисно ускочила.
 
Да ли је опозиција кренула у озбиљну кампању? СнС видим ради пуном паром.
Јуче причам са једним старијим човеком, ватреним СПСовцем, хвали ми Булатовића како је обрусио Ћути да смрди на алкохол. Ја му кажем да је Булатовић жутаћ и да је био код Вука, али то му није засметало зато што је сада за Вучића.
СНС циљано иде на гласаче пензионере, зна да их има пуно.
 
Да ли је опозиција кренула у озбиљну кампању? СнС видим ради пуном паром.
Јуче причам са једним старијим човеком, ватреним СПСовцем, хвали ми Булатовића како је обрусио Ћути да смрди на алкохол. Ја му кажем да је Булатовић жутаћ и да је био код Вука, али то му није засметало зато што је сада за Вучића.
СНС циљано иде на гласаче пензионере, зна да их има пуно.
Ciljano ide zato sto zna da u tim godinama hvata demencija, iq opada (a kad i u mladosti nije bio visok onda je premija) a i medju tom populacijom je najvise onih koji su samo osnovnu zavrsili a dosta je onih cak i bez nje
 
Ciljano ide zato sto zna da u tim godinama hvata demencija, iq opada (a kad i u mladosti nije bio visok onda je premija) a i medju tom populacijom je najvise onih koji su samo osnovnu zavrsili a dosta je onih cak i bez nje
И на ту шему добија изборе. Простом народу треба прост приступ. Већина популације је прост народ, без разумевања за афере Јовањица, Крушик или ко су Лауре и без икаквих симпатија за мишљења европарламентараца.
 
Vođenje kampanje gde su jaki i pre raspisivanja izbora. Ne nose obeležja SNS-a. Proveravaju glasače i ohrabruju svoje da izađu poklonima. Pokloni se daju onima koji im nisu ucenjeni već glasaju jer su penzioneri ili isprani mozgovi. Kult ličnosti se hrani slikama predsednika u kalendarima, notesima, blokčićima i tako dalje. Koliko to ide da sam bio na sahrani u decembru na kojoj je sveštenik imao SNS blokče. Sve u svemu čim su krenuli pre 7 dana znalo se da se ide na nove Beogradske izbore. Juče je bio miting SNS-a u Šumicama čime su ozvaničili kampanju za Beograd.
Toliko energije i novca da se rasipa na one koji će ionako da glasaju za njih, to mi je i dalje neshvatljivo...
 
И на ту шему добија изборе. Простом народу треба прост приступ. Већина популације је прост народ, без разумевања за афере Јовањица, Крушик или ко су Лауре и без икаквих симпатија за мишљења европарламентараца.
Tako je, bez razumevanja i za same sebe dok god im trpaju parizer u labrnju i guslaju o kosovu i rusiji
 
@Dosljak je postavio pravo pitanje. Šta će sada opozicija preduzeti? Ukrupnjavanje? Uslovi, spiskovi, kontrola...itd. Pustite vi sns oni rade šta rade, to već znamo dobro. Hoće li se opet propustiti šansa ili ...
 
Можда ће ово звучати комично, али мислим да би Топалко био најбољи кандидат за градоначелника.
 
Можда ће ово звучати комично, али мислим да би Топалко био најбољи кандидат за градоначелника.
Za predsednika srbije da, ali u beogradu ne jel ipak glasaci spn nisu isto sto i ovi tupavci sto glasaju za žvalavog...
 
Има ли гласача СПН довољно да победе СНС на нивоу града Београда. И има ли СПН капацитет да привуче још гласова? Ради ли се на томе? Где је пропаганда? Где су планови за локал?
 
Да ли СПН треба да се узда у те друге, или треба сви скупа да делују са циљем смене власти доктора Шапића?
 
Spn ne moze i ne treba da pokrije putinofiličare i "branioce" kosova, to bi recimo mogla Nada al ne vidim da se ona proziva za bilo sta kao npr spn (kad krece kampanja, sta je plan za lokal, rade li sta)...

ono sto ja vidim jeste da je sasvim solidna saradnja spn i nade na planu skidanja žvalave ispostave za beograd odnosno šapića,
a da li bi i jedna i druga strana mogle malo vise da zasuču rukave u animaciji svojih potencijalnih glasača (svako svoj domen naravno), svakako da bi mogli
 
Па Мики Алексић, Парандиловић, Понош и онај синдикалац се самосврставају у браниоце Косова.
Опет, заборављаш да СНС екипа није партија већ скуп интересних група. Они не воде политику већ бизнис. Ту се гледа да се братији и кумовима намакну послове. Озбиљне се паре ту врте и неће то та хоботница тек тако препустити случају да их Добрица и Дабрица отерају од златне квочке.
 
Pa ta trojica eto pokusavaju i taj deo birackog tela da pridobiju sto je ok samo po sebi dok god ne ode u ekstrem a la bivsi zavetnici a to je onda kontraproduktivno...

A kakve sad veze ima sta je sns??
Cuj ja zaboravljam sta su oni lol..
Govorili smo o birackom telu i ono je takvo kakvo jeste, za sns glasaju u najvećoj meri tupavci, slabo obrazovani ili neobrazovani polupismeni i prosti - ta marva njih odrzava na vlasti a ne ovi sto imaju neki jasan interes (finansijski)
I ta marva sigurno nece glasati za spn ali mozda bi htela za novi dss recimo...
 
Poslednja izmena:
Да ли је опозиција кренула у озбиљну кампању? СнС видим ради пуном паром.
Јуче причам са једним старијим човеком, ватреним СПСовцем, хвали ми Булатовића како је обрусио Ћути да смрди на алкохол. Ја му кажем да је Булатовић жутаћ и да је био код Вука, али то му није засметало зато што је сада за Вучића.
СНС циљано иде на гласаче пензионере, зна да их има пуно.
Већ почетком прошле недеље опозиција је почела са штандовима на Магистратском тргу у Земуну, на Звездари и на Чукарици, тј. већ је кренула у кампању и разговара се о заједничкој опозиционој листи за Београд.
 
То ниподаштавање гласачког тела је контрапродуктивно али ок.
 
Углавном, пошто сам у контакту са одбором НПС Стари град пре два дана сам им послао на мејл мој предлог плана за Београд па сад градски одбор разматра тај план који је прилично велик с обзиром на то да га је правио један форумаш. Ако га усвоји цела опозиција на нивоу БГ то ће бити супер.
 
Није никакво ниподаштавање гласачког тела, јер ће опозиционе листе за БГ бити направљене тек кад се ураде сва неопходна истраживања.
 
Da li taj plan smes/zelis da kacis javno ili saljes na pm ili ipak neces to objavljivati dok oni ne odluce sta ce da rade sa tim planom?
 
Vrh