Šta je novo?

Izbori 2024

Zene su vrlo opasne na visokim funkcijama i nista manje krvolocne nego muskarci.
Cak su i beskrupuloznije.

"Smrt 500.000 iračke dece bila je veoma težak izbor, ali mislimo da vredelo"
Madeleine Olbright


Secretary of State Hillary Clinton shared a laugh with a television news reporter moments after hearing deposed Libyan leader Muammar Qaddafi had been killed.
"We came, we saw, he died," she joked when told of news reports of Qaddafi's death by an aide in between formal interviews.
 
Poslednja izmena:
Rekoh ja sa ženama oprezno i ni na šta ne pristajte na prazan stomak dok ne postave ručak na sto i ne najedete se dobro...

A vezano za demografiju, tj. biračko telo Basta ne treba da pokriva istu, poenta je u menjaju svesti postojećih birača vlasti, dakle onih koji nisu PSG i ranije LDP. On je lakmus papir za menjanje svesti, tj. koliko jako mogu da idu sa tim narativom evroatlanske integracije, nezavisno Kosovo i sankcije Rusiji kod svojih birača... Basta je pion najobičniji, on nema mozak, stav i ideologiju...
 
Screenshot_2023-03-30-12-06-38-136-edit_com.twitter.android.jpg


Ova Smajlovićka je maksimalno odvratna osoba :mad:🤮
Mislim da ju je @Bender Rodriguez pominjao nedavno...fuj!
 
Pominje je on i više od nedavno al u prenesenom značenju, fenomenološki 😊
 
Videcete, bice sudjenja, bice hapsenja....
Narod voli bezakonje i nada se nekoj koristi zbog usmene predaje Kosova i davanja precutne dozvole Rio Tintu.
Sledecih tridesetak godina Srbija ce potonuti jos dublje u diktaturu i propast.
Jednostavno, granica bez povratka predjena je odavno.

Tajkunizacija i poklanjanje svega investitorima ce se ubrzati.

Plakacemo za Vesicam.
 
Ovo je već milijarditi put da pišeš kako će sve propasti i kako nam nema spasa... Uopšte nije zanimljivo iznova i iznova to čitati.. Ako je tebi u životu sve crno, nema ničega što bi te radovalo i na budućnost gledaš mračno-meni je zbog toga žao i preporučio bih ti da potražiš stručnu pomoć. Forum nije mesto za to.
 
Mislim da sam ja na ovoj slici u Torontu ;). Ko je ovaj debeli na donjoj slici :unsure:
Pa i vreme je da talas demonstracija i nestabilnosti zahvati zapad. Mi smo u toj fazi već preko 30 godina. Sad je vreme njih da se koprcaju.

Evo sad objavljuju da će uhapsiti Trampa.
Optužba je da je platio prostitutki da ne kaže da je imao nešto sa njom. On jeste bu**** i prostak, ali ova optužba je perverzija.
Klinton je to uradio nekoliko puta u karijeri, plus mu je Monika, zaposlena u beloj kući ... I ništa.
Zbog odnosa sa Kenedijem su ubili Merlinku.
Pola političara bili na Epstinovom ostrvu sa maloletnicama. Niko optužen.
Ovo će da pokrene proteste i u lenjoj Americi.
 
Poslednja izmena:
Покривају исту демагогију. Бивши лдповци су данас махом СнССовци, ондашњи њихови гласачи више немају 16-26.
Glasači LDP-a glasaju za PSG oni koji su klasični liberali dok oni više socijalno to jest ulevo glasaju za NDMBGD.
 
Мислиш да клинци који су се 2007. ложили да ће Чеда легализовати марихуану али их тате терале да гласају за ДС данас бити за ПСГ и НДМБГ а не да су већ у СНС секти? Много доживљавате тзв. либералну опцију као неко чврсто гласачко тело, погледајте само чланство ЛДПа како је са целим одборима прелазило у СНС. Нису то радикалски губитници транзиције који само желе да терају контру ДОСу или СПСови Титови пионири који су Слоби верни до гроба.
 
Ako su neki i presli, sto je samo tvoja pausalna procena, mnogi su ostali/novi su dosli, jer ndmbgd i psg imaju i vise glasaca nego ldp svojevremeno.
 
Price i objave o ratovima, pogotovu regionalnim ili svetskim, bi u ovakvim vremenima trebalo da se sankcionisu robijom.

Siriti pricu da je krenuo treci svetski rat je u rangu vikanja "pozar!" u punoj diskoteci. To je namerno izazivanje panike i to se kaznjava.
 
@Anonymo96 A i on ga ukenjao na polovini snimka svi se oslanjaju na AV kao poslednju slamku a to je najveća greška i to je Biljana Stojković lepo objasnila u utisku nedelje... Zato nam i jeste ovako...

Sve je po principu jest nepravda, al samo da meni reši problem...
 
Ako su neki i presli, sto je samo tvoja pausalna procena, mnogi su ostali/novi su dosli, jer ndmbgd i psg imaju i vise glasaca nego ldp svojevremeno.
То је нова генерација стасалог гласачког тела, ти што су за ПСГ и НДМБГ.
 

A sjutra svi Jako(v). Nema predaje :)
Nedostaju ova suceljavanja i debate u Srbiji. Bar jedno 10 ili 12 godina, licem u lice, oci u oci. :(
Nije suceljavanje kad kod Marica u emisiju ti dovedu narucenu Karleusu i Jelenu Milic s pitanjima koja se naslucuju.
 
Crna Gora je simbol demokratije za ovaj užas u Srbiji. Vučić ne sme na duel, zato što bi mu rejting odmah pao za 5%. Ko god da je u duelu, on ne može biti pobednik. Toliko je kostura iz ormara da sami ispadaju.
 
Vrh