Šta je novo?

Gradska magistralna saobraćajnica Novi Beograd - Surčin

Evo lepo se na snimku vidi da kruzni tok moze imati dve trake. Ok, trebaju mu 3 i prosirenje sa strane. Ali 2 trake u jednom pravcu je sasvim ok, gde vi zivite, aj dodjite malo ovde kod mene na Lion, Vracar, Zvezdaru pa cete vidite da su 2 trake po smeru l u k s u z. Pa mi ovde imamo po 2 trake samo u par ulica, i to sa ogromnom gustinom naeljenosti, a ovde na NBG ako nema 3 trake nedajboze odma kme kme. Saucestvujem u vasoj tuzi, strasne stvari.
 
Ja napisem gospodinu na yt znaci ipak se ne radi kruzni tok po projektu vec samo prukljucenje na postojeci, posto je pre neki dan na klipu galamio kada je tvrdio da se radi, on odgovori pa vidis da se radi. Mozda je to DJ Vucicevic sa maskom Vlogzile. Strasno
 
ZATVORENA VINOGRADSKA OD KRUŽNOG TOKA RADOVI NEMA ULAZA NI IZLAZA NA VOJVOĐANSKU VISE U 20.H 1...png
 
@Earthmoving mašiš poentu ali nije bitno.




Vinogradska je i zvanično završila sa direktnom vezom sa kružnim tokom

Mesto spajanja



Zatvoren je i ovaj pešački prelaz,narod i dalje prelazi,ko može narodu da zabrani da pređe gde hoće?

Stanica u smeru ka Savi je ukinuta ali narod čeka,ko može narodu da zabrani da stoji gde hoće?

Ali kad bus ne stane onda mora da se trči

Evo gde će biti privremeno stajalište!



Sve u svemu da probam plastično,uzmeš kredit,podigneš skupu kuću ali pošto stiže zima useliš se u kuću bez prozora,ko može da zabrani narodu da živi kako on hoće?
 
Sve u svemu da probam plastično,uzmeš kredit,podigneš skupu kuću ali pošto stiže zima useliš se u kuću bez prozora,ko može da zabrani narodu da živi kako on hoće?

Pri tome, za svaki deo sprata praviš novo svečano otvaranje, ne izgradiš dva ulaza, nego ideš preko sklepanog mostića, kasniš više od godinu dana i opet napraviš svečano otvaranje.

Onda čekaš da ti mašu i bacaju ruže, kao Staron nekada, jer ćuti dobro je, moglo je da ne bude ni ovo, al smo razmaženi.

Da rezimiram: srećan nam novi put (!), dugo smo čekali i neka nam je na korist i radost! Ali, sve to može i MORA bolje.
 
Čim je ovakvo stanje danas dok je vikend, odnosno nedelja, ne mogu zamisliti kako će tek biti radnim danima, neka nam je Bog u pomoći
Screenshot_2023-03-12-14-30-13-858_com.google.android.apps.maps.jpg
 
Evo lepo se na snimku vidi da kruzni tok moze imati dve trake. Ok, trebaju mu 3 i prosirenje sa strane. Ali 2 trake u jednom pravcu je sasvim ok, gde vi zivite, aj dodjite malo ovde kod mene na Lion, Vracar, Zvezdaru pa cete vidite da su 2 trake po smeru l u k s u z. Pa mi ovde imamo po 2 trake samo u par ulica, i to sa ogromnom gustinom naeljenosti, a ovde na NBG ako nema 3 trake nedajboze odma kme kme. Saucestvujem u vasoj tuzi, strasne stvari.
To što je na Vračaru i Zvezdari luksus je kriminal, kao i ovo kačenje na kružni tok. Malo tvoj post vuče na ono "da komšiji crne krava", pošto kod tebe nema, onda ni ovamo da nema. Ja bih radije da svuda naprave ono što treba (i u planu je decenijama, neke stvari i vekovima), iako me većina tih projekata apsolutno ne dotiče, nego da poklapam nekog ko se buni da mu bude bolje (a pri tom, meni ni na kakvu štetu).
 
Nije da crkne krava, ja koristim redovno ovaj autoput, pa ću i ovo, samo kažem da je ovde panika ako se kružni tok proširi 5 meseci kasnije, a vamo se 50 godina čeka npr proširnje Mekenzijeva-Žička, nastavak Bulevara iza Cvetka, spajanje Južnog Bulevara sa Dimitrija Tucovića... pa gde je panika?
 
Nije da crkne krava, ja koristim redovno ovaj autoput, pa ću i ovo, samo kažem da je ovde panika ako se kružni tok proširi 5 meseci kasnije, a vamo se 50 godina čeka npr proširnje Mekenzijeva-Žička, nastavak Bulevara iza Cvetka, spajanje Južnog Bulevara sa Dimitrija Tucovića... pa gde je panika?
Чека, чека, свашта има што чека. А паника је све.
 
Nije da crkne krava, ja koristim redovno ovaj autoput, pa ću i ovo, samo kažem da je ovde panika ako se kružni tok proširi 5 meseci kasnije, a vamo se 50 godina čeka npr proširnje Mekenzijeva-Žička, nastavak Bulevara iza Cvetka, spajanje Južnog Bulevara sa Dimitrija Tucovića... pa gde je panika?
Koja kontradiktornost u izjavi. Pa bas zbog ti problema sto su navedeni odmah mora sve da se uradi. Da se ne bi jedan problem zamenio drugim. Da se odmah uradi kako mora, a ne uvek polovicno i uvek preplaceno.
 
Ја сам изгледа упао у погрешну групу. Мој ниво је много нижи, ви знате много више од мене, трошкове, детаље плаћања, рокове плаћања, пројекте, нацрет. Нисам ја за то, ја сам само обичан возач аута и бицикла, који једва чека да крене.
 
Ја сам изгледа упао у погрешну групу. Мој ниво је много нижи, ви знате много више од мене, трошкове, детаље плаћања, рокове плаћања, пројекте, нацрет. Нисам ја за то, ја сам само обичан возач аута и бицикла, који једва чека да крене.
Nisi upao u pogrešnu grupu, već si upao prekasno, da si ranije pratio znao bi sve, sad je malo glupo što si počeo da pratiš baš pred završetak, ali biće prilika za neke druge projekte da znaš sve
 
Nisi upao u pogrešnu grupu, već si upao prekasno, da si ranije pratio znao bi sve, sad je malo glupo što si počeo da pratiš baš pred završetak, ali biće prilika za neke druge projekte da znaš sve
Па јес, у праву си. Даће бог, биће још пројеката и прилика да пратимо заједно.
 
Kako su tamo na drugom kraju saobraćajnice za onaj lokalni put od nasipa do Surcina ostavili devijaciju preko trase tako su mogli i ovde na mestu raskrsnice ,ove nove da naprave devijaciju i privremeni nasip do prvog asfalta u blokovima preko puta.
 
Vrh