Šta je novo?

IN MEMORIAM

Tona prodje, gram nikada :(
Ode jos jedan nas Crnogorac iz prijestonice Cetinje.
 
Seseljuga, ko drugi... jedan od upropastitelja ove zemlje.
Ne opravdavam ubistva u CG, ali koliko je kriv Lausevic, toliko su i ljudi iz Srbije, sistem.
Policajac u Srbiji ga savetovao da kupi oruzje. Sistem je zakazao.
 
Pa sad.. malo je ja pa ja, ovaj Toma Fila...

Činjenica je i da ga je Tadić pomilovao, mogao je i to da spomene, kad je već toliko detaljisao.

Što se mene tiče isto nije ubica. Prekoračio je granice nužne odbrane al to je presuda od samog početka. Jedino je broj godina jeziv bio u toj trećoj presudi od 13 godina...
 
Umro Ratko Božović
Univerzitetski profesor, sociolog kulture i književnik Radoslav Ratko Božović preminuo je u Beogradu u 90. godini.

Ratko Bozovic.jpg
 
Tužno je Duleja. Kad nestaju ljudi kojih je i onalo malo. Koliko je danas ljudi koji bi iskoračili odmah na pravoj strani, čim osete šta ne valja u društvu? Bez kalkulacija i čekanja jer mu je opšte dobro i napredak zajednice najvažniji profesionalni cilj. Zvučao je optimistično i kad govori o najcrnjim stvarima, energično, mladalački. Imao je i taj đinđićevski manir, da lako dopre do svih... Sažme misli i udari na suštinu. Praktični primeri, lako pamtljive metafore, u par reči oslika stanje društva, a da to bude svima razumljivo.

Takvi ljudi su ovom društvu preko potrebni.

Nek počiva u miru.
 

 
 
 
Rok princeza. Mnoštvo hitova... Miki, Miki... Princeza... Amsterdam... Simpatija... Sexy dama... Recept za ljubav... Au (juče, danas, sutra, zvone telefoni)... Očigledno nije mi svejedno... Srećan ti rođendan... Dosta suza...
Počivaj u miru.
 
Vrh