Šta je novo?

IKEA Srbija i AVA shopping park

Ako se pored Ikea-e tu budu gradile još neke velike trgovine i slični sadržaji mogli bi da naprave i železničku stanicu da se i vozom može otići tamo.
 
Dzaba stanica ako ako linija saobraca 2 puta na dan, treba makar jedan polazak na sat vremena.
 
461 има пристојан број полазака, остале иде једном дневно

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Kupio sam iz Ikee u Mađarskoj neku lampu, otvaram je malopre, kad u uputstvu stoji i srpski jezik. Ako ne grešim, ranije nije bilo srpskog. Još jedan dokaz da je Ikea ozbiljna u svojem dolasku na naše tržište :kk:
 
Sa proizvodina iz Ikea trgovina u Austrini dobijaš uputstvo na srpskom već dve ili tri godine unazad ali ne baš sa svim proizvodima.

Da li se izlivaju temelji ili se još uređuje zemljište?
Da li se znaju neki okvirni rokovi kada bi objekat trebao biti završen?
 
2012. ili 13 .sam u svedskoj kupovala jastucnice sa nasim jezikom na etiketi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=403852#p403852:1xscg696 je napisao(la):
Somi303 » Пон Сеп 05, 2016 1:38 am[/url]":1xscg696]461, а туда пролазе и 354 и 468.
468 ne ide autoputem,ide sa glavne autobuske stanice,pa preko Banjice i Avale dolazi do Vrcina,i dalje preko Zaklopace do Grocke,ne prolazi pored Ikee.
 
Svaka IKEA ima prizemlje i jedan sprat. Nikad nisam video IKEU na 2 sprata, a bio sam u Larisi, Budimpešti, Beču, Gracu i Zagrebu i prošao pored par na putu do Španije.
 
Ikea u Klagenfurtu ima tri nivoa (dva sprata). Celo prizemlje i okolina su rezervisani za parking, na prvom spratu su kase, brzi restoran, skladište i deo trgovine gde je sitnija roba koju sam uzimaš sa rafova ili iz mini skladišta u koje sam ulaziš, a na drugom spratu je prostor u kojem je nameštaj i tu se samo uglavnom gleda njihova ponuda.

U Zagrebu su samo dva nivoa (jedan sprat) jer je parking samo oko zgrade.

U Gracu su opet tri nivoa (jedan sprat) jer je prvi nivo koji je rezervisan samo za parking podzemni.
 
Koliko ce kvadrata imati maloprodaja?
 
Laki72:
"Ikea" je investicija koja menja Bubanj potok

:) :D ;)

Salu na stranu, meni je jos uvek glavni utisak to sto Ikea nije na sremskoj strani. Prosto mi je neverovatno da je konacno i jug grada prvi izbor sto se tice nekog od prodajnih parkova.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
'Robna kuća trebalo bi da bude otvorena najkasnije do kraja jula.', rekao je Mali.
 
Jos mi nije jasno kako ce IKEA biti povezana sa auto-putom? Nije valja da ce biti povezana za onim malim nadvoznjakom 500m juzno od gradilista?
 
Transped i Vrcin ka autoputu...


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Vrh