Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Ada Mall ne moze ni da se poredi sa onom zelenom kutijom u Vojislava Ilica...
 
Не може. Јер је та кутија фантастична унутра. И много је боља од коцке на Ушћу. Радим у Беу и то је неки мој утисак.
 
Video sam par slika i da unutar Beo izgleda bolje nego Usce (iako je isto MPC) ali i dalje Ada ostaje kao proporcionalno najbolje konstruisan objekat u smislu TC, vrlo malo skucenog prostora, odlican vizuelan dojam i pogled sa onih spratova i terasa...bar dok ne zvrse BW Galeriju. Ali kao sto je receno u komentaru iznad sve je to neki moj licni utisak
 
Biće to bioskopi sa 5 gostiju ako se vrate mere
 
N_L":btfitz8q je napisao(la):
Oce li ikad imax bioskop doci u ovaj grad :/
Iskreno se nadam da će onolika Galerija u BnV dovući IMAX, nadam se da će naš Alek izdejstvovati to, kad je mogao Guči, Luj Viton, može i IMAX.


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Imax trebao da bude u big fashionu u ranim fazama planiranja. Cak je i na renderima bila imax svetleca reklama na objektu. Sto su odustali ko zna.
 
Mislim da je za nas standard skup imax. Gledao sam u pragu pre 5 godina film u imax-u, karta bila 15 eura i to dnevna. Aj sad zamislite kolika bi poseta bila kod nas da je karta 1800 dinara.....neisplativo je da ti sala bude prazna sa 4-5 gledalaca
 
Ne mora nužno značiti, IMAX u Zagrebu za večernje projekcije radnim danima u 3D-u košta oko 50kn (oko 750 dinara), vikendom je 60kn. Dnevne su jeftinije. Problem je što naši bioskopi drže velike cene za obične projekcije.

A recimo 4D u Delti košta oko 1000 dinara, pa je sala uvek puna uveče.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Mimo Zagreba ima ga i u Sofiji, Bukurestu itd, nije da ne bi bilo publike ali to da su kod nas karte generalno skupe stoji, kad uzmete kokice i pice, jos ako je 3d tesko 2 osobe ispod 2000 din prodju.
 
Слике од јуче, гаража је с ове стране (Паштровићева улица) још затворена:





Градилиште пасареле:



















 
Merkada više neradi...
51af297616f26e1b875a0bfe73416207.jpg
 
Ovo je već drugi put da "Beobuild" zatvara Merkadu… Da proverimo koliko je tačno.
 
Tačno je sigurno, nema više ni na sajtu stranice Merkada sa spiskom restorana.
 
Није Меркада једини празан простор ту.
Цео спрат има проблема док траје вирус.
 
Merkadi nije trebao virus da bi se zatvorili, jos prosle godine mi je jedan od zakupaca tu rekao da im je paraz mizeran.
 
Da Merkada je od pocetka imala problema sa poslovanjem, ali mislim da će lako naći nove zakupce jako dobra lokacija je u pitanju. Znam par ljudi koji rade tu Walter u i još ranije je firma koja je vlasnik tih restorana imala u opticaju Ada Mall, tako da ko zna ali verujem da će popuniti taj deo sprata sa nekim drugim kafićima i restoranima
 
problem je koncept...hteli su da naprave nesto slicno kao Time out Mercado u Lisabonu ali nisu shvatili sustinu tog koncepta..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako se definiše šta se dešava sa brendom Vapiano, oni bi tu lepo "ulegli".
 
Vrh