Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Fatma":46rjm3py je napisao(la):
Mislim da investitor i njegov prodajni tim iznosi kontradiktorne informacije.
Treba da budemo srecni sto nam nisu ostavili sljunak jer ta ulica nije njihova... Pa dal d im se zahvalimo?
A kako onda na istu misle da postave rampu?
Sa kojim pravom?
Nama su ostavili svega desetak meata za skoro dvesta stanova a oni zatvaraju ulicu da bi izdavali parking? Ko je ovde lud?
Uostalom ako je " nicija zemlja" mogli smo i sami da se pozabavimo zelenilom. Pa neka ga dok ga grad ne sredi.
Ovako su oni postigli dogovor sa komsijama Koloseuma da zamazu malo svoju ruinu kako bi im bili dobre musterije.

Sta smo mi dobili, ulicu izlivenu u betonu bez rasvete i zelenila. Dobili smo bastu restorana i kafica da direktno gledamo u suncobrane i jelovnike, slusamo pijane goste i graju ljudi.

Ovde ne pomaze ni peticija vec dobar advokat.

Svakako cu je potpisati ali ovo je sramota.

U glavi mi odzvanja recenica da treba da budemo zadovoljni sto nam nisu ostavili tucanik, SRAM VAS BILO!
Ja se samo plasim da ta ulica ne postane, odnosno da nije predvidjena da bude parking za koloseum/restoran... jer ako nije njihova ulica ili sta vec, te “nemaju ovlascenje” da je srede i urede, kako misle da imaju pravo da istu izdaju kao parking?apsurd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Deluje kao da Nika ovde planira jednu veliku baštu restorana.
 
Ako nema rampre na ulazu onda su gosti Koloseuma i sača kod Nike upravo dobili ''BRAND NEW FREE PARKING LOT'' a mi muke i nevolje sa bukom i galamom pijanih gostiju i seljačkom muzikom kad su proslave... :bash:

Verujte mi da znam šta pričam jer sam pre par vikenda snimio telefonom upravo buku i muziku baš odatle... šteta što ne može da se aplouduje video pa da se uverite i sami...
 
Trecelice":o8v6tbaf je napisao(la):
Fatma":o8v6tbaf je napisao(la):
Mislim da investitor i njegov prodajni tim iznosi kontradiktorne informacije.
Treba da budemo srecni sto nam nisu ostavili sljunak jer ta ulica nije njihova... Pa dal d im se zahvalimo?
A kako onda na istu misle da postave rampu?
Sa kojim pravom?
Nama su ostavili svega desetak meata za skoro dvesta stanova a oni zatvaraju ulicu da bi izdavali parking? Ko je ovde lud?
Uostalom ako je " nicija zemlja" mogli smo i sami da se pozabavimo zelenilom. Pa neka ga dok ga grad ne sredi.
Ovako su oni postigli dogovor sa komsijama Koloseuma da zamazu malo svoju ruinu kako bi im bili dobre musterije.

Sta smo mi dobili, ulicu izlivenu u betonu bez rasvete i zelenila. Dobili smo bastu restorana i kafica da direktno gledamo u suncobrane i jelovnike, slusamo pijane goste i graju ljudi.

Ovde ne pomaze ni peticija vec dobar advokat.

Svakako cu je potpisati ali ovo je sramota.

U glavi mi odzvanja recenica da treba da budemo zadovoljni sto nam nisu ostavili tucanik, SRAM VAS BILO!
Ja se samo plasim da ta ulica ne postane, odnosno da nije predvidjena da bude parking za koloseum/restoran... jer ako nije njihova ulica ili sta vec, te “nemaju ovlascenje” da je srede i urede, kako misle da imaju pravo da istu izdaju kao parking?apsurd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Info je da ce se postaviti rampa da se onemogući slobodna cirkulacija vozila, ovako ce se ulaziti sa jedne strane, sve dok ta ulica ne postane prava saobraćajnica. A sto se tice buke restorana, ako bude nepodnosljiva lepo cemo se organizovati pa zvati komunalnu policiju svaki dan ako treba.

Pozdrav...
 
Da li neko zna da li je deo trotoara ispred Arome, na Dobanovačkoj ulici završen do kraja?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=640077#p640077:6em7ahop je napisao(la):
Dule.BGD » Čet Jul 18, 2019 9:39 am[/url]":6em7ahop]
Trecelice":6em7ahop je napisao(la):
Fatma":6em7ahop je napisao(la):
Mislim da investitor i njegov prodajni tim iznosi kontradiktorne informacije.
Treba da budemo srecni sto nam nisu ostavili sljunak jer ta ulica nije njihova... Pa dal d im se zahvalimo?
A kako onda na istu misle da postave rampu?
Sa kojim pravom?
Nama su ostavili svega desetak meata za skoro dvesta stanova a oni zatvaraju ulicu da bi izdavali parking? Ko je ovde lud?
Uostalom ako je " nicija zemlja" mogli smo i sami da se pozabavimo zelenilom. Pa neka ga dok ga grad ne sredi.
Ovako su oni postigli dogovor sa komsijama Koloseuma da zamazu malo svoju ruinu kako bi im bili dobre musterije.

