Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Il funkcionise parking u ada mall normalno?
Gledam sajt i fb, nema informacija.
 
meni je koncept glupost, pica ispod prosecna, a pasta tu i tamo, svakako preskupa. Za ono sto nudi, porcije male, tipa sam postavi, sedi, skloni kao neki fast food za mene je skupo, a opet ne bih zalio da mi se hrana svidela. Sto je verovatno i razlog zasto su pukli u uscu.
 
Par slika u prolazu. Noseći stubovi su podignuti, ili se upravo nalivaju (kao ovaj par pored kifle):
20200722_125958.jpg

20200722_125954.jpg
 
Da li ce se menjati ova raskrsnica posle i sta ce biti s ovim objektom na cosku, ovako mi deluje da su ovi stubovi prilicno nabudzeni sto na trotoar sto ispred samog ulaza u objekat?
 
Радови напредују, баш сам се пријатно изненадила након дужег одсуства.

IMG_20200803_210320.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=760649#p760649:3qwchmtp je napisao(la):
Igor » Pon Jul 27, 2020 9:13 pm[/url]":3qwchmtp]Današnje fotografije.

200727-pasarela-ada-01.jpg

Jel se zna hoće li ukinuti ova dva pešačka prelaza kod ovog ostrvceta i staviti ogradu?

Ako to ne urade pasarela nema smisla
 
Bilo bi logično. Nadam se da Sekretarijat za soabraćaj već ima spreman projekat uklanjanja tih pešačkih prelaza. Baš ću da iskoristim ovu sliku i da ih malo smaram tim pitanjem.

ps: svako pešako ostrvo na ovoj slici ima pravilno oboren deo za prelaz kolica ili bicikala.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=763604#p763604:2w2qw4ql je napisao(la):
astrodule » 06 Aug 2020, 10:03[/url]":2w2qw4ql]Bilo bi logično. Nadam se da Sekretarijat za soabraćaj već ima spreman projekat uklanjanja tih pešačkih prelaza. Baš ću da iskoristim ovu sliku i da ih malo smaram tim pitanjem.

ps: svako pešako ostrvo na ovoj slici ima pravilno oboren deo za prelaz kolica ili bicikala.

austvari nema, jer se prolaz kroz pesacko ostvro izvodi u nivou, pa onda nema ni sta da se obara
 
Ha, ha, u pravu si, ali mislim da se to odnosi samo na uska ostrva, a ne i na ovo trouglasta.

Iskreno, i sa ovakvim obaranjem bih bio zadovoljan, ali celom dužinom zebre.
 
Пасарела у изградњи, слике од данас поподне:













 
Meni zaista nije jasno zašto se stalno kilavi sa ovakvim radovima. Izulivaju beton mesecima. Zar ne postoje neki prefabrikovani delovi, pa da se samo spoje na licu mesta.

Za sve su krivi Diskaveri i razni YT snimci gde gledamo kako se u svetu negde brzo gradi.
 
Cinestar se otvara 31.8. Biće običan 4DX bioskop, kao u Novom Sadu, mada na sajtu videh da će ovaj naš imati VIP Relax sedišta (sa naslonima koji se pomeraju, stočićem i bežičnim punjačem za mobilni), kao i Royal Beds koji su u principu ležajevi za dvoje.
 
Vrh