Šta je novo?

Izbori 2024

Prava kokoška koja nije bila dalje od Crne Gore do 30. godine. Ovo bake i deke ne vide, oni misle da se Vučić sprema za rat.

Nema šanse da SNS ima samo 36%. Možda u Beogradu, ali na nivou Srbije ide to do 45%. Vidi se i oseti da su starci zadovoljni merama države.
Tako je.
CIlj je da navuku ljude na glasanje i daju Hulji legitimitet.
To je cilj i vlasti i opozicije, s tim sto opozicija mozda moze da dobije neku opstinu u Beogradu gde ce moci lepo i neometano da kradu.
Bojkot ce ih naterati da poboljsaju izborne uslove jer Ambasadi smeta bojkot.
Ambasada upravlja Srbijom, izbori su nevazni. Evo u CG se to pokazalo.
 
Nema šanse da SNS ima samo 36%. Možda u Beogradu, ali na nivou Srbije ide to do 45%. Vidi se i oseti da su starci zadovoljni merama države.
"Старци"
Старци су 2000. махом били задовољни Милошевићем, кад оно...
 
Tako je.
CIlj je da navuku ljude na glasanje i daju Hulji legitimitet.
To je cilj i vlasti i opozicije, s tim sto opozicija mozda moze da dobije neku opstinu u Beogradu gde ce moci lepo i neometano da kradu.
Bojkot ce ih naterati da poboljsaju izborne uslove jer Ambasadi smeta bojkot.
Ambasada upravlja Srbijom, izbori su nevazni. Evo u CG se to pokazalo.
Власт и амбасаде су иначе много уздрмали бојкоти савезних избора 1992 и републичких избора 1997. и 2020. Мислим и надам се да ће епилог предстојећих парламентарних избора бити исти као што би био 1997. године да скоро цела опозиција тада није бојкотовала изборе, односно да ће највише мандата имати црвено-црна коалиција, али да ће неки лажни опозиционар морати да им да већину да би формирали Владу. Тако ће се видети ко из редова опозиције је највише спреман да се прода власти. Исти ти који су највише спремни да се продају ће на првим изборима после предстојећих проћи као Вук Драшковић 2000. године.
 
Ne znam gde da postavim ovo pa ću ovde.
Pre par dana na Lampeduzi, ostrvu u Italiji, je bilo 5-6k Italijana. Par dana kasnije su postali manjina jer je ilegalno došlo 15k+ Afrikanaca koji i dalje pristižu. Odavde će ići dalje u Italiju, UK, Nemačku i ostale EU države. Isto se dešava u USA i Kanadi tako da je jasno da je ovo koordinisano, prema nekoj agendi, nije nikako slučajno.
Zanimljivo je da su na snimcima (twitter: RadioGenoa) isključivo vojno sposobni muškarci 18-30 godina. Vidim po komentarima da je deo Evropljana svestan da je cela EU vazal USA i da im oni kroje politiku. Kuda sve ovo vodi ja ne znam ali ne izgleda dobro. Neki pominju Kalergijev plan a neki da će biti rata u Evropi.
Danas u Rimu su bili protesti jer je ukinut dodatak za nezaposlene od 500e (poverty allowance) dok 200k migranata i dalje koštaju državu oko 1000e mesečno po osobi. U UK je isto problem, koriste hotele, država troši pare na njih ali pitanje je dokle će tako.
Neki koji veruju u izbore govore: za šta ste glasali to ste i dobili. Po meni to nije istina jer niko od Amerikanaca i Evropljana želi ovo što se dešava. Ovo je sve nametnuto kao i nama SNS (Vučić). Nadam se da ovo neće zahvatiti Srbiju jer ipak nismo poželjni migrantima mada ako bude naredba može postati jako loše. Dokle god smo samo tranzitna zemlja za migrante, dobro je.
 
Da nije bilo stranog faktora 2000. Milosevic bi mozda i danas vladao.
То да, ја сам само хтео да кажем да мишљење стараца из руралних подручја о власти не пресуђује резултате избора.
 
