Šta je novo?

GTC Fortyone - [Poslovni kompleks | 40 000 m²]

28.09.

img0253resizeresize.jpg


img0257resizeresize.jpg


img0258resizeresize.jpg
 
O rade i nedeljom bas im se zuri da iskoriste lijepo vrijeme
 
Izvor: Beobuild.rs

Kamen temeljac za "Fortyone"

140415-FORTYONE-09_2.jpg


Kao što smo već najavili, GTC Srbija ulazi u realizciju svog četvrtog projekta u Beogradu. Ova kompanija bazirana u Varšavi objavila je u aprilu da gradi “Fortyone”, novi poslovni kompleks A klase u novobeogradskom bloku 41. Radi se o tri kancelarijska bloka sa ukupnom bruto površinom od preko 40.000 kvadrata (27.400 m2 GLA), koji će biti građeni u tri faze. Pripremni radovi na građevinskoj parceli počeli su prethodne dve nedelje, a danas će biti upriličeno zavnično otvaranje radova i polaganje kamena temeljca budućeg poslovnog kompleksa.

Celu vest mozete pogledati u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://www.beobuild.rs/read.php/694.html
 
kombinovano 5 i 6 spratova
 
Само да по ко зна који пут сугеришем форумашком плебсу да је ствар елементарне интернетске културе да се слике смање на разумну резолуцију (око 1024х768) пре него што се поставе на форум.

Мислим да то људи неће научити све док се не укине овај аутоматски и само визуални "рисајз" на форуму па кад нам све теме постану "крезаве" и непрегледне можда неки и схвате о чему се ради.
 
Slazem se valja uraditi resize na optimalno 1024x a visina koliko izadje u zavisnosti od formata fotografije.
 
:kk: Свака част. Ствар је у томе што због аутоматског компресовања слика већа резолуција нема никакве позитивне ефекте али зато има два негативна - спорије отварање страница и затрпавање меморије наших компјутера беспотребно великим фајловима који нам се складиште у меморији (темп фолдер) приликом прегледа тих фотографија.
 
Off topic: solidan deo poslovnog prostora na Bulevaru Milutina Milankovića je trenutno prazan.
 
Na koji prostor konkretno misliš?
To mi je čudno, jer su prilikom početka izgranje investitori rekli da im je unapred rezervisano 60% prostora
 
Ja ne znam koji je to prazan toliki poslovni prostor na Bulevaru Milutina Milankovica? GTC je skoro pun, a ove ostale zgrade su uglavnom jedna zgrada/jedna firma i dosta su mali objekti.
 
Ima ih praznih i onih koje se izdaju vjerovatno su nedekvatni loseg kvaliteta itd ja znam bar 3 prazna
 
У сваком пословном објекту у Булевару Милутина Миланковића, а где има више закупаца-предузећа, има још доста празног простора. Друга је прича са објектима тј. једна зграда/једно предузеће (Болница, горење, Ауто кућа Коле).
 
Ja ne znam koji su to svi objekti u kojima ima dosta praznog prostora. Jedini moderan office space sa više zakupaca i većim objektom je upravo GTC i oni očigledno imaju "problem" sa previše zahteva za poslovni prostor. Odnosno postojeći objekat je popunjen na preko 90% inače ne bi gradili novi. Ona Velefarmova zgrada možda nije popunjena, ali tu je poseban problem.

Sasvim je normalno da ima oko 5% praznog prostora, pošto kada neko izađe mora da se nađe novi zakupac i tako u krug. Ali ovo svakako nisu veliki prostori.
 
ulica milutina milankovića nije BULEVAR.

milutina milankovića ima status ulice. možete proveriti u pošti srbije.
 
Vrh