Šta je novo?

Izbori 2024


Kako napustili? Odšetali? Sa sve zoljama i minobacačima? A bili u obruču?


Сад већ делује као некаква шиптарска "False flag" операција, али имају снимак како као приводе једног у униформи у полицијску станицу, видећемо.
 
Сећате се пре пар месеци како је неки енглески колонијални управник оптужио наше манастире да су екстремистички кампови?
 
Kako je pocelo
1695578713187.png

A kako ide sada
1695578677149.png
 
Дакле да резимирамо шта ова бу**** прича,
несрећник је признао да су наоружани Срби у униформама поставили барикаде и убили тог тзв полицајца,
а онда се жали на прекомерну употребу силе од стране тзв шиптарске полиције и то му је једини аргумент.
 
Znači nema ništa od ZSO. Srbija dobija vize, to sam 100% siguran. Narod postaje rusofilski 90%, Pavle Grbović i slični mogu da zatraže zaposlenje u cirkusu.

Lik je ušao u otvoreni sukob za EU. Nije da ih volim, ali mnogo glupo od strane njegovih kriminalaca. Ne piše se dobro Srbiji. Bićemo jedina država u Evropi sa vizama, u rangu Belorusije i Rusije. Za to vreme, šiptarska gamad ima da se uzdigne u visine. Slede napadi na običan narod i maltretiranje na koje niko neće obratiti pažnju.
 
Meni je najskandaloznije od svega sto onaj govnar Gunther veceras poziva na bombardovanje Srbije a nema nijedna sluzba da se pozabavi sa tim.Posle naivni kazu sloba kriv oni nas vole ali su morali da nas napadnu 99te. Da su evropski oci bili zdusni ovako u osudi napada na nasu policiju te iste godine gde bi nam bio kraj. Od govnara jedino su gori licemerni govnari
 
Gledao sam celu konferenciju, što ne znam da l sam ikad, možda onaj krizni štab jednom na početku korone. Osećam se postiđeno da je ono predsednik moje zemlje.

Od 45 minuta konferencije, jedno 17 minuta dramskih pauza, poznate tehnike za podizanje fokusa gledalaca, naručenih, autosugestivnih pitanja kao da su sa naslovne informera, izvlačenje šešira iz zeca u vidu "iskopaj nekog na tviteru da je rekao nešto bezveze, pa da popljujem opoziciju, da nisam džabe dolazio", đilkoško ponašanje prema novinarki ona pita jedno on odgovara drugo, pa još ono "ćuti dok ja pričam", pa spike za sve je kriv Kurti, pa neki zec iz šešira neki strani diplomata - jastreb, jezivo.

Završena konferencija, a mi ne znamo:
- ko je učestvovao, imena, slike, naziv organizacije
- koje su ciljeve imali
- odakle im toliko oružja
- kako se situacija završila

Dobili smo priču za malog Pericu, znaš srbi više zuluma trpeti ne mogaše, pa sa brda siđoše, put zabarikadiraše, da ubiju pandura kad dođe u patrolu. Jeste, neko je u pola tri u noć u neko selendri rešio da skupi 30 ljudi u punoj ratnoj opremi, da napravi blokadu puta, i puca na patrolu policije, jer pandur na izdavanju vozačke dozvole kaže Lj umesto L.
 
Znači nema ništa od ZSO. Srbija dobija vize, to sam 100% siguran. Narod postaje rusofilski 90%, Pavle Grbović i slični mogu da zatraže zaposlenje u cirkusu.

Lik je ušao u otvoreni sukob za EU. Nije da ih volim, ali mnogo glupo od strane njegovih kriminalaca. Ne piše se dobro Srbiji. Bićemo jedina država u Evropi sa vizama, u rangu Belorusije i Rusije. Za to vreme, šiptarska gamad ima da se uzdigne u visine. Slede napadi na običan narod i maltretiranje na koje niko neće obratiti pažnju.
Sta? Lik izasao i odglumio najbednije moguce. Ovo je predstava za domacu javnost sa porukom, kako bih im nanu naninu, ali ne mogu, jbg, moracemo da budemo pametni i pregovaramo gde mi necemo dobiti nista, a oni sve.

Fucka se EU sta on govori na konferencijama u Srbiji, sta vise, oni to i podrzavaju i smislili su.
 
Тачно, ова конференција је представа за нашу рају. А позадина ко зна каква је уствари. Све ми смрди на британску кухињу.
 
Vrh