Ne znam gde da postavim ovo pa ću ovde.
Pre par dana na Lampeduzi, ostrvu u Italiji, je bilo 5-6k Italijana. Par dana kasnije su postali manjina jer je ilegalno došlo 15k+ Afrikanaca koji i dalje pristižu. Odavde će ići dalje u Italiju, UK, Nemačku i ostale EU države. Isto se dešava u USA i Kanadi tako da je jasno da je ovo koordinisano, prema nekoj agendi, nije nikako slučajno.
Zanimljivo je da su na snimcima (twitter: RadioGenoa) isključivo vojno sposobni muškarci 18-30 godina. Vidim po komentarima da je deo Evropljana svestan da je cela EU vazal USA i da im oni kroje politiku. Kuda sve ovo vodi ja ne znam ali ne izgleda dobro. Neki pominju Kalergijev plan a neki da će biti rata u Evropi.
Danas u Rimu su bili protesti jer je ukinut dodatak za nezaposlene od 500e (poverty allowance) dok 200k migranata i dalje koštaju državu oko 1000e mesečno po osobi. U UK je isto problem, koriste hotele, država troši pare na njih ali pitanje je dokle će tako.
Neki koji veruju u izbore govore: za šta ste glasali to ste i dobili. Po meni to nije istina jer niko od Amerikanaca i Evropljana želi ovo što se dešava. Ovo je sve nametnuto kao i nama SNS (Vučić). Nadam se da ovo neće zahvatiti Srbiju jer ipak nismo poželjni migrantima mada ako bude naredba može postati jako loše. Dokle god smo samo tranzitna zemlja za migrante, dobro je.
Kad svima prekipi budi siguran da ce naci nacin da se resi problem sa migrantima, a mislim da smo blizu toga. Ma koliko neko imao "simpatija" prema migrantima, mislim da nije ok tek tako otici negde bez pasosa trazeci azil i primati socijalu bez zelje za ikakvom integracijom
 
Wokisticke elite primaju migrante u USA i EU, pa i kod nas.
To je mera pritiska na odmicilno stanovnistvo.
 
Problem je što će narod morati da rešava jer vlast u EU ne samo što neće nego i doprinose širenju problema (sem Orbana) a narod ne izgleda sposoban za to kada pričamo o Evropljanima. Živeli su dugo komforno tako da sada dolaze "slabije" generacije. Evo jednog primera i snimak. Pogledao sam nedavno dužu verziju i ne mogu sad da je nađem, ukratko: Alžirac se penje čoveku na terasu preko merdevina sa nožem a on SNIMA i gleda ga kako se penje..neverovatno..izboden je ali je preživeo.
 
To je mera pritiska na odmicilno stanovnistvo.
I meni je to palo na pamet da EU bude kao USA sa raznim narodima, izdeljeno društvo koje će se lakše kontrolisati. Međutim ne vidim žene i decu da dolaze sa njima niti bilo kakav vid želje za integracijom u društvo.
 
Ne znam gde da postavim ovo pa ću ovde.
Pre par dana na Lampeduzi, ostrvu u Italiji, je bilo 5-6k Italijana. Par dana kasnije su postali manjina jer je ilegalno došlo 15k+ Afrikanaca koji i dalje pristižu. Odavde će ići dalje u Italiju, UK, Nemačku i ostale EU države. Isto se dešava u USA i Kanadi tako da je jasno da je ovo koordinisano, prema nekoj agendi, nije nikako slučajno.
Zanimljivo je da su na snimcima (twitter: RadioGenoa) isključivo vojno sposobni muškarci 18-30 godina. Vidim po komentarima da je deo Evropljana svestan da je cela EU vazal USA i da im oni kroje politiku. Kuda sve ovo vodi ja ne znam ali ne izgleda dobro. Neki pominju Kalergijev plan a neki da će biti rata u Evropi.
Danas u Rimu su bili protesti jer je ukinut dodatak za nezaposlene od 500e (poverty allowance) dok 200k migranata i dalje koštaju državu oko 1000e mesečno po osobi. U UK je isto problem, koriste hotele, država troši pare na njih ali pitanje je dokle će tako.
Neki koji veruju u izbore govore: za šta ste glasali to ste i dobili. Po meni to nije istina jer niko od Amerikanaca i Evropljana želi ovo što se dešava. Ovo je sve nametnuto kao i nama SNS (Vučić). Nadam se da ovo neće zahvatiti Srbiju jer ipak nismo poželjni migrantima mada ako bude naredba može postati jako loše. Dokle god smo samo tranzitna zemlja za migrante, dobro je.

