Šta je novo?

Gradski izbori 2018.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=521655#p521655:2pwghzcx je napisao(la):
Vladivoje » Sub Mar 03, 2018 3:07 pm[/url]":2pwghzcx]Pa mislim stvaaarnooo, 'ajde sad krenite svi u navijačku histeriju u ovoj temi. :roll:

Šta je koga briga o tome ko će za koga glasati, i da li će uopšte glasati...

Sa druge strane, možda je cilj ovako javnog navijanja da se pridobije još koji glas od neke ovce, jel' tako... :mrgreen:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=U8lNKHUd5xY[/youtube]
 
Sutra glasam za Djb-Dveri...
Takođe podržavam NDVMBGD i bio sam na skoro svim njihovim protestima i pre i posle izbora 2017 jer su bili jedini veći protesti protiv vlasti.
Ono što me je opredelilo za Djb-Dveri(Djb) je to što oni nisu toliko liberalni i to što su prvi pokrenuli priču o transparentnosti budžeta i partokratiji, koju su kasnije svi ostali koristili (primer Janković).
Opet, nije ni Djb-Dveri bez mana, ali nekako su mi ozbiljniji
 
Beki":28fdb5kk je napisao(la):
https://www.youtube.com/watch?v=U8lNKHUd5xY
U pravu si. :wink:
Jedno te isto stalno gledamo već skoro 30 godina, a vidim da ti pre 30 godina nisi ni postojao. :mrgreen:

Mnogo mi znači kada se neko tako mlad slaže sa mnom oko politike. :mrgreen:
To samo može da znači da sam i ja ostao mlad duhom. :D
 
@Vladivoje: Nisi zanimljiv i mislim da gušiš svoju temu svojim dosadnim tekstovima.
Ja sam minimum tri puta detaljno objasnio razloge promene stava, što je prirodna stvar pred izbore.
S druge strane, imam nemalo razloga da sumnjam da agituješ za neku stranu. Ti i još 2-3 relativno nedavno registrovanih članova ;) .
 
Najbitnije je da što više ljudi izađe na glasanje, jer, to je već dokazano, snage zla (sns-sps-srs) imaju ograničen broj glasača godinama, do 2 miliona u državi i do 400 000 u Beogradu i izlaze na glasanje u procentu oko 95-98%

Znači, ključ je na onoj drugoj strani, izaći i glasati za neku od opcija Đilas-DS-DjB-NdmBgd, možda i Šapić...

MI-ILI-ON
GLASAČA
 
beograd po popisu ima cirka 1 700 000 ljudi sto ce reci bez muljanja izmedju 1 400 000 i 1 500 000 glasaca, sto ce reci milion je cirka dve trecine. petog oktobra je izlaznost bila 71%, tesko da se i priblizno toliko moze namaci.

nek nam se desi cudo da sps ostane ispod cenzusa :D
 
60% da izađe i promene su moguće.

Na žalost, vrv će biti do 55%, a to teško može da promeni nešto

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
DzonTravolta":2g3p5b1l je napisao(la):
@Vladivoje: Nisi zanimljiv i mislim da gušiš svoju temu svojim dosadnim tekstovima.
Ja sam minimum tri puta detaljno objasnio razloge promene stava, što je prirodna stvar pred izbore.
S druge strane, imam nemalo razloga da sumnjam da agituješ za neku stranu. Ti i još 2-3 relativno nedavno registrovanih članova ;) .

Što obožavam kada agitatori govore za nekoga da je i on agitator poput njih. :wink:
To obično tako biva, zar ne. :wink: Klasična zamena teza. :)

I ja više od tri puta detaljno i više nego jasno opisah ovu sramotu od političke scene u Srbiji.
Šta tu tebi kao nije jasno (?). Nije ti jasno da je ova politička scena šizofrena i retardirana (?).
Toliko je to prosto i jednostavno u potpunosti ukapirati, da moram da se zapitam ko nije u stanju da shvati ono što se već 30 godina dešava oko njega (?!).

Ja (kao i mnogi poput mene, a ima nas "svega" nekoliko miliona u Srbiji) se sigurno neću valjati u ovom političkom svinjcu.
Oni koji u tome učestvuju su mnooogooo naivni (da ne kažem nešto drugo), ili imaju lični interes u svemu tome.
Nažalost, u većini slučajeva je ovo drugo u pitanju. Treće ne postoji...

Samo se vi pripremite za sutra, naoštrite olovke i naivno razmišljajte o tome kako o nečemu odlučujete. :mrgreen:
Kod mene je svaka dilema o ovdašnjim izborima i odlučivanju razrešena još 1997. godine, jer sam od tada pa do sada u BOJKOTU.

Ako se nešto u budućnosti promeni (u šta čisto sumnjam), i ako procenim da postoji neko za koga se može glasati (ZA nekoga, a ne PROTIV nekoga drugog) - tada ću izaći na izbore.
 
A ti agitujes da se ne izlazi jer je sve odluceno svi su isti tj pojavljuju se kako kazes 30 godina isti likovi evo pojavljuju se novi pa glasaj za nove ili ni oni nisu bitni za tvoj cjenjeni glas jer sve si ih ti izvalio jos 1996
 
direktor":d3r3l2ap je napisao(la):
A ti agitujes da se ne izlazi jer je sve odluceno svi su isti tj pojavljuju se kako kazes 30 godina isti likovi evo pojavljuju se novi pa glasaj za nove ili ni oni nisu bitni za tvoj cjenjeni glas jer sve si ih ti izvalio jos 1996
Ako bi se desilo to čudo da se opozicija ujedini i da postoji jedan front protiv vlasti, tada bi svako normalan izašao i glasao za takvu opoziciju.
To bi bila istinska opozicija režimu i došlo bi do sigurne promene, pre ili nešto kasnije.

