Šta je novo?

IKEA Srbija i AVA shopping park

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=390749#p390749:3o4ucmrt je napisao(la):
Гага » 09 Jun 2016 12:57 am[/url]":3o4ucmrt]Две сличице из кола од јуче-08.јуна, нешто се и ради, а на градилишту Икеје само два радника :?

Jedan da ode po burek, drugi da mu pomogne da ga pojede.
 
Jel ima neko tačnu informaciju u kojim gradovima u Grčkoj imaju IKEA objekti? Pokušavam da nadjem na internetu, ali mi ne ide..
 
Имаш у Солуну, а то те вероватно занима. Са моторног пута А25 за Халкидики скренеш на искључењу за Каламарију, прођеш поред дечје робне куће Џамбо и на следећој раскрсници идеш лево, на магистралу која уз обалу води до аеродрома. Са ње ћеш убрзо видети Икеин стуб, искључиш се десно, подвожњаком.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=390848#p390848:3on0lp2g je napisao(la):
dishapaun » 09 Jun 2016 12:43 pm[/url]":3on0lp2g]I Janjini ako ideš prema jonskim ostrvima.

I u Sofiji, ako ideš preko Bugarske :lol: A bio sam i u Istanbulskoj (na evropskoj strani) - Grci to i dalje smatraju svojim gradom. :grand:
 
А биће и код Београда од идуће године, за оне који се из Грчке враћају Нишким аутопутем :D
Само плажа далеко...
 
^^^ Zasto siris dezinformacije. Ako se iz grcke vracas niskim autoputem posle naplatne rampe iskljucenje desno na bubanj potoku, stim da imas tri plaze u krugu od 15 km, ada, beograd na hlebu i vodi i lido samo na vodi.
 
Izvode se radovi ispod 400kv dalekovoda? :?: Al' će ovo da potraje. Svaki pokret građevinske mašine se tri puta proverava dok se neko ne umori i zaboravi.
 
:D :D :D Idem na Tasos, preko Makedonije, obilaznicom oko Soluna...Znači najmanje skretanje sa rute mi je da idem u Ikeu u pomenutom gradu? I onoj u Janjini sam bio prošle godine i u tom kompleksu ima i Džambo robna kuća.

Naćiću tu Ikeu u Solunu, imam navigaciju, pa mi neće biti problem.

Što se tiče Ikee u Janjini, ko ide na Lefkadu ili Kefaloniju, (možda Zakintos, ali to će retko ko kolima) ...Prolazite pored nje, a ako idete u Sivotu, na Krf ili tako nešto, isključite se sa auto puta, pa levo ispod istog i bukvalno je posle 100-200m sa leve strane, pa i u tom slučaju skretanja sa rute skoro da i nema.
 
Јап, ИКЕА у Тесалском Никију ти није много далеко од џаде. Што би Алвировић рекао, прати путоказ за Неа Мудању/Chalkidiki, па даље према претходно изложеним упутствима.
 
Ta u Tesaliji mi nikako nije na ruti, bar ne za ovogodišnje planirano letovanje...
 
Ма, бре, зезам се, мислио сам на Солун: Тесалски Ники = Тесалоники :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=391088#p391088:1705sh13 je napisao(la):
Earthmoving » 10 Jun 2016 08:26 am[/url]":1705sh13]Četvrtak 09.06. radi se, ima dosta mašina i prašine

A čemu služi kontiš iz druge slike? :lol:
 
Za održavanje statistike saobraćajnih nesreća na putevima u Srbiji.
 
20160608_195849.jpg


Kucica montazna ikea za izbjeglice 4500 e kom
 
montazna ikeina kucica je cisto sr**je u uradi sam imas montaznu kucicu za 1500e i kvalitetniji materijali upitanju 4x3 metara , visina krova 280 cm
milina.

954868-300x390.jpg
 
Posto kupio po to prodao mojne vise da me stavljas usta ako ti se nesvdja sta pisem ti ljepo izignorisi moje postove
 
Vrh