Šta je novo?

Izbori 2024

На страну канцелар Кизингер, који је заиста пре тога и био нациста, али не мораш бити нациста, некмоли тврдокоран, да би ти били дражи "твоји" од ових других. Што реко Весић, то је тако.
 
Nego. Da li mozete da zamislite neki dogadjaj koji bi mogao dovesti do smene rezima u Srbiji.
Posle svih onih afera, ja ne mogu.
 
Mogu. Da se naprednjaci posle međusobno pojure ulicama.
oni su slozni. Majska ubistva su dovele do ostavke samo jednog clana - Stanislave Pak.
Takvo jedinstvo ni Staljin ni Hitler nisu imali.
U SNS nema disidenata jer ne postoji ideologija.
SNS odslikava dominantan mentalitet u Srbiji.
 

Sva nemačka politika prema Srbiji sažeta u tekstu.
- Srbija je centar zla i remetilački faktor
- Albanci se borili za slobodu u preševskoj dolini
- Albanci su ugroženi

Nemačka broj 1 neprijatelj Srbije. Nikada oni neće oprostiti 27. mart...
Одличан текст, посебно овај део:

Primetna je Berišina nervoza. Zavese u dnevnoj sobi su navučene, a na zidu je slika koja ujedinjuje albanske krajeve Balkana. Jasno vam daje do znanja za šta vam srce kuca. Ona objašnjava da u krugu prijatelja i poznanika nema etničkih Srba. „Od njih nema pomoći, tako da mi ne treba nikakav kontakt“, kaže Beriša, dok u pozadini se čuje kosovska televizija.
 
Ulazimo u fazu "ko ne jede parizer nije Srbin, već izdajnik i autošovinista"
Screenshot_2023-09-11-15-01-15-433-edit_com.android.chrome.jpg
 
Замисли упадне му у сред снимка мама са шерпицом лигњи.
 
Hulja ima samo jedan jedini problem, samo jednog ozbiljnog neprijatelja - sopstveno ludilo.

Nekad je samo aristokratija jela majonez, sada ga svi posteni Srbi patriote jedu.
To je kao ono sa zlatnim kasikama.
 
А мора једном нешто да се деси. Типа, да Томица ипак није свикао своју монино-тибицу на паризер... и да крене да повраћа по шефу у преносу уживо на ружичастом екранчићу.
 
Skroz očekivano da seče parizer na drvenoj dasci, sa vedemesterom ga secka deblje i kida leba.
Bukvalno sve i svaka odluka je svrstavanje na stranu većine i vikanje ja sam vaš. Ako većina navija za zvezdu, navijam i ja, ako većina ne ide na more, ne idem ni ja, ako većina jede parizer, snimi me kako žvaćem puna usta, ako većina nema za flaširanu vodu - "najlepše se napijem od česmuše, nema bolje vode od česmuše". Većina protiv pedera? Mrš pederi nećemo zapadne vrednosti, ua. Većina protiv natoa? Oni su bombardovali našu decu, većina voli rusiju? Pa ja učim ruski u pet ujutro svako jutro.

Većina nema da sedi po kafićima i pije espreso? Ne znam šta je taj espreso, nisam u životu probao espreso
 

Radomir Janačković, čija je povratnička kuća zapaljena u mestu Novo Selo Mađunsko kod Vučitrna, kazao je za Kosovo onlajn da, dok su gledali kako im ponovo kuća gori, policajci Albanci koji su bili na licu mesta su im se podsmevali.​


"Komšija koji je živeo u blizini nas ostavio je seno, pozvala nas je policija, i imali smo šta da vidimo, kuća je izgorela, dok smo mi gledali sve to, policajci su nam se podsmevali. Nisu hteli da pričaju na srpskom, ali moj otac malo zna Albanski. Moj otac je star, ima dijabetes, isekli su mu deo stopola, da doživljava ovo po treći put ovako nešto, je preterano. Ne znam kome smeta krov, kada je već sve odneto, ako nekome treba krov, neka skine, a ne da pali, pa da nas zovu da gledamo kako nam kuća gori", objašanjava Janačković.


@goran123 да ли је ово мир који НАТО снаге гарантују Србима који пристану на владавину из Приштине?
 

Radomir Janačković, čija je povratnička kuća zapaljena u mestu Novo Selo Mađunsko kod Vučitrna, kazao je za Kosovo onlajn da, dok su gledali kako im ponovo kuća gori, policajci Albanci koji su bili na licu mesta su im se podsmevali.​


"Komšija koji je živeo u blizini nas ostavio je seno, pozvala nas je policija, i imali smo šta da vidimo, kuća je izgorela, dok smo mi gledali sve to, policajci su nam se podsmevali. Nisu hteli da pričaju na srpskom, ali moj otac malo zna Albanski. Moj otac je star, ima dijabetes, isekli su mu deo stopola, da doživljava ovo po treći put ovako nešto, je preterano. Ne znam kome smeta krov, kada je već sve odneto, ako nekome treba krov, neka skine, a ne da pali, pa da nas zovu da gledamo kako nam kuća gori", objašanjava Janačković.


@goran123 да ли је ово мир који НАТО снаге гарантују Србима који пристану на владавину из Приштине?
Nije. Ovo treba dizati na najviši nivo, kad bismo imali državu
 
То је реалност живота Срба у лажној републици УЧК и под заштитом НАТО.
 
Ne kaže niko pošto se neće ni oglasiti ta "elita". Oni samo čekaju da pljunu po Srbima i da veličaju druge narode. Gde su Mirjana Karanović, Srđan Dragojević i ostali? Verovatno imaju pametnija posla i čekaju neki ispad Srba.
Ne znam ko su ti. Na kojoj su funkciji, niti znam ikoga da je za njih glasao.

Evo na primer što se ovakvih stvari tiče ja bih prekinuo pregovore dok se ne reše ovi slučajevi, što ovaj naš neće nikad uraditi.

Sad radi TO sa ZSO, umesto da je insistirao pre 10 godina. Ali je puštao tu temu dok su njega puštali da radi ovde šta hoće, pa je sad kad je dogorelo izvukao ZSO kartu. Pokvarena manipulacija. Državu nemamo.
 
Ne znam ko su ti. Na kojoj su funkciji, niti znam ikoga da je za njih glasao.

Evo na primer što se ovakvih stvari tiče ja bih prekinuo pregovore dok se ne reše ovi slučajevi, što ovaj naš neće nikad uraditi.

Sad radi TO sa ZSO, umesto da je insistirao pre 10 godina. Ali je puštao tu temu dok su njega puštali da radi ovde šta hoće, pa je sad kad je dogorelo izvukao ZSO kartu. Pokvarena manipulacija. Državu nemamo.
Neće ni EU ZSO. Da žele, pritisli bi Albance i završili posao. Čini mi se da je igra kako zeznuti Srbiju.
 
ЕУ и НАТО игноришу овакве случајеве терора на Косову усмереног против Срба. Њима су главни проблем питања форме, да ли ће Срби имати таблице, личне карте и остала документа Републике Србије или "републике косово". Суштина, а то су међуљудски односи им није битна.
Није да наша држава није истицала проблеме терора над Србима, али по ЕУ и НАТО то су спорадични случајеви које треба да реше органи Приштинске власти. У пракси имамо их на десетине годишње и овде видимо да се полицајци КПС смеју нашим људима што им гори кућа.
 
Vrh