Šta je novo?

Izbori 2024

Osnovni problem je nasa nesposobnost upotrebe sile.
Nesposobnost da odredimo kada smo slabi i kada smo jaki.
Npr, vojnim strucnjacima je u startu bilo jasno da tadasnja RSK ne moze da brani onoliko dugacku granicu sa Hrvatima i da su tu Srbi slabi i da treba pregovarati.
Sa druge strane Srbija je bila do 2011. dovoljno jaka da drzi sever Kosova.
 
Српска паравојска сумњивог порекла и намера је убила албанског терористу. То је једина тачна формулација по важећем уставу Србије.

За мене/нас, бриселски споразум који је суштински ЕУ потписала сама са собом не би смео да буде било шта друго до привремена окупациона мера. Повиновање томе од нас као појединаца би било као прихватање укидања ћирилице 1915е или у ндх 1941е.
to je potpisala vlada Srbije, za nas je obavezuijuce.
Narod i dalje obozava ljude koji su satli iza tog sporazuma.
 
У реалност ко гарантује да су
Срби убили тог полицајца?
 
Ако важи бриселски споразум онда не важи српски устав. Ако не важи српски устав онда не важи ни то што је потписао жвалави издајник, (влада не знам да ли је ишта потписала)
 
Српска паравојска сумњивог порекла и намера је убила албанског терористу. То је једина тачна формулација по важећем уставу Србије.

За мене/нас, бриселски споразум који је суштински ЕУ потписала сама са собом не би смео да буде било шта друго до привремена окупациона мера. Повиновање томе од нас као појединаца би било као прихватање укидања ћирилице 1915е или у ндх 1941е.

Почели смо/сте да размишљате по нотама жвалавог и страног окупатора и то је њихова највећа победа и заправо главни циљ.

Мораш бити спреман прихватити све последице које долазе са таквим ставом/перспективом.
 
Ако важи бриселски споразум онда не важи српски устав. Ако не важи српски устав онда не важи ни то што је потписао жвалави издајник, (влада не знам да ли је ишта потписала)

Управо то. Довео нас је до тога да постоје две реалности у исто време. И устав РС и признавање институција ткзв. Косова. И како сада даље, када се налазимо у шизофреној ситуацији.
 
Само ми још мало да се радикализујемо, по принципу оне две бабе из `98: "Волимооо те земљо Обиииилииића, не дамо тееее без крвопролићаааа...."

И има да нам процветају божури... на гробовима. Овој тројици су можда већ процветали.
 
Ne smeju da kažu da žale za svima, to je priča za EU. Za narod ide priča da žalimo za našim herojima. Zavisi koju verziju priče hoćete.
Neverovatno je kakve oni gluposti podmecu, ja uvek mislim sad ce im se svi smejati i upirati prstom u njih kad vide sta su pokusali da podmetnu.

Kad ono njima prodje sve to i narod popusi :ROFLMAO:
 
Српска паравојска сумњивог порекла и намера је убила албанског терористу. То је једина тачна формулација по важећем уставу Србије.

За мене/нас, бриселски споразум који је суштински ЕУ потписала сама са собом не би смео да буде било шта друго до привремена окупациона мера. Повиновање томе од нас као појединаца би било као прихватање укидања ћирилице 1915е или у ндх 1941е.

Почели смо/сте да размишљате по нотама жвалавог и страног окупатора и то је њихова највећа победа и заправо главни циљ.
Ne razmisljam ja nista, ja ukazujem na licemerje AV. Covek koji je potpisao Briselski sporazum gde priznaje policiju Kosova, sada pravi dan zalosti za naoruzane teroriste koji su pucali na tu istu policiju koju je on priznao.
 
Narod razmišlja guzom, a ne glavom. Ne može većina da razume šta se dešava.
 
Како год, кладим се да опозиција неће знати да искористи ни овај Вучићев катастрофални промашај.
A kako bi ti iskoristio ovo, al nemoj da pričaš o plavičastoj magmi...masi...nekoj nego konkretno.
За мене/нас, бриселски споразум који је суштински ЕУ потписала сама са собом не би смео да буде било шта друго до привремена окупациона мера.
Pa da, mi ne priznajemo Hag, ne priznajemo Briselski sporazum, ne priznajemo posleratne granice, ne priznajemo hrvatski jezik, ne priznajemo kosovo. Epilog je da ga mi poduvamo svaki put, dok naši protivnici nose tri na karte.

Inteligencija se često opisuje kao sposobnost prilagođavanja na novonastale situacije, a mi svakodnevno pokazujemo tu svoju inteligenciju.
 
Ne razmisljam ja nista, ja ukazujem na licemerje AV. Covek koji je potpisao Briselski sporazum gde priznaje policiju Kosova, sada pravi dan zalosti za naoruzane teroriste koji su pucali na tu istu policiju koju je on priznao.

Због потписивања Бриселског споразума и постојања нашег устава, нама је сада званичан државни став да је погинули албанац и полицајац и терориста у исто време!!
 
Све има да буде ко што смо ми рекли да ће да буде. Ко не буде хтео по нашем, нек иде где му је боље.

:) :) :)
 
A kako bi ti iskoristio ovo, al nemoj da pričaš o plavičastoj magmi...masi...nekoj nego konkretno.
Конкретно би стално истицао да је Бриселски споразум гажење устава и да је зато Вучић издајник. Брига обичан народ за Савамалу, Јовањицу и Беливука, то су им апстрактне појаве.
 
Све има да буде ко што смо ми рекли да ће да буде. Ко не буде хтео по нашем, нек иде где му је боље.

:) :) :)

Одлазак једних директно утиче на лошију ситуацију за оне који остану. У тој новој ситуацији опет морају да напуштају ти којима је сада горе. И тако се круг наставља до нестанка државе.
 
Мислио сам на ове "остале". На оно: "Ако им не ваља у Србији, имају Албанију!"

И сад имају две Албаније. А ми Вучића у власти и тад и сад.
 
Због потписивања Бриселског споразума и постојања нашег устава, нама је сада званичан државни став да је погинули албанац и полицајац и терориста у исто време!!
Covek je bio granicni policajac, granicni terorista, administrativno prelazni policajac i administrativno prelazni terorista u isto vreme.
 
Да ли се огласио Ћута поводом овог случаја? Шта каже Мариника?
 
Је л` се ја оно лоше сећам, или је нама деведесетих Аркан био "задужен" за Приштину? Мајка му била одоздо, па осетио зов ујчевине. Беше и председник ФК Приштина? Па се распричало по Београду - прави хлеб Шиптарима, са крстом! Уф, боктемазо!

Неки нови клинци, неки нови клинци...
 
1695725414-Screenshot_3a-1422x800.jpg

^^ Sveti srpski ratnici, bastioni srpstva

Pitam se kad će i Beobilde dobrovoljački odred da im se pridruži dole
 
Vrh