Šta je novo?

Gradska magistralna saobraćajnica Novi Beograd - Surčin

Da li onda prebacuju na crveno za vozila samo na taster, ili imaju i automatski režim? Pitam zato što je mene hvatalo crveno kada niko nije čekao da pređe pešački (ne pričam za ono skretanje u Vinogradsku)?
Automatski su semafori, taster samo ubrza da bude zeleno za pešake
 
Требало би онда регулисати да се до изградње искључења црвено за возила укључује само када неко притисне тастер, јер је овако апсолутно бесмислино губљење времена и додатно непотребно загађивање животне средине додатном емисијом CO2 због стајања и поновног покретања возила. Једном сам пролазио и на сва три семафора ми се упалило црвено, од чега на два није било пешака или бициклисте у кругу од километар.
 
Од тренутка када су пуштени у рад семафори у никада завршеној реконструкцији улице Цара Душана (да не кажем 4 булевара), до тренутка када је коначно прорадио систем тастера за пешаке, прошло је око 20 месеци.

Само кажем.
 
@WLABmz
Од тренутка када су пуштени у рад семафори у никада завршеној реконструкцији улице Цара Душана (да не кажем 4 булевара), до тренутка када је коначно прорадио систем тастера за пешаке, прошло је око 20 месеци.

Само кажем.
Toliko im je trebalo da završe tender za izbor gnomova sa severnog pola koji će da rade unutar tastera. Gde je reakcija koja plače od smeha.
 
Bez nekih izjava, bez besplatnog PR-a.
To je bilo rezervisano za neke druge 😂
 
Nastavlja se sa rušenjem uz put.
IMG_20230411_111958.jpg
 
Šta će biti na mestu tih kuća. Zašto se ruše ako je magistrala gotova?
 
Vrh