Šta je novo?

Izbori 2024

Sve smo bliži Fleš rojalu ♠️

Hulji (a i Kurtiju) bi najvise odgovaralo resenje tipa Oluja 2.
Secam se kako su oni i Seselj bili srecni leta 1995.
Mejdunarodni problem bi se pretvorio u logisticki problem smestaja izbeglica i paketa sa pastetama.
A ljudi koji ce biti srecni ako u nekoj hali dobiju mesto pored radijatora ce opet vikati "Aco Srbine".

Mislim da ce SNS zajedno sa Kurtijem da oragnizuje neku eskalaciju.
MIlosevic i Tudjman su pokazali kako se to radi 1995.

Uvod u radikalsku završnicu kakve smo već gledali, sukob, iseljavanje, problem rešen...
 
Poslednja izmena:
Zar je moguce da je u jednom zlocinackom rezimu, u jednoj raspaloj kvazidrzavi, nemanje licne karte takav prekrsaj?
Covek je hteo da isprovocira vrcarska g.ovna.
Zar to nije izuzetno dostignuce?
Kakav prekrsaj? Koliko vidim niko ga nije mucio i kod kuce je i eno ga tvituje. Dobio je kaznu adekvatnu prekrsaju.

Provokacija vracarske vlasti je druga strana price, ali to je bas i poenta toga sto pricam. Nemoj me tu na patetiku i nepravdu gde nema nepravde. Ako provociras, skupi muda, svestan si sta radis. Ali ovde sam sebi puca u nogu, kuka jer ga policija legitimisala, a on nema licnu kartu i sad je to nepravda sto lika koji pravi tamo neki cirkus moraju da privedu jer je bez dokumenata da bi mu proverili identitet. U takvoj situaciji, znas sta si cinio, obavio si svoje i mirno podji u stanicu.
 
Pa ok, i morace da se malo skupe muda da bi se to promenilo.

Lik je malo popio, nosi Vucicevu karikaturu u zatvorskom odelu, neka devojka je sutira... mislim ono, sve ok, svaka cast, ali nemoj molim te samo posle da kukas.

Dosla policija, sasvim normalno legitimisala takvu osobu, ako nemas licnu, priznaj da si debil koji nemas licnu, podjes u stanicu, platis kaznu i cao zdravo.

Nema to veze sa Vucicem, to je najnormalnija stvar, kakav god da je, on je predsednik drzave, ako nosis njegovu karikaturu u zatvorskom odelu, onda bar nosi i licnu kartu.

Da je on kulturno pruzio licnu i da su ga onda nesto maltretirali, to bi bilo drugo.
 
Lik je nebitan, i kad dođe do promene vlasti škartiraće ga, jer znaju i oni s kim imaju posla. Al pojava da je ok da neka bu**** uznemirava ljude ako deli tvoje ideale ili zalaže se za istu stvar kao ti je krajnje problematična. Boriš se protiv nasilja, a sa druge strane opravdavaš psiha koji je digao celu zgradu u vazduh zbog problema sa podstanarima. Nismo mi džabe u ovom brlogu. Sve po zasluzi.
 
Lik je nebitan, i kad dođe do promene vlasti škartiraće ga, jer znaju i oni s kim imaju posla. Al pojava da je ok da neka bu**** uznemirava ljude ako deli tvoje ideale ili zalaže se za istu stvar kao ti je krajnje problematična. Boriš se protiv nasilja, a sa druge strane opravdavaš psiha koji je digao celu zgradu u vazduh zbog problema sa podstanarima. Nismo mi džabe u ovom brlogu. Sve po zasluzi.
Problem Srbije je upravo siroko zadovoljstvo gradjana fasistickim rezimom.
Covek je bio nenasilan.
Nista nije radio gradjanima, osim sto je izvrgao ruglu Vodju i Idola urbanog Vracara.
Oni su se uznemirili zbog ciste ljubavi prema Vodji. Vidim da si se i ti uznemirio.

Da je situacija u Beogradu normalna, SNS ne bi organizovao hepeninge po gradu.

Jedna ilustracija o skoro beksonacnoj pokvarenosti nasih gradjana:
U III beogardskoj odrzani su izbori za direktora skole.
Sa samo jednim kandidatom.
Pobedila je dosadasnja direktorka, clanica SNS plemstva, tj cerka jednog vaznog kadra.
Bilo je tajno glasanje
105 za
4 protiv

Uvazenim radnicima gimnazije nije spmetalo sto imaju samo jednog kandidata, kao sto im to i inace ne smeta.
U se. Na se. Podase
Brze. Bolje. Jace.
 
Poslednja izmena:
Hulji (a i Kurtiju) bi najvise odgovaralo resenje tipa Oluja 2.
Secam se kako su oni i Seselj bili srecni leta 1995.
Mejdunarodni problem bi se pretvorio u logisticki problem smestaja izbeglica i paketa sa pastetama.
A ljudi koji ce biti srecni ako u nekoj hali dobiju mesto pored radijatora ce opet vikati "Aco Srbine".

