Šta je novo?

Izbori 2024

Neće SPS menjati stranu, ima toliko stvari oko njih SNS u fijoci da i da hoće ne smeju da to učine. Smeju samo ovako da se peckaju po medijima.

 
Neće SPS menjati stranu, ima toliko stvari oko njih SNS u fijoci da i da hoće ne smeju da to učine. Smeju samo ovako da se peckaju po medijima.

Tuzno je sto njima sta god da izvuku iz fioke, opet ce imati svojih deset posto 🤣
 
Ajde sada da se ne odgovori na ovo pitanje i ne vrsi promocija ovog bizgova.

A ti kolega Mihajlo neces propasti ako ne budes znao, sta vise 🍻
То је прави одговор. Ја, такође, немам појма, али немам ни жељу да сазнам. Исто важи и за ону хијалуронку од пре неку страну.

А ево и додатног одговора на констатацију да су "сви исти":
viber_slika_2023-12-03_12-34-49-690.jpg
 
То је прави одговор. Ја, такође, немам појма, али немам ни жељу да сазнам. Исто важи и за ону хијалуронку од пре неку страну.

А ево и додатног одговора на констатацију да су "сви исти":
Pogledajte prilog 182675
Ако алудираш на митровићеву кућу... За време жутих су исто зидали такве кич куће, палате... Пример може да буде насеље ,,Камењар'' у Новом Саду, протеже се километрима уз Дунав, није могуће прићи обали Дунава, ту су виле из времена жутих и из напредног доба, све заједно...
 
Poslednja izmena:
Ово је ипак ниво више. Други храм хијалуронства.
 
Ide g(l)as :cool:
Tako opština grocka plaća crni Cerak a Brnabić se pozrdravilja sa nekim De Vito reperom sa fantomkom na Ada Huji letos.
 
Има хештег на инстаграму како се зове дотични. Мада можеш и по песми да га пронађеш.
Našao sam, i on peva na IDJtv, ne smeta mu što je sa Vučićem i Šolakom u isto vreme, ne smeta ni Vučiću ni Šolaku, svi su lepo umreženi.
Bnv je dobar kada je bio na vlasti, u ovom videu je rekao da nema ništa protiv svega šta su naprednjaci planirali, i šta su danas napravili, verovatno je jedini problem što nije sa njima ugovarao te poslove.
 
Radulović razmontirao SPN, Olju i ceo koncept emisije. Zorićka botina SPN-a, isti Vučićević. Lepo im čovek sasuo sve u lice i spomenuo njihovo licemerje. Šteta što nema bolju reklamu i ljude oko sebe.

Zorićka je najbolja novinarka koja se ne razume u FRA-GER plan? U šta se onda razume? SPN nije iskren i krije karte od naroda.
 
Poslednja izmena:
Radulović razmontirao SPN, Olju i ceo koncept emisije. Zorićka botina SPN-a, isti Vučićević. Lepo im čovek sasuo sve u lice i spomenuo njihovo licemerje. Šteta što nema bolju reklamu i ljude oko sebe.

Zorićka je najbolja novinarka koja se ne razume u FRA-GER plan? U šta se onda razume? SPN nije iskren i krije karte od naroda.
Na zalost.
SPN je politicka igracka za urbane balavce.
 
Dragi kolega, da li sam ja urbani balavac?

tako mi izgledaju Dobrica, Lazovic i Obradovic, Cuta ne. Zelelnovic mi izgleda kao prepredeni lopov.
O Djilasu i Mariniki ne vredi trositi reci.

sto se tebe tice, ne poznajem te, ne pratim sta pricas, ne citam tvoje izjave, pa ne znam, ne mislim da po izgledu licis na klinca

citav "entuzijazam" oko SPN-a mi izgleda kao infantilna igra urbane mladezi
sve mi izgleda fake, artificijalno, kao jos jedna NGO ekipa, kao Savo Manojlovic, jednostavno fake

zao mi je sto tako moram da kazem
 
Poslednja izmena:
tako mi izgledaju Dobrica, Lazovic i Obradovic, Cuta ne. Zelelnovic mi izgleda kao prepredeni lopov.
O Djilasu i Mariniki ne vredi trositi reci.

sto se tebe tice, ne poznajem te, ne pratim sta pricas, ne citam tvoje izjave, pa ne znam, ne mislim da po izgledu licis na klinca

citav "entuzijazam" oko SPN-a mi izgleda kao infantilna igra urbane mladezi
sve mi izgleda fake, artificijalno, kao jos jedna NGO ekipa, kao Savo Manojlovic, jednostavno fake

zao mi je sto tako moram da kazem

Pogledaj biografiju Dobrice i sve ti je jasno, bukvalno starter pack NVO karijeriste. Lazovic pre poslanickog mesta nije imao ozbiljan posao u zivotu.

Ovo me podseti na Ivicu Dacica i generalno sve kadrove onih SFRJ politicara sto su kao mladi komunisti titovi pioniri krenuli da ciste sebi put karijernih politicara.

Ali jedna stvar mi je posebno slatka, sto ceo SPN vodi Djilas, i ne odmah da kazem ne mislim da je Djilas neki kriminalac daleko bilo, ali znam da je pragmatican politicar sa cijim stavovima znam da su se gnusali mnogi iz ovih NVO sektora koji mu se sada guraju uz dupe.

Politicka scena Srbije da je nema trebalo bi je izmisliti.
 
Pogledaj biografiju Dobrice i sve ti je jasno, bukvalno starter pack NVO karijeriste. Lazovic pre poslanickog mesta nije imao ozbiljan posao u zivotu.
pa to....

neka i oni postoje, ali da toliko ljudi u njima vidi nadu, to je vec tragicno. I citav taj "inetelektualni" establishment na celu sa Oljom Beckovic i ekipom nbovinara sa N1....

To je kao da dolazi oluja, kapetan je poludeo, doveo nas u beizlaznu situaciju, moramo da nadjemo novog kapetana i uzmemo brodskog malog da upravlja brodom.

Medju njima mozda postoje sposobni ljudi. @vucko sa ovog foruma (za koga mi je zao sto sma ga uvredio pljujuci SPN) je pre nekog vremena organizova proteste za povracaj trolejbuske linije 28. i cak uspeo u tome.
Ali to su nizi esaloni.
 
Vrh