Šta je novo?

Hotel Jugoslavija [ Hotel ]

Puno gluposti... Evo tipičan primer ljudi koji su van dodira sa realnošću u samom tekstu...

Gospođa misli da ceo Svet sanja Tita i Jugoslaviju... Izmenile su se mnoge generacije nakon raspada Jugoslavije pre skoro 35 godina... Danas mladi nemaju pojma šta je bila ta Jugoslavija, a tek ko je Tito... Prošla su ta vremena odavno.

Svetlana Gojun, one of the protesters, said Hotel Yugoslavia “represents a huge part of our history.”

“Half the world came to this hotel, from actors, musicians, politicians, writers,” she said. “Everyone is tied to this hotel. The whole world knows about that hotel. And now we will allow something like that to disappear?”
 
Ишли тамо јер нису имали где другде да иду. Како је овај превазиђен, никад се нису ни вратили.
 
"Ceo svet zna za ovaj hotel" Vecina ljudi ne znaju gde je Srbija na mapi a kamoli da su culi za Jugoslaviju.
Kada sam bio ziveo u Mariboru mladje generacije, mislim mladje, oni koji su se rodili posle 1990. nisu znali da je Slovenija bio deo Kraljevine SHS a nisu ni culi za pojam Jugoslavija kada sam ih pitao.
 
Vrh