Šta je novo?

Izbori 2024

Nekako sam propustio sve vesti danas, pa procitao prenos ovog obracanja i sad nekako znam jos manje nego sto sam znao.
 
Realno nisi puno propustio, tipican nedeljni dan u Srbiji poslednjih decenija.
 
Ево за оне који нису у току, или су заборавили...

Није случајно ово пушкарање око манастира. Треба прво дискредитовати СПЦ као последњу српску институцију на Косову пошто је Вучић све остале укинуо.
 
Ko god stoji iza ovoga za*ebao se/nas debelo:
Od ZSO definitivno nema ništa, Srbi će morati bezuslovno da se vrate u institucije, Kurti će dobiti carte blanche da radi šta hoće na severu a Srbija neće smeti ni da pisne.
 
Kukacemo na strane kuhinje, ih cuj ovo nece smeti ni da pisne. Mi smo sampioni kukanja. Niko ne trpi takve zrtve kao mi
 
Zamajavanje naroda Vučićevskim glupostima i prenemaganjima.. neće on još dugo biti na vlasti, sprema se metla.. 5 para ne dajem na ovo danas, budaletine.. Naravno, situacija će se smiriti kada Albanci ostvare svoj cilj-proteraju sve Srbe odozdo i kada Vučić zaokruži svoju misiju "branjenja" Srba-od Gline do Mitrovice-tamo ih više neće biti.

Prvo je 2013. predao naše institucije, proletos je instalirao Albance u policiju i opštine na Severu, zabranivši Srbima da učestvuju na izborima, a sada gledamo završnicu i koprcanje Psihopate jer je đavo konačno došao po svoje.. što mu je obećao.
 
Manje više kao što si nabrojao.

Ponavljam po ko zna koji put, ne može se ratni huškač baviti uspostavljanjem mira u Srbiji i regionu.
 
Иза свега овога ће остати горчина и фрустрација која ће годинама само још више расти и на крају довести до још горих ствари.
 
Nema od toga ništa, okruženi smo NATO-om sa svih strana i ne možemo više da napravimo nikakvo sr*nje čak i da hoćemo.

Ostaje nam samo kukanje na tviteru i žvrljanje grafita.
 
Za nas bi zapravo bolja opcija bila ta do skoro popularna teorija da je ovo neki Vucicev 4d sah i da prodaje Kosovo po nekom ranijem dogovoru.

Jer ovako izgleda da ga dajemo za dzabe, jos cemo i da platimo da ga uzmu.
 
Ono što je primetno jeste da AV gubi konce po svim pitanjima. Od kosova, preko diplomatije, cena, kriminala, jačanja opozicije, nezadovoljstva u narodu, slabljenja uticaja prema SPSu, a tek prema Šapiću, konstantno je u defanzivi, i vadi kestenje iz vatre, a do skoro je jeo punjenje lignje.

Odluku o izborima saznaćemo za desetak dana, mislim da mu je bolje da ih ostavi za proleće. Ako ih organizuje u decembru, mašina je nenaviknuta na zimske izbore, ljudi su mrzovoljniji, struja i gas poskupeli, ogrev im istresao zadnje pare, zagađenje pišti na modro ljubičasto, još ako udari snežina a ekipa ne očisti sneg, pa glasač mokrih nogu dođe na biralište, pitanje da l će da zaokruži šta je mislio kad je ustao.
 
Шта би на крају са оним народним покретом који је најављивао?
И да, замислите сад каже људи морамо због ЕУ, САД и НАТО да мењамо устав и да признамо Косово, а то је ресет за мандате и опет буде изгласан за председника?
 
Има да понуди свом партијско-државно-привредном апарату који га и одржава на власти.
 
Glupost decenije. Ovo mu nije trebalo. Mislim da su mu dani odbrojani.
 
Тешко, ово је играрија да оправда издају. Као он преговара, моли, све мирно, а неке будале почну да пушкарају, и шта сад он ту може.
 
Inace, toliko smo ozbiljna drzava da imamo jednog prevodioca sa albanskog jezika, tog retkog i nepoznatog jezika koji tako mali broj ljudi zna, iz te tako daleke zemlje, sa kojima nikada nismo imali kontakt i uopste nema gomila nasih ljudi koja je i zivela zajedno sa njima i poznaje savrseno jezik. Onesvestio se jadnicak pa kasnio prevod na konferenciju 🤣🤣🤣
 
Poslednja izmena:
Vrh