Šta je novo?

IKEA Srbija i AVA shopping park

Ako, pravo da ti kažem, meni je najukosniji od svega navedenog. Kad smem sebi da ga dozvolim, tj. 😁
 
Walter i Richard Gyros pola pola 🤣

Jos se ne zna kada ce Bauhaus poceti da gradi svoj objekat, a to ce biti krajnja faza 7

Od svih zakupaca on ce biti i najzanimljiviji, ostalo sve imamo po drugim trznim centrima i retail parkovima...
 
20220422_111504.jpg
 
Evo još oglasa za posao :)

Napapijri

Sinsay

s.Oliver

Trenutni spisak zakupaca:

JYSK
GALERIJA PODOVA
SPORT VISION
NIKE
N FASHION
PUMA
LACOSTE
LC WAIKIKI
SINSAY
NAPAPIJRI
S OLIVER


KFC
LIDL
 
Poslednja izmena:
Dobar spisak. Jos da budu prave outlet cene......
Nego il se sve to otvara 19 maja?
 
Rekli su na prolece '22, sve je moguce, imaju jos mesec dana do 19og
 
To piše na outletu u SC Banjica, samo nije jasno da li se sele tamo ili samo pozivaju da se poseti novi outlet a ovaj na Banjici ostaje.
Posle treninga sam svratio bio prosle nedjelje i rekli su mi da su popusti jer se u subotu zatvara radnja, e sad ne znam jesu li je zatvorili ili ce neku drugu subotu.
 
Ne znam samo koja je ciljna grupa ovde. U gradu svi imaju blize trznjake i radnje iz istih koje ce i ovde biti zastupljene.

Ajde jedna grupa su ljudi u tranzitu BG-Niš. Ikea je opstala na toj lokaciji jer je jedna jedina u Srbiji.
 
Ne znam samo koja je ciljna grupa ovde. U gradu svi imaju blize trznjake i radnje iz istih koje ce i ovde biti zastupljene.

Ajde jedna grupa su ljudi u tranzitu BG-Niš. Ikea je opstala na toj lokaciji jer je jedna jedina u Srbiji.

napisao sam pre par nedelja ovo:
Ceo taj južni potez Beograda i Avalskog venca nema ni jedan jedini kršteni tržni centar. Biće više nego dovoljno klijentele iz Boleča, Vinče, Leštana, Zuca, Vrčina itd.

U krugu kružnog toka ima TC i za izvoz a van toga ko da si zašao u pustinju.
 
Nije samo stvar u okolini, Ikea uvek ima mušterije, tako da će ona privući mušterije i za TC, odakle god da dolaze.
 
Vrh