Гледао сам те снимке, тотално сумануто, ми смо савременици уништавања Европе, по проценама до краја овог века само Нигерија ће имати између 750 милиона и 1 милијарду становника, Европс такав прилив једноставно физички не може да издржи,

гледао сам документарце где немачке НВО купују и изнајмљију велике бродове и у Либији купе мигранте углавном из субсахарске Африке и превозе их до тог италијанског острва Лампедуза, то раде већ годинама,

италијанска војска и обалска стража имају наређење да не смеју на силу да их заустављају и они једноставно пристану на то острво и истоваре пар хиљада Африканаца, па обрћу још један круг,

Мелони је у значајној мери победила из тог разлога што је обећала да ће то лудило да заустави, међутим она се показала као једна од највећих превара европске политике.
 
То је замишљено Калгеријевим планом, да се направи мешовита евроазијски нигроиди.
 
I meni je to palo na pamet da EU bude kao USA sa raznim narodima, izdeljeno društvo koje će se lakše kontrolisati. Međutim ne vidim žene i decu da dolaze sa njima niti bilo kakav vid želje za integracijom u društvo.
Zenice se domacim zenama.
To je stara praksa pri osvajanju teritorije.
I naravno, nece se integrisati.

Evropa je u svojoj gluposti mozda i zasluzila ovakav kraj.
Konacna osveta kolonijalnih robova. (Dosli smo u vasu zemlju i j.bemo vase zene)
 
Мелони је у значајној мери победила из тог разлога што је обећала да ће то лудило да заустави, међутим она се показала као једна од највећих превара европске политике.
Tacno.
Nadam se da ce se u EU drzavama uskoro pojaviti pravi eksteremisti.
Oni koji shvataju da je to ili-ili situacija.
EU drzave ce ili izgnati migrante, ili vise nece postojati kao nacionalne drzave.
 
Evropa je u svojoj gluposti mozda i zasluzila ovakav kraj.
Konacna osveta kolonijalnih robova.
Sa jedne strane mi je drago što će uništiti EU zemlje koje ne bi bile to što jesu da nisu kolonizovali Afriku a sa druge strane današnje generacije nemaju ništa sa tim osvajanjima i pritom može negativno uticati na nas.
 
Sa jedne strane mi je drago što će uništiti EU zemlje koje ne bi bile to što jesu da nisu kolonizovali Afriku a sa druge strane današnje generacije nemaju ništa sa tim osvajanjima i pritom može negativno uticati na nas.
Delim tvoj stav.
Ponekad mi je zao evropske kulture. U svom tom moru krvi, nasilja, lazi, pljacke... na trenutke je i nesto stvoreno, napisano.
Da li je visoka evropska kultura samo antipod evropskih zlocina i da li ona moze da postoji bez zlocina van Evrope, o tome se lome koplja.
Da li je Ausvic posledica nemacke tradicije prosvetiteljstva ili je njen antipod?

Necemo umati vremena da razgovaramo mnogo. Dolaze mladi zapadnoafrikanci i podsaharci. Cesto iz krajeva gde ima poligamije, tj nemaju svi zene (bogatiji imaju po 3 ili 4), tj neki su seksualno frustrirani. Afrika ce bukvalno da j.ebe Evropu. Bice stvorena nova rasa, novi mentalitet slican onom u getima americkih gradova. Populacija koja se lako kontrolise putem jeftine droge i televizije. Idealna mladost nove hiper-kapitalisticke Evrope u kojoj za staru kulturu nema mesta.
Osim ako ne dodje do nuklearnog brisanja.
Paradoksalno, nuklearni rat za Evropu postaje primamljiva alternativa u buducnosti koje vise nema.
 
