Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Zašto je nesrećno rešeno? Dobanovačka ulica je oduvek bila tiha i to je glavna prednost te ulice u poredjenju sa Cara Dušana. Svi se nadamo da neće biti problema sa nepropisnim parkiranjem ljudi koji ne žive u kompleksu Gornji grad.

Slobodna parking mesta? Ta mesta biće dostupna i onima koji nisu stanari. Slikaćemo na jesen, pa ćemo da podelimo iskustva na forumu, bilo da su dobra ili loša.
 
Buduce ulice povlace za sobom novu gradnju, samim tim vise lokala, takodje i veci promet. Stadion prekoputa sigurno nece vecno ostati tako da trune a vec postojeci lokali ce siriti baste i posao. U celoj toj situaciji nasa zgrada ne treba da ima JAVNI PARKING i prilaz zgradi i to je moje nepromenjivo misljene.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=599269#p599269:1r8uemck je napisao(la):
Wlada » Pet Feb 01, 2019 10:33 am[/url]":1r8uemck]Zašto je nesrećno rešeno? Dobanovačka ulica je oduvek bila tiha i to je glavna prednost te ulice u poredjenju sa Cara Dušana. Svi se nadamo da neće biti problema sa nepropisnim parkiranjem ljudi koji ne žive u kompleksu Gornji grad.

Slobodna parking mesta? Ta mesta biće dostupna i onima koji nisu stanari. Slikaćemo na jesen, pa ćemo da podelimo iskustva na forumu, bilo da su dobra ili loša.


Da li ste ikada pokusali da se iz Dobrovoljacke ukljucite na Ugrinovacku u vreme spica ?
isto pitanje vazi i za Cara Dusana iz Branka Pesica.
A ove dve ulice su najlogicnija opcija da se uputite ka gradu.
A sto se tice slobodnih parking mesta, zao mi je stvarno moram da vam kazem, kao sto ste kupili svojih xy kvadrata stana, isto tako
imate mogucnost da kupite i vase licno parkingh mesto ili koristie slobodna parking mesta koja su dostupna avaj i nestanarima...
 
Problem su putna suženja na ulazu u centar Zemuna. To nema veze sa Dobanovačkom, pa čak i da imamo direktan izlaz na Cara Dušana. Da li je Vama nešto logično ili ne, u to ne bih da ulazim.
Imam garažno mesto. U slučaju rampi ne govorim o problemu koji bih ja imao, već o drugim problemima koje smo prethodno navodili na forumu. Ne bih ulazio u dalju raspravu sa vama.
 
Wlada":lntk23dr je napisao(la):
Problem su putna suženja na ulazu u centar Zemuna. To nema veze sa Dobanovačkom, pa čak i da imamo direktan izlaz na Cara Dušana. Da li je Vama nešto logično ili ne, u to ne bih da ulazim.
Imam garažno mesto. U slučaju rampi ne govorim o problemu koji bih ja imao, već o drugim problemima koje smo prethodno navodili na forumu. Ne bih ulazio u dalju raspravu sa vama.
Htedoh reci isto, od reci do reci.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=599286#p599286:3uqx0v42 je napisao(la):
Wlada » Pet Feb 01, 2019 11:37 am[/url]":3uqx0v42]Problem su putna suženja na ulazu u centar Zemuna. To nema veze sa Dobanovačkom, pa čak i da imamo direktan izlaz na Cara Dušana. Da li je Vama nešto logično ili ne, u to ne bih da ulazim.
Imam garažno mesto. U slučaju rampi ne govorim o problemu koji bih ja imao, već o drugim problemima koje smo prethodno navodili na forumu. Ne bih ulazio u dalju raspravu sa vama.

Zivim u blizini i vrlo cesto prolazim tim ulicama, kolone se stvaraju u pristupnim ulicama nevezano za suzenje u centru jer a) ne postoji semafor b) pojacan protok vozila i u Cara Dusana i Dobanovackoj, dakle ja pricam o logici ukljucivanja na te dve saobracajnice sto je usko grlo pre prilazka centru i nema veze jedno sa drugim.

Sto se tice dalje rasprave, ovaj forum kao i svaki drugi sluzi za razmenu informacija , misljenja i licnih stavova i svakako mi nije bila namera da urusavam odnos sa buducim komsijama, pa se i izvinjavam ukolikon ste moj komentar tako shvatili. Prosto, moj licni stav je da ako mogu da biram izmedju zida / rampe ili uredjene pristupne saobracajnice, svakako bih izabrala ovo drugo.
 
Dotična Persida unosi toliko negativne energije, pa se iskreno nadam, da mi neće biti prva komsinica. Prilikom kupovine stana, svi smo znali lokaciju kompleksa, Merin nam nije nudio stanove u tzv kondominijumu. Šta očekujete od "mirne" Dobanovačke, kada se usele stanari u svih 180 stanova? Svaki kupac je imao mogućnost kupovine svog parking mesta. Uopšte mi nije jasno, na kom principu bi funkcionisala rampa na ulazu u kompleks.
 