Nasuprot tome, ova predstava za retardirane se neprekidno odigrava na svim izborima od 1990. godine do danas, kada uvek neki delovi tzv. opozicije ulaze u koalicije sa vlastima (pre ili posle izbora - nebitno kada). Zahvaljujući takvoj "opoziciji" izgubili smo celih 30 godina.

E, ja nisam ovca za šišanje, a vi kako hoćete... Odgovornost je na svakome od nas...
 
Znaci samo izgovori vlast nije kriva sto je vlast kriva je opozicija i tako 30 godinica super
Sram bilo opoziciju nisu se ujedini svi pod jednu listu da vladivoje se udostoji da izadje i glasa
Zato ce vamo drugi ko vojska po komandi da glasa
Onaj ko ne glasa nema prava da se pislije zali buni jer ga je mrzjelo da nesto preduzme
 
direktor":inyalh8g je napisao(la):
Znaci samo izgovori vlast nije kriva sto je vlast kriva je opozicija i tako 30 godinica super
Sram bilo opoziciju nisu se ujedini svi pod jednu listu da vladivoje se udostoji da izadje i glasa
Ako ne postoji opozicija, odnosno postoji lažna opozicija, kako onda da se sruši vlast (?).

Ja sam objasnio kako su stvari tekle u poslednjih 30 godina.
Ni u čemu opozicija nije uspela. Bukvalno ni u čemu.

Nema nijednog pozitivnog efekta delovanja opozicije u Srbiji od 1990. godine do danas.
A zašto je to tako (?).
Čak i predškolskoj deci je sve to savršeno jasno, nemojmo da se sramotimo nekakvim opaskama koje vređaju inteligenciju male dece.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=521765#p521765:32jtgbww je napisao(la):
Vladivoje » Суб Мар 03, 2018 10:22 pm[/url]":32jtgbww]
DzonTravolta":32jtgbww je napisao(la):
@Vladivoje: Nisi zanimljiv i mislim da gušiš svoju temu svojim dosadnim tekstovima.
Ja sam minimum tri puta detaljno objasnio razloge promene stava, što je prirodna stvar pred izbore.
S druge strane, imam nemalo razloga da sumnjam da agituješ za neku stranu. Ti i još 2-3 relativno nedavno registrovanih članova ;) .

Što obožavam kada agitatori govore za nekoga da je i on agitator poput njih. :wink:
To obično tako biva, zar ne. :wink: Klasična zamena teza. :)

I ja više od tri puta detaljno i više nego jasno opisah ovu sramotu od političke scene u Srbiji.
Šta tu tebi kao nije jasno (?). Nije ti jasno da je ova politička scena šizofrena i retardirana (?).
Toliko je to prosto i jednostavno u potpunosti ukapirati, da moram da se zapitam ko nije u stanju da shvati ono što se već 30 godina dešava oko njega (?!).

Ja (kao i mnogi poput mene, a ima nas "svega" nekoliko miliona u Srbiji) se sigurno neću valjati u ovom političkom svinjcu.
Oni koji u tome učestvuju su mnooogooo naivni (da ne kažem nešto drugo), ili imaju lični interes u svemu tome.
Nažalost, u većini slučajeva je ovo drugo u pitanju. Treće ne postoji...

Samo se vi pripremite za sutra, naoštrite olovke i naivno razmišljajte o tome kako o nečemu odlučujete. :mrgreen:
Kod mene je svaka dilema o ovdašnjim izborima i odlučivanju razrešena još 1997. godine, jer sam od tada pa do sada u BOJKOTU.

Ako se nešto u budućnosti promeni (u šta čisto sumnjam), i ako procenim da postoji neko za koga se može glasati (ZA nekoga, a ne PROTIV nekoga drugog) - tada ću izaći na izbore.
Лично сам мишљења да на гласање не треба да изађеш само ако сматраш да је просечан становник у стању да направи бољи избор од тебе(што не мисли нико). Али исто тако сам веома алергичан на отпорашке приче и ако ћете да мењате ове паразите горим, нисмо постигли ништа.
 
Hajde dobri moj Beograde, danas je vazno, izadji i glasaj! Nije mi bitno za koga, samo pokazi svoj stav!
 
Pozdrav sa jednog biračkog mesta. Penzioneri kidaju sa izlaznošću, a neki čak i vrište od sreće dok pričaju kako su glasali za broj 1 i kako ćemo ponovo imati treću vojsku u Evropi. Do 9.30 na mom biračkom mestu glasalo 0 mlađih od 30 godina. Ne mogu da vam objasnim koliko se izdeprimirah.
 
e22070a85703cb1e72e7b63419a36dbe.jpeg
 
Možda je i bolje što je ujutru manja izlaznost, jer zna se ko glasa ujutru... znam, priče bez osnova, ali ljudski se nadati...

Nego, Vladivoje, gde stanuješ? Šalim se, ne moraš da odgovoriš, nego... jedan moj komšija koji dva meseca galami po kraju kako izbore treba bojkotovati, kako su svi isti... eno ga, hvali se kako je jutros prvi glasao...
 
Vrh