Šta je novo?

IKEA Srbija i AVA shopping park

Mislim da su pauzirali rad na ostalim objektima i prosirenju Ava parka jer su ih pomerili rok za zavrsetak obilaznice. Secate se da je bila prica da je to septembar, i oni su tada radili punom parom, valjda mislili ovi nasi postuju rokove :D
 
Зашто би инвеститори чекали да се заврши обилазница? Једино ако планирају да направе приступну саобраћајницу ка Бубањ Потоку у другој фази па да разумем.
 
Screenshot_20221007_002308_com.instagram.android.jpg

Evo odgovora na onu misteriju sta je onaj treci fast food objekat :)
 
U današnjem intervujuu za Telegraf.rs, direktor IKEA Srbija kaže da su ostvarili rast od 14% u odnosu na prošlu godinu. Kaže i ovo:

" Plan za naredni period uključuje i drugu fazu izgradnje AVA Shopping Parka koji će obuhvatiti dodatnih 14 zakupaca i treba da bude otvoren u proleće sledeće godine."





Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Mozda je Bauhaus odustao od gradnje i na mesto njega dolazi jos jedno krilo gde bi se smestilo tih 14 zakupaca?!?!?

Jel zna neko uopste da li Bauhaus uopste ulazi u Ava Shopping Park i dokle se stiglo ili su definitivno odustali?
 
На њиховом сајту не мож’ човек да се одбрани од еколошких свести и друштвене одговорности, а избетонираше пет хектара без иједног дрвореда, ццц…
 
Mozda je Bauhaus odustao od gradnje i na mesto njega dolazi jos jedno krilo gde bi se smestilo tih 14 zakupaca?!?!?

Jel zna neko uopste da li Bauhaus uopste ulazi u Ava Shopping Park i dokle se stiglo ili su definitivno odustali?
Ako je istina da su odustali, bas steta, fali nam hardver prodavnica tj "gvozdjara" u Srbiji, ovaj UradiSam je teski kancer a Okov nije daleko od njih
 
Uvek sam se pitao zasto u Srbiji ne postoji lanac kao sto je Bauhaus, Obi, Praktiker... Da li je moguce da to ovde ne bi proslo?

Na prvim renderima Ava Parka vidi se tipski objekat Bauhausa. Jedino ako se nije promenilo nesto u medjuvremenu pa da su odustali.

Molim clanove foruma ukoliko imaju render novog dela Ava Shopping Parka da ga postave da bi videli sta se tacno gradi u novom delu.
 
Na žalost, ali to je realnost i mera naše ekonomske pozicije, konkurencija mega radnjama tog tipa ovde su buvljaci. U tom smislu je vrv izračunati roi dosta dug, a u zemlji niske stabilnosti to menadžerima nije prihvatljivo.
 
Na žalost, ali to je realnost i mera naše ekonomske pozicije, konkurencija mega radnjama tog tipa ovde su buvljaci. U tom smislu je vrv izračunati roi dosta dug, a u zemlji niske stabilnosti to menadžerima nije prihvatljivo.
Iskreno ne znam kako to misliš da su radnjama kao Bauhaus glavna konkurencija buvljaci. Mislim, ono što se može naći u Bauhausu se sigurno ne može naći na buvljaku, pogotovo ne u takvom redu i organizaciji.
 
Vrh