Šta je novo?

IKEA Srbija i AVA shopping park

Ako se ne varam negde sam video da će biti i galerija podova u AVA parku, verujem LIDL.
Šta mislite koji će fastfood restoran? Bilo je priče da će biti burger king ovde i u galeriji. MC Donalds, KFC?
 
SportVision


NIKE


PUMA


LACOSTE


N FASHION

 
Sigurno će uvesti još neku liniju. Ne bi niko gradio tako nešto da prethodno nije ugovorio uvođenje još neke linije.
 
Ne mora da znači, možda još nisu raspisali konkurs. Mada, jeste zanimljivo da su ugasili FB stranu.
 
Burger king i KFC su deo iste kompanije koja drzi fransizu za oba brenda. A posto KFC zaposljava mozda na kraju otvore i burger king
 
Amrest je izgubio prava da razvija brend Burger King pre nekih mesec dana. Imali su 93 restorana BK pod Amrestom. Kompanija je u ogromnim finansijskim problemima i najverovatnije ce ostati bez KFC i Starbucks brenda. Mislim da od Burger Kinga u skorije vreme u Srbiji nece biti apsolutno nista!
 
Још је требало да отворе први ресторан у Галерији, сигурно им није у плану да отварају први ресторан изван града.
Такође нема ништа за сада ни од Баухауса, велике немачке продавнице, која је раније такође потврдила долазак. Тај део шопинг парка где је предвиђен Баухаус још није ни изграђен, или ће то отворити можда у другој фази.
 
Kad je predviđeno otvaranje? Hoće li biti Decathlon?
 
Da i mene interesuje kada bi moglo biti otvaranje pošto bukvalno ništa nigde ne plasiraju.

Ako me sećanje dobro služi onaj veliki objekat na kraju placa su valjda i najavljivali tek za narednu fazu tako da može da se desi kada budu potpisali sa bauhausom ili nekim drugom velikom firmom da će tek tada početi gradnju.
 
Da i mene interesuje kada bi moglo biti otvaranje pošto bukvalno ništa nigde ne plasiraju.

Ako me sećanje dobro služi onaj veliki objekat na kraju placa su valjda i najavljivali tek za narednu fazu tako da može da se desi kada budu potpisali sa bauhausom ili nekim drugom velikom firmom da će tek tada početi gradnju.
Do prvog juna im je rok posle idu penali
 
Још је требало да отворе први ресторан у Галерији, сигурно им није у плану да отварају први ресторан изван града.

Ne mora nužno da znači. U Hrvatskoj je Burger King prvo otvorio na autoputu, prema Splitu... Može i to biti strategija - da se fokusiraju na tranzitne putnike.
 
Amrest je izgubio prava da razvija brend Burger King pre nekih mesec dana. Imali su 93 restorana BK pod Amrestom. Kompanija je u ogromnim finansijskim problemima i najverovatnije ce ostati bez KFC i Starbucks brenda. Mislim da od Burger Kinga u skorije vreme u Srbiji nece biti apsolutno nista!
Ako dobro čitam vesti, a čitam, prava je izgubio u Rumuniji, i to zato što im je istekao ugovor.
Ovo se ne odnosi ni na jednu drugu zemlju.

Da imaju određene finansijske poteškoće, imaju, ali berzanski stručnjaci tvrde da su prolaznog karaktera.
 

Izgubili su prava za sva 93 Burger King restorana koja su radila pod Amrestom u Poljskoj, Rumuniji, Bugarskoj, Ceskoj i Slovackoj.

Zanimljiva informacija je da se u Amrestovim Burger King restoranima sluze Pepsi pica, a ne Coca Cola kao u BK restoranima sirom sveta.. :)

Bice zanimljivo videti ukoliko Burger King otvori svoj prvi objekat u Ava Shopping Parku, ko ce biti fransizer za Srbiju...
 
Neki ma SSC forumu su pisali da AmRest ni nije franšizer za Burger King u Srbiji, već "Hrvati", šta god to značilo.

Btw, na Tikvicinim slikama se jasno prepoznaju Lidl i KFC. Onaj drugi restoran što mu stavljaju trenutno izolaciju je verovatno McDonald's (tako je izgledalo na renderu) i ostaje još da vidimo šta će biti u onom najvećem ugostiteljskom objektu koji se gradi najbliže Ikei.
 
Vrh