Šta je novo?

Gradske linije javnog saobraćaja - Predlozi, rešenja

predlazem da krenu da prave Blokovski bulevar :twisted:
 
Ma ne Nego kada postoji Mirijevski bulevar pa su tu namerno ubacili liniju kako bi promovisali Mirijevski bulevar onda bi mogli da naprave i Blokovski bulevar kako bi promovisali Blokove :)
 
ali to se nece desiti Ne postoji blokovski bulevar :)
 
Ovaj sistem i "nova mreza linija", je toliko politicka izdirigovana i isforsirana, da su uspeli da naprave 2 nove autobuske linije, koje ce biti pandan 95... I ladno su uspeli da spoje Mirijevo i Galeniku, pa ovo je upravo ono cega sam se najvise bojao, koridorski sistem kao sto je bio 90ih godina, uz SPO botove na vlasti... Namestanje tendera Arivi, a da ne spominjem pokusaj privatizacije GSPa po sistemu kao sto je Kostic kupovao secerane... Neverovatno koliko se ponavlja namestanje tendera i namestanje da se GSP napljuje za sve pare... Bojim se da cemo se mi u riksama voziti, jer ovakvo stanje kao sto su ovi id*** predlozili, ima za cilj upropastavanje prevoza, i da se prave nove mega linije poput 65, 74, 95 itd...
 
Gaspar18":56wd2bu1 je napisao(la):
Puni se na B.Kosi, znam to vrlo dobro ;) , na Tosinom Bunaru se manje puni :p
Puni se na T. Bunaru, nije da nema putnika sa Kose, ali dole se uvek solidno napuni, kad ga cekam ispod z.stanice nikad nije problem da udjem, desi se cesto i da sednem, a posle je vec nezgodno.
 
Pa naravno Nestore da je nezgodno, sami su sebi u stomak uskocili kada je digli gore. Naravno u pojedinim delovima dana jednostavno se ne mozes osloniti na prokleti raspali 65... Da budem realan, nisu ni trebali da je produzuju gore, jednostavno je ukinu, nema ni linije za blokove 1, 33, 34, 37 i 38, a nema ni za B.Kosu, bacaju se troskovi goriva i kapaciteta autobusa u prazno, a slozices se da je potrebno stedeti? :)
 
Gaspare, ja ti upravo napisah da nije Bezanijska kosa ta koja ti puni 65, nego 601 i Bg voz, a to pisem jer ispade da je Bezanijska kosa kriva za los prevoz u Bloku 38. Nemam nista s njima (ako te je zbunilo BK u nick-u), ali samo treba biti objektivan, problem je na drugom mestu.
 
Trebalo je B.Kosu ostaviti na 74, 75 i 82... A da ne zaboarve Gaga i Tragac da sa druge strane kod Grand Kafe postoje 60X linije... Ali nema veze, sve se politicki radi, opet kazem zarad dobrobiti svih, ukinuti 65, nece je imati ni blokovi 1, 33, 34, 37 i 38, ali pored svega sto je najbitnije nece je imati B.Kosa... Opet kazem ti Nestore, usteda goriva je kljucna karika, pre sam na staroj okretnici mogao da biram da sednem ko covek, naravno politicka odluka je bila visa sila, i morali su da dignu 65 gore... Naravno, jos veca je sramota, kada te stanovnik te iste B.Kose ubedjuje u gluposti, a ja sam pored svojih ociju slep?
 
I da, posto me Gaga moj bivsi komsija iz Bloka 38 povukao za jezik, Pohorska je okretnica gde se stanari "zale na buku", i okretnica je "privremenog karaktera", da li je isplativo produziti 16 na B.Kosu...? Da ide trasom Pariske Komune - Tosin Bunar - dalje trasom 82 do B.Groblja... Samo se nadam, da ovo ne vide Skender i gospoda iz DJP, odmah ce se razbacuju, a B.Kosi i Mirijevu "fale linije za normalan zivot"...
 
