Šta je novo?

GTC Fortyone - [Poslovni kompleks | 40 000 m²]

Trećem bulevaru je zvanično promenjeno ime u Bulevar Milutina Milankovića: http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1235 Pre toga se, ako se ne varam, deo Ulice Đorđa Stanojevića zvao Ulica Milutina Milankovića.

No, cela ta priča nema nikakve veze sa temom o izgradnji GTC Fortyonea i ne vidim čemu vikanje.
 
GTC je našao nove zakupce tako da ima osnova za novu zgradu. BOSCH bi trebalo da pređe u novu zgradu. Verovatno im je u GTC sqare-u tesno.
A zgrada Vetfarma se iznutra priređuje i novi vlasnik ulazi. Bio sam tamo pre neki dan.
 
17.10.

img0392resize.jpg


img0393resize.jpg





19.10.

img0394resize.jpg


img0395resize.jpg
 
Gubi se smisao sa ovoliko sve jednih istih fotogradija. Umesto da budu zanimljiv dokument, ove fotke su smor.
 
Odlicne fotke kome se nesvidja nemora da gleda
 
vlilis":30zbypd7 je napisao(la):
Gubi se smisao sa ovoliko sve jednih istih fotogradija. Umesto da budu zanimljiv dokument, ove fotke su smor.
Па ти Влилисе онда апарат у руке па отиђи до градилишта и направи одговарајуће фоторепортаже из разноразних углова и положаја, разговарај са шефом градилишта да сазнаш нека корисна обавештења, да ти покаже скице и цртеже, па и то да снимиш, итд.

Најлакше је седети у топлој соби за сокоћалом звани рачунар и читати и гледати слике и критиковати.
 
imam slike, redovno sam fotkao samo nisam hteo da gusim temu, izabaracu slike pa cu da prikazem napredak a veravotno bi zanimljivo izgledao gif da se odradi posto slikam sa iste pozicije
 
ajmo da se vratimo u proslost posto sam bio lenj, bicete u prilici da videte kako je biti Michael J. Fox u filmu Povratak u buducnost :lol:

28.10.

img0411resize.jpg


img0414resize.jpg


30.10.

img0430resize.jpg


31.10.

img0432resize.jpg


2.11.

img0435resize.jpg
 
Mogla bi ti se firma sto gradi na kraju oduziti za revnosno fotkanje .Ako dodjes na sledeci bb okup od mene imas vopi
 
Da, mogli bi da plate jednu turu beobildovcima :D Dogovoreno direktore :kk: :vops:

Samo ne znam kolko bi voleli da im neko prati kao ja svaki korak i svaki postupak i proceduru na gradilistu. :lol:

Ne mogu nista da sakriju od mene, za sada je sve kao na dlanu.
 
Odlicne fotke. Hvala na trudu
 
Budete ljubazni i ostavite po neki komentar, taman da predjemo na drugu stranicu, da mogu da kacim nove slike jer na ovoj ih vec ima dovoljno. Jer ovako ce proci opet 2 meseca ako budem cekao :mrgreen: Hvala
 
Vrh