Sta smo mi dobili, ulicu izlivenu u betonu bez rasvete i zelenila. Dobili smo bastu restorana i kafica da direktno gledamo u suncobrane i jelovnike, slusamo pijane goste i graju ljudi.

Ovde ne pomaze ni peticija vec dobar advokat.

Svakako cu je potpisati ali ovo je sramota.

U glavi mi odzvanja recenica da treba da budemo zadovoljni sto nam nisu ostavili tucanik, SRAM VAS BILO!
Ja se samo plasim da ta ulica ne postane, odnosno da nije predvidjena da bude parking za koloseum/restoran... jer ako nije njihova ulica ili sta vec, te “nemaju ovlascenje” da je srede i urede, kako misle da imaju pravo da istu izdaju kao parking?apsurd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Info je da ce se postaviti rampa da se onemogući slobodna cirkulacija vozila, ovako ce se ulaziti sa jedne strane, sve dok ta ulica ne postane prava saobraćajnica. A sto se tice buke restorana, ako bude nepodnosljiva lepo cemo se organizovati pa zvati komunalnu policiju svaki dan ako treba.

Pozdrav...

Jel ovo znači da ćemo imati i ulaznu i izlaznu rampu? - prednost biće ograničen ulaz vozila uglavnom na stanare, i druga stvar ne znam da li je mana ili prednost, ulica oko bloka će se pretvoriti u jednosmernu, te će druga traka sigurno poslužiti kao parking

Ako nemamo ulaznu rampu nego samo tu pored NIke - ne vidim prednost jer će se praviti parking sa obe strane rampe, nećemo izbeći vozila koja će ulaziti oko zgrade da se parkiraju, samo ćemo morati da se polukružno okrećemo svaki put kada se isparkiravamo.
 
Monarh":3rxhsm33 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=640077#p640077 je napisao(la):
Dule.BGD » Čet Jul 18, 2019 9:39 am[/url]":3rxhsm33]
Trecelice":3rxhsm33 je napisao(la):
Fatma":3rxhsm33 je napisao(la):
Mislim da investitor i njegov prodajni tim iznosi kontradiktorne informacije.
Treba da budemo srecni sto nam nisu ostavili sljunak jer ta ulica nije njihova... Pa dal d im se zahvalimo?
A kako onda na istu misle da postave rampu?
Sa kojim pravom?
Nama su ostavili svega desetak meata za skoro dvesta stanova a oni zatvaraju ulicu da bi izdavali parking? Ko je ovde lud?
Uostalom ako je " nicija zemlja" mogli smo i sami da se pozabavimo zelenilom. Pa neka ga dok ga grad ne sredi.
Ovako su oni postigli dogovor sa komsijama Koloseuma da zamazu malo svoju ruinu kako bi im bili dobre musterije.

Sta smo mi dobili, ulicu izlivenu u betonu bez rasvete i zelenila. Dobili smo bastu restorana i kafica da direktno gledamo u suncobrane i jelovnike, slusamo pijane goste i graju ljudi.

Ovde ne pomaze ni peticija vec dobar advokat.

Svakako cu je potpisati ali ovo je sramota.

U glavi mi odzvanja recenica da treba da budemo zadovoljni sto nam nisu ostavili tucanik, SRAM VAS BILO!
Ja se samo plasim da ta ulica ne postane, odnosno da nije predvidjena da bude parking za koloseum/restoran... jer ako nije njihova ulica ili sta vec, te “nemaju ovlascenje” da je srede i urede, kako misle da imaju pravo da istu izdaju kao parking?apsurd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Info je da ce se postaviti rampa da se onemogući slobodna cirkulacija vozila, ovako ce se ulaziti sa jedne strane, sve dok ta ulica ne postane prava saobraćajnica. A sto se tice buke restorana, ako bude nepodnosljiva lepo cemo se organizovati pa zvati komunalnu policiju svaki dan ako treba.

Pozdrav...

Jel ovo znači da ćemo imati i ulaznu i izlaznu rampu? - prednost biće ograničen ulaz vozila uglavnom na stanare, i druga stvar ne znam da li je mana ili prednost, ulica oko bloka će se pretvoriti u jednosmernu, te će druga traka sigurno poslužiti kao parking

Ako nemamo ulaznu rampu nego samo tu pored NIke - ne vidim prednost jer će se praviti parking sa obe strane rampe, nećemo izbeći vozila koja će ulaziti oko zgrade da se parkiraju, samo ćemo morati da se polukružno okrećemo svaki put kada se isparkiravamo.