Vide oni sve koko kukamo na to koliko Bezanija i Mirjevo imaju puno linija bojim se da im ne uvedu jos novih linija u inat nama :twisted:
 
I treba da uvedu, smorili ste i Boga i narod sa blokovima i Bežanijom...
 
becks89":20e2wsbw je napisao(la):
I treba da uvedu, smorili ste i Boga i narod sa blokovima i Bežanijom...

Ako to urade , tek ćeš da vidiš šta je smaranje. Ovo sad nije ništa.
 
Na neki nacin je Becks u pravu.Mnogo kukamo ,Dragan i ja najvise a realno tesko da moze tu nesto da se promeni ali sve ovo sto pisemo je tacno .Kukali smo za linijom 94 kako treba da se vrati na Gazelu a ovima ne pada napamet da to promene.Sole se slaze sa nama ali direkcija ne.
 
ADA 6 MILJAKOVAC III - ADA CIGANLIJA

MILJAKOVAC 3 - Miljakovačka Šuma - Nikole Marakovića - Miljakovac 2 - Narod Heroja Velizara Stankovića - Slavoljuba Vuksanovića - Kanarevo Brdo - Srpskih Udarnih Brigada - Pere Velimirovića - Raška - Pet Solitera - Plivalište Banjica - Vojnomedicinska Akademija - Banjica - Paje Adamova - Bolnica Dragiša Mišović - Pedagoška Akademija - Stadion Partizan - Muzej Istorije Jugoslavije - Ortopedski Zavod - Mostar - Sajam - Ruska - ADA CIGANLIJA



 
Tjah, ovo i ne deluje kao loša ideja za letnji red vožnje.
Puno naselja koja su geografski blizu Adi, a nemaju direktnu autobusku vezu do tamo.
 
Ne vidim opravdanje da ide na mostarsku petlju i sajam, kada postoji veza niz drajzerovu i petlju radnicka...

Direktna veza?
Pa 2/3 grada nema medjusobnu direktnu vezu, kakav je to razlog, posebno sada kada su karte vremenske?
 
Drzi lasta Adu 6 ubacili zgloba.Pa ima li to logike neke :evil:
 
Нема логике. Те "Ада" линије не треба да постоје, то је чисто иживљавање у сиротињским условима - који иживљавање не дозвољавају.
 
Čisto iživljavanje i istresanje nečijih hirova. Redukuju polaske na prekopotrebnim linijama, šatro zbog uštede, a onda uvedu potpuno sulude i bespotrebne linije. Eeeej bre, treba nekom sezonska linija da bi stigao do Ade!!! Razumeo bih da je Ada negde u Jabučkom ritu, ali Ada je u samom centru Beograda i može do nje da se dođe kako god hoćeš. Posebnan idiotizam je linija ADA 2. Čist debilizam.
 
Haha, pa bolje da su im napravili vezu sa opstinom Rakovica ili Knezevcec odakle imaju 37 pravo do Ade. A i ova linija, ne daj Boze da neki autobus slucajno prodje Rakovackim putem, nego kada 3 ne ide, kolaps..
 
Ада циганлија је савршено повезана са готово свим деловима Београда, па чак и са Обреновцем и Лазаревцем. Сваки пети градски аутобус пролази туда, а они шатро штедећи, стално уводе линију по линију, Ада 1..., 6... 15.
Свашта.
 
Пантограф":2f6xlet8 je napisao(la):
Нема логике. Те "Ада" линије не треба да постоје, то је чисто иживљавање у сиротињским условима - који иживљавање не дозвољавају.
Potpuno se slazem. Danas sam pre dosao do Ade 17icom i 56icom, nego eto da sam uklapao svoj raspored redu voznje Ade linije. Ja cak nisam ni znao da je danas petak pa nisam ni obracao paznju na te linije, prvo sto sam skroz i zaboravio da postoje, drugo sto nisam ni znao koja kuda ide. Kada sam stigao, samo sam video da je prosla neka Ada linija i setim se da je danas petak. Bacanje para na gluposti...
 
Vrh