Mislim da ce SNS zajedno sa Kurtijem da oragnizuje neku eskalaciju.
MIlosevic i Tudjman su pokazali kako se to radi 1995.

Uvod u radikalsku završnicu kakve smo već gledali, sukob, iseljavanje, problem rešen...
Шешељ је након 1995. удвостручио своје бирачко тело, и на њему данас јаше и СНС. Избеглице су због игнорисања њиховог бола од грађанистичне елите постали радикалско тврдокорно језгро. Слично ће нажалост бити и са Србима са Космета.
 
'Zbog ignorisanja bola...'

Nego, ovo u Banjskoj što se desilo ne primećuje se? Ubili 'šiptarskog teroristu', ratić se vodi, ništa? 25. vest na bogougodnim portalima?

Sve nadahnute patriote, čekate da se oglasi Vođa...
 
Па јесу их игнорисали, СПС у самом збегу а после ДОС власт. То је после Тадића коштало власти, пошто су се људи водили емоцијама.
Андрић је лепо писао о томе како су турске избеглице протеране из Србије у Босну у 19. веку обликовале даље односе Срба и муслимана у Босни.
Ово на Косову што се сада десило може лако да буде Куртијев Глајвиц. И врло могуће да Вучићеви мафијаши сарађују у томе.
 
Шешељ је након 1995. удвостручио своје бирачко тело, и на њему данас јаше и СНС. Избеглице су због игнорисања њиховог бола од грађанистичне елите постали радикалско тврдокорно језгро. Слично ће нажалост бити и са Србима са Космета.
Bravo!
 
На РТС-у, Пинку, Н1 и осталим каналима стање редовно,

за то време група напружаних људи је блиндираним возилом упала у манастир Бањска, пуцњава траје од синоћ, место је блокирано, административни прелази ка северу КиМ затворени, један тзв косовски полицајац је убијен,
шиптари кажу да је као нека група ид 30 наоружаних Срба опкољена, да међу њима има и обих који рричају руски…

тзв влада Косова прогласила антитерористичку акцију на територији целог севера КиМ итд
 
Sasvim je sigurno da nasa vlast nema nikakve veze s ovim. Srbija je i u ovom slucaju zrtva namestaljke pojedinih zapadnih agentura i hibridnog rata koji se vodi protiv nas, a preko Kurtija. Ali narod ce pobediti!
 
Ne znam šta se dešava dole, pokušavam da povežem, ali premalo informacija ima za sad.

Ono na šta mi sve ovo liči, na slučaj sličan gardistima u Topčideru. Naišli su kad ne treba, dok je "produžena ruka države" radila neki posao za koji ne sme da se sazna, i platili glavom. Samo je razlika što je ovo na prostoru KiM gde suparnička ekipa vrši vlast, i ne znaju kako da se iz ove situacije izađe.
 
Problem Srbije je upravo siroko zadovoljstvo gradjana fasistickim rezimom.
Covek je bio nenasilan.
Nista nije radio gradjanima, osim sto je izvrgao ruglu Vodju i Idola urbanog Vracara.
Oni su se uznemirili zbog ciste ljubavi prema Vodji. Vidim da si se i ti uznemirio.
Odeš sa ženom na sajam vina, ili radiš na štandu a neka bu**** te uznemirava i govori zašto piješ skupoceno vino a narod jede parizer. Šta je to nego nasilje?
 
Zanimljivo kako je SNS za par godina postao udruzenje enologa.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Вучић је форсирао ту причу са вином и док је био радикал. Бивша ДС и Г17+ екипа у СНС се ту лепо снашла, посебно у БГ.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
^^Ja pamtim da su njega glorifikovali kao coveka koji ne pije nista osim zero kole. U skupstini mu se divili sto nije popio ni gutljaj alkohola celog zivota. Kapiram da su svi u stranci zeleli da prate taj primer i vrlinu.
A onda sef osvanu sa casom vina na nekom sajmu.
Ostalo je istorija.
 
Sasvim je sigurno da nasa vlast nema nikakve veze s ovim. Srbija je i u ovom slucaju zrtva namestaljke pojedinih zapadnih agentura i hibridnog rata koji se vodi protiv nas, a preko Kurtija. Ali narod ce pobediti!

Па чим наши медији ћуте и нису ударили на сва звона овај пут си вероватно у праву са тим твојим сарказмом,
а можда и српски Пашињан спрема сличан сценарио,
неки пишу и да је опкољен Милан Радојичић са својим људима,
али све су то само нагађања за сад, чекамо поподне обраћање преЦедника.
 
Па чим наши медији ћуте и нису ударили на сва звона овај пут си вероватно у праву са тим твојим сарказмом,
а можда и српски Пашињан спрема сличан сценарио,
неки пишу и да је опкољен Милан Радојичић са својим људима,
али све су то само нагађања за сад, чекамо поподне обраћање преЦедника.
Ja uvek znam kad su obracanja. Moje komsije otvore prozor i pojacaju televizor maksimalno.
Da se zna.
 
Na N1 i Nova portalu ima live blog.
Stanje je kriticno ali bog je uz nas

Ko jos gleda tv
 
Vrh