Šta je novo?

Gradske linije javnog saobraćaja - Predlozi, rešenja

potpisao.sadasnja 85-ica je odlicno resenje.82 kada bi se produzila do Borce bila bi upropastena.Pa koji bi genijalac seo u 82 u bloku 44 kruzio okolo naokolo da stigne do Borce :twisted:
 
Ovakav 85 kakav jeste za sada, jeste mega linija, i protiv sam istih, ali je cinjenica da linija zastoja osim u Pozeskoj nema, jedini problemi su semafori i to na nekoliko raskrsnica
Smer Banovo Brdo Borca
1. Bulevar Crvene Armije na Djordja Stanojevica prema Tramvajskom i Autobuskom Depou
2. Djordja Stanojevica na Omladinskih Brigada
3. Omladinskih Brigada, tacnije prilikom izlaska sa stanice "Milutina Milankovica"
Ta tri semafora su najkriticnija na tom delu trase, ostali su ok
Smer Borca - Banovo Brdo
1. Omladinskih Brigada na Milutina Milankovica, neposredno iza stajalista "Milutina Milankovica"
2. Omladinskih Brigada na Djorjda Stanojevica, levo skretanje prema Depou
Na ovakvoj trasi 85, generalno nema zastoja, ulice su prohodne, nije tolika frekvencija, osim u Pozeskoj i Omladinskih Brigada...
Zato sam i ja potpisao, jer pre svega linija mi nece kaciti blok, a pri tome mogu preveslati Bus Plus kontrolore :D
 
Evo, da se i ja s vama dvojicom složim: 85 je odlična linija, dugačka, ali bez ijednog uskog grla. A povezuje pola Beograda.
 
Pantograf i ja da se slozimo oko necega? Zato ce padati gole zene napolju... A ne kisa :D
 
Ne bi se bunio da padne i neka gola devojka :lol:
 
Sa Bezanijske kose bi mi vise odgovarala bili bi smo blize ali ako je cura iz Mirjeva lepsa pre bi se onda odlucio za nju :D :wink:
 
Zena bivsa me ostavila, zivela je u Progaru, a sadasnja devojka je iz Nove Pazove... Tako da molim za mir, a Gagu i ostalu druzinu sa B.Kose pozivam da dodju na trafiku u bloku 38, cuvena "Regata", interno u bloku 38 poznata kao "73ka", ako ste drukare komunalnoj miliciji, a dolazite sa mnom, PIVO NECETE DOBITI ;)
 
Evo predloga za uvodjenje nove linije... 65L( Blok 38 - Tasmajdan)
Trasa linije
Tasmajdan - Bulevar Kralja Aleksandra - Decanska - Terazijski Tunel - Bulevar Mihajla Pupina - Pariske Komune - Narodnih Heroja - Bulevar Zorana Djindjica - Omladinskih Brigada - III Bulevar - Narodnih Heroja.
Linija bi okretala po sistemu ulica i kruzila bi kroz III Bulevar, izlazno polazno stajaliste bi bilo stajaliste linije 71 "Omladinskih Brigada 1" u smeru ka Ledinama, a smer ka gradu bi isao kao sto 65 sada koristi. Potreba bi bila velika, sa 3 vozila na 20 minuta celodnevno, od 4:30 do 23:30 bi extra bilo, taman bi 65 mogli da prebace od Tosinog Bunara do Bulevara Zorana Djindjica.
 
Gaspar18":3hkzlj0v je napisao(la):
Zena bivsa me ostavila, zivela je u Progaru, a sadasnja devojka je iz Nove Pazove... Tako da molim za mir, a Gagu i ostalu druzinu sa B.Kose pozivam da dodju na trafiku u bloku 38, cuvena "Regata", interno u bloku 38 poznata kao "73ka", ako ste drukare komunalnoj miliciji, a dolazite sa mnom, PIVO NECETE DOBITI ;)
Ima li ta tvoja sadasnja zena neku slobodnu drugaricu za mene :)
 
Gaspar18":10s49sns je napisao(la):
Zena bivsa me ostavila, zivela je u Progaru, a sadasnja devojka je iz Nove Pazove... Tako da molim za mir, a Gagu i ostalu druzinu sa B.Kose pozivam da dodju na trafiku u bloku 38, cuvena "Regata", interno u bloku 38 poznata kao "73ka", ako ste drukare komunalnoj miliciji, a dolazite sa mnom, PIVO NECETE DOBITI ;)
Ima li ta tvoja sadasnja zena neku slobodnu drugaricu za mene :)
 
