Šta je novo?

Gradske fontane i javne česme

Него, људи, приметисте ли словну грешку у називу теме? Пише "фонтанТе". Може ли се то исправити?
 
Ne moze!

stuck-tongue-044.gif
 
Пошто сам убацио сличице са почетка радова, ред је да убацим и сличице по завршетку...









Uploaded with ImageShack.us
 
Covece, uskocio bih u tvoj post na ovih +35C :D Lepo je ispala fontana, nadam se da ce i travicu da obnove.
 
Ево и ноћног снимка фонтане код Таша





Uploaded with ImageShack.us
 
A ja se pondao da nece dobiti grand detalje preko dana izgleda odlicno :vops:
 
Solidna je uzivo.Svidja mi se sto ima puno vode pa osvetis stvarno osvezenje pored nje.
 
Ja sam tek pre neki dan video onu fontanu u Pionirskom parku, pa ono je skandalozno
Kako li huliganima ne padne na pamet da polupaju te idiotske neonke...
 
Zato sto su im udarili u zivac i svidja im se kako izgleda jer je osvetljenje isto kao u grand paradi.

Dok nama,normalnim smeta,a mi nismo agresivni.
 
ajde osvetljenje manje vise ali ova usamljena statua na osusenoj travi i goloj zemlji i to posle? rekonstrukcije..... UZAS..
 
Realno, ja, koji se gnusam i najmanjeg akta vandalizma, sam pozelo da se vratim do te skandalozne fontate sa srafcigerom i nozem i razvalim te uzasne neonke.
 
Nisu neonke vec gumeno svetlece crevo malo sam zagledao imao sam nekih necasnih namjera jedva sam se suzdrzao :rant: ali je neko zato pola fontane oslobodio te necastive nakaze braovo za njega :gobb:
 
Videh u Biblioteci knjigu gradske fontane i trgovi Beograda iz 1986 godine.Valjalo bi to skenirati. :)
 
Pa vucko jos pitas oces muzicku zelju jos nisi krenuo sa skeniranjem i postavljanjem pa sta cekas :o nervozan sam vucko kreni :kafa:
 
nesto fali ovom trendu osvetljenja...vodoskoci uz ritam 200 na sat..
 
Dok se centar Beograda oplemenjuje fontanama, BVK nije u stanju da popravi kvar duže od 48 sati.
Naselje Rušanj isto toliko dugo bez vode !!! :o

(nek administrator stavi u pravu temu, ja je nisam našao)
 
laki72":2wlq6fuw je napisao(la):
Dok se centar Beograda oplemenjuje fontanama, BVK nije u stanju da popravi kvar duže od 48 sati.
Naselje Rušanj isto toliko dugo bez vode !!! :o

(nek administrator stavi u pravu temu, ja je nisam našao)
Ви сте периферија....полако....има времена.... :bash:
 
Jel primetio neko da
oko novo rekonstruisane fontane
pored pete Bg gimnazije tj. ispod bazena Tašmajdan
nedostaje po nešto ?

Meni tu fali :

- česma za žedne
- klupa za umorne

Vidi fotke na vrhu ove strane
Ja prolazio pre neki dan i naravno šta cu videti nego
ista je uredno okružena vozilima
,,fontana na parkingu,, :bash:
 
stf":2hokg2hr je napisao(la):
laki72":2hokg2hr je napisao(la):
Dok se centar Beograda oplemenjuje fontanama, BVK nije u stanju da popravi kvar duže od 48 sati.
Naselje Rušanj isto toliko dugo bez vode !!! :o

(nek administrator stavi u pravu temu, ja je nisam našao)
Ви сте периферија....полако....има времена.... :bash:
Чекај мало... Па сад су изашли са Новог Београда... Доћи ће за коју деценију ред и на нас на периферији...
 
boca-ica":2hqz5sw3 je napisao(la):
Jel primetio neko da
oko novo rekonstruisane fontane
pored pete Bg gimnazije tj. ispod bazena Tašmajdan
nedostaje po nešto ?

Meni tu fali :

- česma za žedne
- klupa za umorne

Vidi fotke na vrhu ove strane
Ja prolazio pre neki dan i naravno šta cu videti nego
ista je uredno okružena vozilima
,,fontana na parkingu,, :bash:

Valjda ce sredjivanjem tasa srediti stvari.Mada tu realno jedino moze pomoci podzemna garaza.
 
Uskoro počinje sanacija platoa i fontane ispred zgrada Hyatta i NIS-a. Gasprom se otvorio za rekonstrukciju :)

hyatt.jpg


Izvođač radova izabran na tenderu je DSM Construction iz Sopota.
 
Počeli su radovi na izgradnji fontane ispred Pošte u Takovskoj! Iz autobusa sam video da je prostor gde će biti fontana ograđen građevinskom ogradom i da je postavljena info tabla :vops:
 
Vrh