Šta je novo?

Gradske linije javnog saobraćaja - Predlozi, rešenja

mamatata":168vpvue je napisao(la):
Ипак се нека линија пребацује у нови Булевар који спаја Омладинских Бригада са Тошиним Бунаром... Цртају станицу у смеру ка Мосту на Ади...
 
solecar":3t2smtpd je napisao(la):
mamatata":3t2smtpd je napisao(la):
Ипак се нека линија пребацује у нови Булевар који спаја Омладинских Бригада са Тошиним Бунаром... Цртају станицу у смеру ка Мосту на Ади...
Капирам да ће изменити 85 а можда и 94. Остаје да видимо у току следеће недеље.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
solecar":35tb3ird je napisao(la):
Jel može link?
Da li se zna šta će biti sa linijom od Grocke do IKEE preko Zaklopače? Pre par dana su završili asfaltiranje puta između Grocke I Zaklopače.
Највероватније ништа, али нека Стф да финалну реч :D

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
A što su onda najavljivali liniju? Ovamo najavljuju liniju pa je ne uvedu , a tamo kod Tošinog bunara pričaju kako neće da uvedu liniju , pa onda krenu sa crtanjem oznaka za stajališta.
 
Put je asfaltiran i ulica proširena da bi mogao da prođe autobus, sigurno će biti produžena 303, teško da će biti neka nova linija. Samo čekam šta će biti sa 306, do septembra će imati vremena da pojačaju 311 ako budu produžili ovu do Ikee.
 
Ja sam razumeo da je asfaltiran put koji je na mapi označen plavom bojom i da će tuda peolaziti linija.

 
Ja sam zbog toga i pitao da li je neko primetio da se rade autobuska stajalista na onom parcetu do Tosinog Bunara...mozda ce to biti neka potpuno nova linija,a eventualno mi deluje kao mogucnost da 85 produzi preko Mosta na Adi tom novom saobracajnicom,to jest da se ne spusta pored Buvljaka i da onda kod Petosevica skrene desno i nastavi redovnom trasom ka Borci....ono parce do Tosinog Bunara mozda bi mogao da pokrije 71 da skrene levo iz Milutina Milankovica pa desno u novu ulicu...ako vec prave stajaliste samo treba ispratiti obelezavanje sad preko vikenda i znacemo sta se desava...sve ovo su mi samo pretpostavke.....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=460756#p460756:14rmk8js je napisao(la):
solecar » 22 Jun 2017 09:27 pm[/url]":14rmk8js]Ja sam razumeo da je asfaltiran put koji je na mapi označen plavom bojom i da će tuda peolaziti linija.


download/file.php?id=31511

Ako je to to, onda je moja greska, ne moze da bude povezano asfaltiranje i prosirenje sa 303. Jedino ako je to nova linija, posto sam sada bas prelistao opstinski sajt i kaze da se na ovoj deonici planira linija do Ikee. 302 ne moze, ni 303, jedino preostaje neka nova linija. I ja sam sada zbunjen, nisam ni gledao koji je to tacno put.
 
Na liniji 89 od jutros ponovo rade Solarisi,tj linija je ponovo u pogonu Novi Beograd...da li je to izmena koja ima veze sa letnjim redom voznje ili mozda reakcija nadleznih na akutne primedbe vezane za konstantne guzve zbog solo autobusa...to tek treba utvrditi...
 
Ipak je samo danas izmena zbog Vucica...uzeli su solo autobuse i dovoze narod na inauguraciju....uzas...
 
solecar":17c5lt6g je napisao(la):
Ja sam razumeo da je asfaltiran put koji je na mapi označen plavom bojom i da će tuda peolaziti linija.

То је то, 302 и 303 туда сигурно никада неће ићи. У Гроцкој је проширено можда 150 метара старог пута, док је неких 200-300 остало уско, једва трака је у питању и ту нема шансе да пролази аутобус. Једино да то некако среде, расклоне крш око пута и асфалтирају од ограде до ограде не би ли добили довољну ширину. Остатак пута са обе стране је супер, 1+1 и проходно је

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=460809#p460809:3fg096w1 je napisao(la):
predrag1978 » June 23rd, 2017, 7:08 am[/url]":3fg096w1]Ipak je samo danas izmena zbog Vucica...uzeli su solo autobuse i dovoze narod na inauguraciju....uzas...
SNS članovi nisu narod. :)
 
solecar":3nctzj6t je napisao(la):
Neće puštati ništa zato što kažu da su okolne ulice sasvim dovoljno pokrivene , tako da nema potrebe za linijom kroz ovaj bulevar.
Kako bre neće, gledam kako prave stanicu i pravcu ka Tošinom B. U nivou staklene zgrade posle West 65 i Zepter poslovnog prostora. Tamo gde se još gradi neki stambeno poslovni prostor. Par stotina metara pre T. B. A pre stanice imaju i isključenje pravo u nasip kuda pruga ide ?
 
Osnovno je pre nego što se nešto iskomentariše da se pročitaju ostali odgovori (komentari) , zato što je vrlo moguće da je već dat odgovor. U ovom slučaju sam sam sebe ispravio u jednom od kasnijih postova.
 
Šta mislite o ovom predlogu? Na liniji 612 bi se smanjilo vreme poluobrta za 5 minuta a na 708 za 10 minuta. Na liniji 708 se ne bi izgubila veza sa Opštinom NBG , što je najbitnije korisnicima linije , kako kažu , radi presedanja na druge linije. Linija 708 bi išla preko nove saobracajnice kod Tošinog bunara.

file.php


612_ledine.jpg
 
A 601 da se ko Arene iskljuci sa autoputa pa Spanskih Boraca,Djordja Stanojevica pa na novu saobracajnicu i dalje redovnom trasom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izgleda da sau IKEI jedino bitni kao kupci stanovnici Bežanijske kose i Bulevara Zorana Đinđića. Istočni deo , koji je fizički mnogo bliže , tri dana jahanja. Baš imaju lepo mišljenje o njima. :roll:
 
Realno posle Franša nema nijedno mesto na autoputu gde može da bude iskorišćeno stajalište, barem u smeru ka Ikei, niti ima izlaz sa autoputa da se iskoristi kako treba. Linija po meni ne treba da bude toliko dugačka, trebalo je da bude početna na nekoj okretnici koja je u blizini mnogih linija koje povezuju veći deo novobeogradske strane, a ne ovako. Ovo će biti više presedačka linija nego što će je ljudi zaista koristiti do Ikee, osim u početku naravno.
A vidim da su iz nekog nepoznatog razloga na mapi označili i 306 gde se okreće kada ide do "Bubanj potoka".
 
Vrh