Dobro pitanje... ako ne zelimo vasariste, sto je vise puta isticano, onda bi se trebalo uzdrzati od parkiranja i u toj ulici gde to nije predvidjeno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali ljidi kako moze investitor da postavi rampu na ulicu koja nije njihova? Sta to znaci da i ja mogu da postavim celicnu konstrukciju na parking mesto i kazem ovo je moje?
Ulica nije vlasnistvo Koloseuma jer su oni cak 5m izasli vise od svog placa tacnije cela duzina ulaza u Koloseum nije njihova...
Neko nas bas bas laze... A sve zbog zelenila koje nisu hteli da zadase, za desetak stabala koja bi nam u mnogome olaksala....
I nikad nije kasno da se greska ispravi, ljudi bre prave puteve kroz nemoguce a ne par rupa za drvo :kk:

Zato potpisujte peticiju str. 120 :grand:

Pomoc... Nisam dobila potvrdu na mail da sam potpisala peticiju, da li da ponovim postupak?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=640150#p640150:gywh4dng je napisao(la):
Fatma » Čet Jul 18, 2019 1:49 pm[/url]":gywh4dng]Ali ljidi kako moze investitor da postavi rampu na ulicu koja nije njihova? Sta to znaci da i ja mogu da postavim celicnu konstrukciju na parking mesto i kazem ovo je moje?
Ulica nije vlasnistvo Koloseuma jer su oni cak 5m izasli vise od svog placa tacnije cela duzina ulaza u Koloseum nije njihova...
Neko nas bas bas laze... A sve zbog zelenila koje nisu hteli da zadase, za desetak stabala koja bi nam u mnogome olaksala....
I nikad nije kasno da se greska ispravi, ljudi bre prave puteve kroz nemoguce a ne par rupa za drvo :kk:

Zato potpisujte peticiju str. 120 :grand:

Pomoc... Nisam dobila potvrdu na mail da sam potpisala peticiju, da li da ponovim postupak?
Proverite SPAM folder.
 
Proverite spam i trash foldere, moguce da je mail otisao tamo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=640153#p640153:1lvyz8j7 je napisao(la):
Monarh » Čet Jul 18, 2019 12:58 pm[/url]":1lvyz8j7]53 potpisnika za sada.

Moramo da sakupimo 100. :kum:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=640150#p640150:10vzr2w5 je napisao(la):
Fatma » Čet Jul 18, 2019 12:49 pm[/url]":10vzr2w5]Ali ljidi kako moze investitor da postavi rampu na ulicu koja nije njihova? Sta to znaci da i ja mogu da postavim celicnu konstrukciju na parking mesto i kazem ovo je moje?
Ulica nije vlasnistvo Koloseuma jer su oni cak 5m izasli vise od svog placa tacnije cela duzina ulaza u Koloseum nije njihova...
Neko nas bas bas laze... A sve zbog zelenila koje nisu hteli da zadase, za desetak stabala koja bi nam u mnogome olaksala....
I nikad nije kasno da se greska ispravi, ljudi bre prave puteve kroz nemoguce a ne par rupa za drvo :kk:

Zato potpisujte peticiju str. 120 :grand:

Pomoc... Nisam dobila potvrdu na mail da sam potpisala peticiju, da li da ponovim postupak?

Meni je nezamislivo da nemamo uličnu rasvetu... sve mogu da shvatim ali ovo nikako... ne ide mi u glavu... :bash:
Mislim da je ovim automatski ugrožena bezbednost svih stanova u prizemlju a i šire.
 
Savet, napravite viber grupu, odstampajte QR code i zalepite na svaki od ulaza. Tako cete moci vise ljudi da pridobijete, jer mnogi nisu ovde na forumu.
 
Komsije, malo idem u off-topic u odnosu na prethodne postove, ali potrebna mi je preporuka za dobrog stolara ukoliko se neko time bavio. Moze na pp naravno da ne gusimo temu.

Hvala.
 
Ja imam odlično ranije iskustvo i preporuke mnogih prijatelja za jednu firmu, pa sam njih već angažovao. Da ne bude da ih reklamiram, šaljem u inbox.
 
Monarh":rfichiq3 je napisao(la):
Ja imam odlično ranije iskustvo i preporuke mnogih prijatelja za jednu firmu, pa sam njih već angažovao. Da ne bude da ih reklamiram, šaljem u inbox.
Moze li i meni u inbox? Stolar?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A meni, ako moze, za firmu koja se bavi ugradnjom komarnika. Unapred hvala :) :) :)
 
:laugh: Ja se nadam da će dobri stolari prepoznati ovo moje dobro delo i dati mi neki popust :D Šaljem.
 
Monarh":3esyo1ix je napisao(la):
Ja se nadam da će dobri stolari prepoznati ovo moje dobro delo i dati mi neki popust :D Šaljem.
Komsija iz zgrade mi radi u Milmarku...ali mi nisu pali na pamet!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
I ja bih zamolio za inbox

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslao. Idem sada da napravim fakturu stolarima i ovima za komarnike :dil: :laugh:
 
Vrh