Šta je novo?

IN MEMORIAM

Ne znam šta znači običan jutjuber... Bio je uticajan, možda i najuticajniji u sferi kojom se bavio... Harizmatični ljudi privlače pažnju. Možeš biti uspešan koliko god hoćeš Sole, ali mediji će se zakaciti ako imaš neki x faktor + seznacija, dogodilo se nešto odjednom, mladom čoveku, punom elana itd.
Toliko je bio uticajan da je eto ovde mali broj forumaša čuo za dotičnog. Da ja, ti ili bilo ko drugi kaže sada nešto što ne bi trebalo protiv predsednika ili nekog iz vlasti, istog trenutka bi smo privukli pažnju, dobili harizmu i imali taj X faktor...​
 
Ne mogu da verujem da ste već zaboravili njegov drhtav glas u zadnjem klipu. Čuj satira a glas drhti.. Nikad nije bio takav. Možda je povreda glave stvarno onako kako je porodica rekla a možda im je naređeno da odrade damage control jer se digla prašina jer puno ljudi sumnja da se ubio što se vidi u komentarima na youtube.
 
Kolka rasprava oko jednog običnog youtubera, a ovamo se neki žale što je objavljeno za smrt sina Marine Tucaković i glumicu Rakel Velč ne zaslužuju da se nađu ovde. A tek koje drvlje i kamenje je bilo na vest o smrti Đorđa Balaševića.​
Ja kad čitam ovu temu poslednjih dana

FU3ZZRqakAAIMvk.jpg


Ali odustao sam od borbe.
 
Imao sam prilike da upoznam Mirka i popricam sa njim. Sto ne znaci da sam ga poznavao.

Naravno velika je zalost sto je zivot izgubio tako mlad covek, iz mnogo razloga, a sto se javnosti tice, bio je jedan onih koji je u moru smeca koje se nalazi na internetu, radio nesto zdravo i korisno i to delio sa ljudima.

Ne znam koje je imao probleme, pa su ga naterali na ovakav potez.

Neka ti je vecna slava majstor Mirko !
 
Poznanik mi je Mirkov blizak prijatelj i snimatelj dok Mirka nisam nikada upoznao ali sam veoma cenio bez obzira što me automobili ne zanimaju toliko. Niko od prijatelja ne dovodi u pitanje šta se desilo, ostavite čoveka da počiva u miru. Sutra je sahrana.

Što se tiče sina te stihoklepačice čovek se nije skidao sa droge.
 
Poznanik mi je Mirkov blizak prijatelj i snimatelj dok Mirka nisam nikada upoznao ali sam veoma cenio bez obzira što me automobili ne zanimaju toliko. Niko od prijatelja ne dovodi u pitanje šta se desilo, ostavite čoveka da počiva u miru. Sutra je sahrana.

Što se tiče sina te stihoklepačice čovek se nije skidao sa droge.
Мирко је данас сахрањен на Орловачи.
 
ПРЕМИНУО ДАВИД АЛБАХАРИ: Одлазак великог књижевника
Новости онлине
30. 07. 2023. у 17:51
ПИСАЦ и преводилац Давид Албахари преминуо је после дуже болести у Ургентном центру у Београду у 75. години, саопштила је породица, преносе београдски медији.
https://www.novosti.rs/c/drustvo/vesti/1264694/preminuo-david-albahari-knjizevnik
давид албахари.jpg
 
"Talentovan, vredan i dobar čovek. Vrhunski prevodilac i odličan pisac."

Ko ga je poznavao još iz mladosti, zna da je stvarno bio dobar čovek.

IMG_20230731_080316.png
 
Poslednja izmena:
 
 
Vrh