Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Pa obzirom da su ukinuli zabrane okupljanja, tačnije one sada važe za skupove veće od 1000 ljudi, trenutno ne postoji nikakav faktor koji sprečava otvaranje istih.
Samo je pitanje sa kojim repertoarom će se krenuti, da li revijalni filmovi ili će se čekati da krenu novi filmovi, što se najavljuje za početak jula.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
За скупове до 1000 људи али на отвореном што биоскопска сала сигурно није, али није ни мени јасно зашто га не отварају кад је научна фантастика да у овом шопинг молу буде било каква гужва :laugh:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=743575#p743575:2xmu35e5 je napisao(la):
honey79 » 30 May 2020 11:00 pm[/url]":2xmu35e5]Uklonili su reklamu za Cinestar bioskop da li to znači da su odustali posle godinu dana...
773a3e9bb7bbdc2e219112b0da5aacf9.jpg

Sa ovim nezategnutim platnom više izgleda kao da se bliži otvaranje. Mada se tri velika multipleksa (Cinestar Ada, Cineplexx Beo i Galerija) otvaraju u baš najgore vreme za prikazivačku delatnost.
 
Pritom sada na Adi otvaraju bioskop na otvorenom za kola,kao u američkim filmovima...
 
Već su bili konkursi za posao u Cinestar-u na Adi, tako da je verovatno pitanje nedelje.
 
Par večerašnjih fotografija fino popunjenog tržnog centra u sred kišne večeri. Rade se šipovi i na razdelnom ostrvu.

IMG-20200601-211223.jpg

IMG-20200601-212321.jpg

IMG-20200601-212549.jpg
 
Вечерас:





Улаз у гаражу из Паштровићеве је затворен - могуће је да то има везе с кишом протеклих дана:




Шипови преко пута Паштровићеве:





Лоше закрпљена улица поред ТЦ - треба успорити ту, асфалт је улегнут:



Овуда је било тешко проћи колима све до затварања ТЦ у десет увече, гужва и кола паркирана с обе стране су вероватно већи него обично због затворене гараже:



Испред ТЦ се сада могу изнајмити бицикли.
 
Ovo parkiranje u Paštrovicevoj je katastrofa za one koji idu bajsom sa Banovog brda na Adu.
 
Tu treba traziti stubice ds postave oko tc da stoks ne moze da parkira kad im se potopi garaza ....
 
Ja sam juče hteo da udjem u garažu, ista situacija, zatvoren ulaz iz Paštrovićeve, svi parkirani gde god su našli trunčicu slobodne površine. Otišao sam u deltu na kraju

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Sad su parkirani i sa druge strane, pesaci koji se penju na Brdo sa Ade hodaju po ulici.
 
Čak i kada su svi ulazi u funkciji, pojedinci se parkiraju na trotoar, jer iz mrzi da se spustaju u garažu. Stubici su neophodni....
 
Nisu potrebni stubici, sve moze da se resi paukom... Pa kad mu pokupis jedno 3,4 puta auto videcu dal ce opet tako da se parkira.
 
Ne znam, nikada nisam bio u garazi. Da li ljude zaista mrzi ili nema mesta? Ako nema mesta, a ljudi su dosli u soping, onda prvo treba opaliti kazne vlasnicima soping mola, a i onom ko im je dozvolio da to gradi, a da ne obezbede dovoljan broj parking mesta. Sto naravno ne opravdava bahato parkiranje, ali od vrha uvek treba prvo da se krene i kaznjava.

Naravno, to u nekim idealnim okolnostima...
 
Ne može TC da ima dovoljno mesta kada nagrnu svi vikendom. Ovde fali organizacija. Prisustvovao sam kada je Garaža u TC Ušće bila puna i tada je saobraćajna policija zabranjivala skretanje u ulicu koja vodi ka garaži.

Ovde fale stubići jer Policija i ostale službe namerno ne rade svoj posao.
 
Provereno ih mrzi da se spuste u garažu, jer se na trotoaru parkiraju da bi kupili nešto u fastfood-u. Garaža je dovoljno velika i uvek ima mesta. Jedno vreme je bio otvoren parking prostor na krovu namenjen kupcima Maxija (i fastfoodova), ali ga ljudi nisu primećivali. Sada je taj prostor zatvoren zbog radova na nivou 4. Mislim da bi stubići bili rešenje jer menadžment Ada mall-a ne bi bio oduzevljen da njihovim kupcima pauk nosi kola.
 
Jel ovo u subotu bilo? Ja sam prosao u subotu popodne i bas me je zacudilo koliko je ljudi bilo, kao nikad.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=750709#p750709:2l67batu je napisao(la):
astrodule » 23 Јун 2020 17:39[/url]":2l67batu]Ha ha, pa onda da se policija malo prošeta i svima pošalje čestitku.
Где ће Вам душа? Како ће кафе на тенане испијати у друштву сарадника ако су на ногама?

Шта, хоћете да их испију на брзину и опрже усне, или да их - пу, пу! - оставе да се охладе? Варварство! Какав злочин против мерака!
 
Vrh