Neka 610 eventualno skrati do bloka38 :lool: salu na stranu predlog je odlican
 
Dzabe vam te internet peticije, u Srbiji nema nista od toga ako zaista ne odjekne. Idite na Zeleni venac, u Novu galeniku pa tamo trazite potpise, isto i u Mirijevu, zovite neke novine i televiziju. Preko ove internet peticije nece se javiti dovoljno ljudi niti ce ko cuti za to. Ako samo na Zelenom vencu pitate ljude koji cekaju 84 da li su culi o planiranoj promeni njih 80%, ako ne i vise, ce reci da nisu culi nista.
 
a sta ako se desi neko cudo i oni odustanu od ove njihove lose namere.
 
dare":30u0faae je napisao(la):
a sta ako se desi neko cudo i oni odustanu od ove njihove lose namere.
Pa pazi, da li je losa namera, to jos ne moze da se zna. Trebalo bi da se anketiraju ljudi koji koriste te dve linije svakodnevno ili vise puta nedeljno da li bi im odgovaralo to spajanje, i da obrazloze zbog cega da ili ne, eventualno da daju neki predlog. Ja zaista ne koristim nijednu od te dve linije, zadnji put sam u 84 krocio pre nekoliko godina, u 27E sam jednom u zivotu bio, a opet imam misljenje da je lose spajanje. Zbog cega, pa zato sto se dobija predugacka linija i da nema nikakve logike da se spaja Mirijevo i Nova galenika. Mozda moje misljenje dele ljudi koji koriste te dve linije, a mozda i ne dele. Zbog toga bi trebalo izaci na teren.
To je ono sto su trebali da urade i ovi kada su pravili mrezu. Ona anketa je bila jadna i mogu da potpisem da je uglavnom dala los i nepotpun uzorak.
 
Makar i po cenu Bana sa ovog foruma, navikao sam da postujem starije od sebe, ali kada te taj isti stariji covek toliko farba nekim lazima, onda tu postovanje prestaje... Gago, za one lazi oko "privremene okretnice" 65, sram da te bude... ALI ISKRENO, proverio sam kod bitnijih ljudi u Mesnoj Zajednici "Stari Aeorodrom", i sve ono sto si izjavio je prica za malu decu, i nemoj obmanjivati ljude ovde vise o "privremenoj okretnici", za svojih 26.godina sam se naslusao svega i svacega, ali prava pozadina produzetka 65 je bila CISTA POLITICKA, jer je 90% odbornika zutog preduzeca u Opstini Novi Beograd sa upravo Bezanijske Kose, 65 je mogao da se okrece u bloku 38, da ceka vreme u zoni Blicove stamparije, ali zbog politicke ucene je "moralo" da se izadje "zahtevima gradjana sa Bezanijske Kose", jer imaju "slab kvalitet prevoza", u vidu 74, 75, 82 i Ada 5... Ja jesam navikao da imam bus na staroj okretnici, da biram da sednem ko covek, ali onakve lazi sto su izgovorene od strane starijeg coveka Gage, treba mu biti na cast(ako to uopste ima), a ako mi ne verujes Gago, uputicu te na bar 5 ljudi iz Mesne Zajednice...
 
Gagomire GAGomire ne je lepo lagATI :twisted: :twisted: :twisted:
 
Gaspar editovao sam ti kraj posta i molim te za malo pristojnosti ;)
 
Ma nisi ni trebao, samo cekam Gagu, posto se tako nalupetao gluposti kao Dorcolski 44 (Fipi), da to nije zdravo, ja jesam navikao da postujem misljenja starijih ljudi, ali kada neko isprica NEISTINE, to je svakako kriminal... Sto se tice 65, naravno da sam za ukidanje iste linije, na staroj okretnici jednostavno ne mozes uci u autobus, evo juce je moj otac isao do Pio fonda na Gundulicev Venac, posto je 68 zakazao, a daleko je III Bulevar, na scenu je stupila cuvena 65... Nakon 5 propustenih autobusa na staroj okretnici, jedva se ugurao u sesti autobus... Pa ti vidi o cemu ja pricam, i reci mi da nije isforsirano politicki prebacivanje sa stare okretnice ( a ima mesta gde da se okrene), na Bezanijsku Kosu... Kome iz blokova 1, 33, 34, 37, 38 i ostalima koji su se pre oslanjali na 65 dok je okretao u bloku 38 treba veza sa B.Kosom...? Nikome, mogli su komotno da ukinu 65, pa nije nikome u interesu da ti autobus dodje prepun na staru okretnicu, opet ponavljam da je malo produzen u redu, ali ovako je previse produzen, i to je bacanje mojih para, a B.Kosa ima 74, 75, 82, Ada 5, E4, 612, 708... Tako da ono, bezveze je, oduzimati jednom kraju liniju koja je bila najtacnija, gde nikad u zivotu je nisi cekao duze od 5 minuta, a sada je cekas 15 do 20, i jos se takmicis koliko ces autobusa propustiti na staroj okretnici, 10ak stanica udaljenoj od nove...
 
Vrh