Šta je novo?

Izbori 2024

Braćo, što gledate to smeće? Ja lepo bio u džimu, izrokao cele noge, odvalio se, izbacio stres, sad kao nov krećem kući..
 
Шаровић је лепо рекао, Вучић планира три корака у напред. Он је још у кампањи скоро завршених избора осмислио кампању за следеће. Неће ништа препустити опозицији. Хоће да задржи тоталну контролу.
 
Шаровић је лепо рекао, Вучић планира три корака у напред. Он је још у кампањи скоро завршених избора осмислио кампању за следеће. Неће ништа препустити опозицији. Хоће да задржи тоталну контролу.
Sta je ovde novo, sve isto sa identicnim ciframa je pricao i na jesen.
 
Nije ništa novo što je najtužnije od svega... malo je vizuelno unapredio nastup ide na 30 kanala od jednom, a priču vrti već godinama... Projekti, mape, planovi, brojevi i automatizovano veštačko-inteligentno-dualno-digitalizovana budućnost i srećni i zadovoljni podanici koji aplaudiraju i sopstvenim svedočanstvima potvrđuju sve navedene blagodeti koje oni sami žive svaki dan.. Na svojim novim poslovima, u svojim novim fabrikama, hirurškim salama, data centrima, gradilištima... Ja nisam glumac, mene ne plaćaju za ovo, ja ne čitam unapred doturen tekst, ja zaista živim utopiju, a sada izvinite me žurim nazad na posao, jer ovde se mnogo radi!

Oni nisu neradnici, džabalebaroši i jalovi kritizeri kao mi ovde.... Kočničari društvenog napretka.

Baš ništa novo Defke. Sve već viđeno.
 
I ona bu******** Kosjerina... kaže ovo večeras "neće biti dnevna politika"... ovo je kao nešto iznad što treba sve da nas ujedini 🤮
 
Što bi braća Kroati rekli "pravo u sridu" :) svaka čast Panoviću, bukvalno je u jednoj rečenici objasnio sve!!!

Panović: Problem opozicije je taj što je Vučić uposlio narod i omogućio im da putuju


Predlog za opoziciju: uposlite još više narod i omogućite im da putuju još više, pa možda dobijete i još neki glas. ;)
Opozicija da zaposljava narod, takva glupost ni meni kao najvecem pljuvacu opozicije ne bi pala na pamet 🤣

A to sto putujem mi je omogucio 21. vek, Vucic mi samo odmaze pa zbog njega putujem krace i jeftinije.

A po tvojoj prici, i sa tobom je tako.

To sto danas i lik u Bangladesu moze klikce nesto po netu i solidno zaradjuje, rezervise let mesecima unapred za smesne pare i nadje neki smestaj za sicu, nema veze sa vladom ili predsednikom te zemlje.

A da se ovde putuje koliko se prica, ne bi se nikada glasalo za Vucica u tolikom broju. Kada bi videli malo sta znaci uredjen i kvalitetan zivot, ne bi mogla ova bu**** da im prodaje svoje lazi. 90 posto tih sto putuju glasaju protiv Vucica. Ostatak su ljudi na njegovoj sisi i nedorasle smradine od likova.
 
Zapravo, ovo mu je bilo potrebno. Ovim činom će umiriti nezadovoljno stanovništvo. Mnogi će biti u fazonu: "Ćuti bre, možda stvarno nešto uradi!"
 
@Vox91 Ona je vodila čitav taj velelepni skup. Profesionalno, odradila što je do nje.

Da li se intimno slaže, nije ni važno.
Niko te ne pita za intimno. 😄
 
Previse je godina proslo, sve je to ocisceno odavno. Sve su to njegovi poslusnici, nema to da ti radis na RTS-u, a da mozes da mrdas nesto. Sve su to drugovi i drugarice clanovi.
 
Opozicija da zaposljava narod, takva glupost ni meni kao najvecem pljuvacu opozicije ne bi pala na pamet 🤣
Dobro, a baš me zanima koje je tvoje mišljenje o Panoviću, jer je Panović ovo što si boldovao rekao, a ne ja. Da li Panovića doživljavaš kao objektivnog lika?
A to sto putujem mi je omogucio 21. vek, Vucic mi samo odmaze pa zbog njega putujem krace i jeftinije.

A po tvojoj prici, i sa tobom je tako.
Slažem se, 21. vek je bitan parametar koji je i tebi i meni omogućio da putujemo jer verovatno i ti i ja nismo poslom vezani za Srbiju, i i ti i ja bi funkcionisali ovako kako funkcionišemo bez obzira ko je na vlasti.

Međutim ipak se slažem sa Panovićem, jer on u ovom izlaganju naglašava da Vučića drže ne samo krezubi nego i veliki deo niže srednje klase koji je sada uposlen. Ja se slažem sa tim, i ne mislim da je to ekipa koja putuje evropom i odseda u hotelima sa 5* obilazeći Michelin star restorane i kupujući po Loro Piana buticima, već zapravo misli se na ljude koji su najviše osetili benefita što uopšte rade.

To su ljudi koji ranije nisu radili, ili su radili "privremene i povremene poslove", ili porodice u radničkoj klasi u kojima se živelo (preživljavalo) samo od jedna plate, a sada postoje 2 plate i malo se bolje živi, ali dovoljno da odeš jednom godišnje u Grčku na more, jednom na bus turu do Italije, i jednom kod rođaka u Njemačku/Austriju.

E tih ljudi ima najviše. Mnogi među njima nisu imali ni mogućnost da odu jednom godišnje u Grčku. Neki od njih su prvi put u 20im ili 30im uopšte izašli iz zemlje.

Mislim da je na te ljude zapravo mislio Panović i njih je ima na umu kada je rekao ko Vučića i SNS zapravo drži na vlasti.
 
Тако је и настала она листа подршке са 2000 имена.
 
Vrh