Šta je novo?

Gradska magistralna saobraćajnica Novi Beograd - Surčin

Bilo bi lepo da se ovaj put obnovi kao što su sredili Vrčin Zaklopača posle radova kod Ikee.

Ali mislim da od toga nema ništa :(

IMG-20230108-122743.jpg
 
Koji put se okupljaju na ovom mestu i koji put o njemu pricaju. Zaista neverovatno. Danas su dosli tamo da najave otvaranje, da bi se za koji mesec svi ponovo okupili tamo na svecanom otvaranju. Sve sa ciljem da se ne veruje sopstvenim ocima, nego njihovom prikazu realnosti.
 
Ako je ročište za jednu od tih 6 kuća početkom marta, koja je verovatnoca da 31.3. ulica u konfiguraciji do vojvodjanske bude otvorena (opet bez kraka ka jg, koji ne spominju)?

Koliko puta neko treba da slaže, pre nego prestanemo da obraćamo pažnju na to šta priča, pitam se?
 
Da li ce pre da stave 20 bandera na brankovom ili da spoje 200 metara ovoga cuda, mrtva je trka. I jos pricamo o nekom podvoznjaku, podavili bi se u sopstvenim govnima izvodjaci i razni podizvodjaci sa sve politicarima i tapsacima
 
Ako je ročište za jednu od tih 6 kuća početkom marta, koja je verovatnoca da 31.3. ulica u konfiguraciji do vojvodjanske bude otvorena (opet bez kraka ka jg, koji ne spominju)?

Koliko puta neko treba da slaže, pre nego prestanemo da obraćamo pažnju na to šta priča, pitam se?
Rekao je u jednom trenutku Drobnjaku da se otvori maksimalno u vezi tog slučaja a ja opet pitam dikle će da važe dvostruki aršini?
 
Neće biti razlike, osim ako ne primene taktiku Savamale ili preplaćivanja, pa će 31.3. ako bilo šta puste to biti ovo što su mogli da puste i sada.
 
Beograd Zagreb 382 km rok gradnje 3 godine.NBG Surčin 8 km rok gradnje 2 godine.
Slažem se. Samo što tokom izgradnje AP Beograd Zagreb nije bilo prekida radova kao na ovom parčencetu puta.
A i nije za upoređivanje važnost izgradnje jednog onda i drugog sada. Ono je moralo SAD i ODMA a ovo može i da pričeka.
 
Šta ima da se čeka - zatvoriš finansijsku konstrukciju i svima je u interesu u normalnoj zemlji da se što pre završi.

Narodu da dobije novu saobraćajnicu, firmama da pređu an novi posao, država da stekne neko poverenje kod građana...
 
Šta ima da se čeka - zatvoriš finansijsku konstrukciju i svima je u interesu u normalnoj zemlji da se što pre završi.

Narodu da dobije novu saobraćajnicu, firmama da pređu an novi posao, država da stekne neko poverenje kod građana...
Naravno bio sam sarkastičan kada sam napisao da se pričeka. ☝️☝️☝️
 
I mene interesuje kako će da rade taj novi kružni tok koji treba biti mnogo veći od postojećeg, a ceo saboraćaj ka Surčinu/Ledinama ide preko njega bez neke značajne alternative (vezu gore na Kosi bolje da ne pominjem kakav će krkljanac nastati). Verovatno će neka privremena veza sa Vojvođanskom postojati .
 
Vrh