Природне и појединачне миграције су нормалне и постојале су од кад је света и века, оне саме тешко да могу ишта да униште а посебно када су из сличних или братских култура. Масивна имиграција странаца из потпуно различитих култура са потпуно другачијим вредностима и језиком неизбежно доводи до сукоба и слома друштвене кохезије на којој се све заснива

mDFIRDb.jpg


1675074599032134.jpg


И то знају сви који заговарају масивну имиграцију из страних култура јер им је то у интересу, поготово профитери и политичари који рачунају на гласове


 
Zenice se domacim zenama.
To je stara praksa pri osvajanju teritorije.
I naravno, nece se integrisati.

Evropa je u svojoj gluposti mozda i zasluzila ovakav kraj.
Konacna osveta kolonijalnih robova. (Dosli smo u vasu zemlju i j.bemo vase zene)
Nase nece za nase da se udaju ali hoce sa siromasnim arapima :ROFLMAO:
Da da
 
Природне и појединачне миграције су нормалне и постојале су од кад је света и века, оне саме тешко да могу ишта да униште а посебно када су из сличних или братских култура. Масивна имиграција странаца из потпуно различитих култура са потпуно другачијим вредностима и језиком неизбежно доводи до сукоба и слома друштвене кохезије на којој се све заснива

mDFIRDb.jpg
Koja je to knjiga, svidja mi se taj citat.
 
Medalja ima dve strane. Otomanska imperija je bila jaka dok je Srbin (ili bilo ko drugi) mogao da dogura do velikog vezira. Evropa odumire, potrebna je (jeftina) radna snaga, ideja da dozirano privučeš stanovništvo koje možeš da integrišeš nije loša (još ako bi mogao da ih decentralizovano rasporediš). Lično mislim da je dobro što smo privukli Ukrajince i Ruse, kulturološki gotovo identični, a došli su da privređuju. Dali su neki boost ekonomiji koji se u stvari ogleda u tome što su sprečili realni pad, sigurno dve milijarde eur samo u potrošnji do sada, ko zna koliko u investicijama. Nominalnog pada svakako ne bi bilo, jer to ne smeju da dozvole, što znači da bi emisija i inflacija kod nas bile još veće od ove ionako ogromne i veće od evropskog proseka. Ne smeta ni doktor iz Burundija koji je u stanju da nauči naš jezik, završi medicinu i specijalizuje se i ostane ovde ili poneki dobri, vredni Kubanac, Šrilančanin. Dobro je i genetski.

Onda imaš ovu drugu stranu, koja je u stvari agenda. NVO, punjenje Evrope stanovništvom koje nema nameru da se integriše i tu je da živi od socijale, a imaće pravo glasa. Kao što US demokrate pune svoje swing states Meksikancima i ostalima. Naoružane formacije blizu granica koje niko ne sme da dira (koje i sada prave probleme, ali ne tolike kolike bi pravile ako se kojim slučajem zavrne slavina, a hoće u nekom trenutku). Manjine isto misle da je to kao dobro, imaju neku pozitivnu eksternaliju kratkotrajnu, a u stvari ne kapiraju da njih boli uvo za manjine, samo dumbed down generacije i glasovi. Pa nije ni čudo što jačaju suverenistilke snage svuda u svetu, a jačaće još. Ova Italijanka je pobedila na osnovu toga, a politika koju vodi je izdaja svojih glasača. Takvi ljudi zaslužuju da budu kažnjeni, ne samo politički, na sledećim izborima. Kako god, mislim da je već kasno, Evropa je gotova, mi ćemo tu kao mali i nebitni, samo deliti sudbinu kontinenta.
 
Slom Nemacke bio bi za nas velika stvar.
Mnogi gastarbajteri bi morali da se vrate.
Prestali bi da gubimo stanovnistvo.
Jos vaznije, san u EU bi propao, ljudi bi se oslobodili, kao kad je pao komunizam, shvatili bi da moraju sami.
 
Ne znam da li ste ispratili pad Nagorno Karabaha? Čini mi se da će Azeri priznati Kosovo jer sada nemaju razloga da se zalažu za međunarodno pravo. Poslušaće Turke i dodatno ojačati muslimanski blok.
 
Vrh