žake":2in40eqk je napisao(la):
Dotična Persida unosi toliko negativne energije, pa se iskreno nadam, da mi neće biti prva komsinica. Prilikom kupovine stana, svi smo znali lokaciju kompleksa, Merin nam nije nudio stanove u tzv kondominijumu. Šta očekujete od "mirne" Dobanovačke, kada se usele stanari u svih 180 stanova? Svaki kupac je imao mogućnost kupovine svog parking mesta. Uopšte mi nije jasno, na kom principu bi funkcionisala rampa na ulazu u kompleks.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=599203#p599203:91t0frh1 je napisao(la):
persida » Čet Jan 31, 2019 9:41 pm[/url]":91t0frh1]Ako ne rampa, moze zid sto da ne?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ideja sa zidom uopste nije losa....ali ako bi pustili i struju i iskopali rov sa krokodilima....eto resenja
 
Ivan68":2lvby5xw je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=599203#p599203 je napisao(la):
persida » Čet Jan 31, 2019 9:41 pm[/url]":2lvby5xw]Ako ne rampa, moze zid sto da ne?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ideja sa zidom uopste nije losa....ali ako bi pustili i struju i iskopali rov sa krokodilima....eto resenja
Zao mi je sto niste shvatili salu sa zidom.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Drage komšije,

Ne znam za vas, ali imao sam priliku da pogledam svoj stan i da budem iskren, malo sam se razočarao. Prvo radijator u dnevnoj sobi (bar u mom stanu) je užasan, zauizima pola zida i izgleda kao oglasna tabala. Ja ne znam da li je i u ostalim stanovima ovako, ali meni je ovo neprihvatljivo. Drugim rečima, estetska katastrofa! U SUN CITY-ju je mnogo bolje rešeno tako što su visoki radijatori stavljeni sa obe strane prozora, tako da ničemu ne smeta.

Druga stvar jeste ventilacija u kupatilu. U mom slučaju, ventilator je stavljen skroz iza bojlera, sto je prosto neverovatno. Na ovaj način, ventilacija kao da i ne postoji. U slučaju da se sutra ventilator pokvari, mora da se skida ceo bojler da bi se zamenio.
 
U našem stanu je bilo isto ovako postavljen(doduse niži radijator).Premestili su nam na zid, gde je vama klima.S tim sto kod nas ima vise prostora od prozora.
 
Jako čudno postavljen radijator. Taj "propust" im se često dešava očigledno. Ja mislim da ću imati dva manja, sa svake strane balkona ali čekam da odem ponovo da vidim. Ovakav jedan veliki stvarno ne može nikako da se postavi na spoljni zid. Na trideset sedmoj strani teme imamo slike od letos gde je radijator na desnom zidu, ali se tip radijatora uopšte ne slaže, Vaš je dosta veće površine i drugačijeg oblika...

Metalac bojelrčina je odvratna i to smo se svi složili u startu.
 
Ok moja greška, ali da je Miele pa opet je kabast i ružan.
 
@Yellow, zaista je besmisleno ovo sto su uradili sa radijatorom, zahtevajte da promene.
Ja kada sam obilazila stan, agent je pomenuo da je bilo slicnih slucajeva i da su menjali na zahtev kupaca. Ne znam od kad vam je ova fotografija? Kod mene je postavljen na zidu ispod klime, doduse i manjih je dimenzija radijator a i zid veci.
 
Ja sam pogledao svoj stan tek pre desetak dana (lamela 6 je u pitanju). Iskreno, kada sam ušao u dnevnu sobu, bio sam šokiran. Napisao sam im u mailu da mi je to neprihvatljivo, tako da cekam i dalje odgovor....
 
Meni je agent Merina još pre par meseci, kada se o tome ovde najviše pričalo i kada sam ga pitao o tome, rekao da se greška sa pogrešnom pozicijom radijatora (kao na Yellowovoj slici) neće ponavljati i da će radijator u dnevnoj sobi svuda ići na spoljni zid, makar i podeljen na dva dela gde mora. Žao mi je što vidim da problem nije svuda rešen...
 
Meni je bolje ovako postavljen radijator, nego oni dugacki radijatori sa obe strane vrata. To mi izgleda bas bezveze, ali dobro to je stvar ukusa. Inace komsija imate bas prelep pogled.
 
Ventilaciju nećete moći da pomerite, ali zovite ih za radijator. Vaša lamela sa unutrašnje strane ima najbolji pogled.
 
Ja sam mislio da je kod mene loše jer su podeljeni levo i desno od terasnih vrata, ali ovo je baš loše postavljen radijator. Pri tome dosta je veliki.
Sa grejnim telima je bilo nekoliko nezgodnih situacija, setio sam se i sušača u kupatilu. Ali, bilo je i korekcija nakon reklamacija, verujem da će promeniti poziciju. Srećno.
 
Dobro jutro komšije,
Da li su počeli pozivanje za potpisivanje ugovora? Jel zna neko šta se dešava?

Pozdrav!
 
Trebalo bi da bude u februaru potpisivanje ugovora. Onda banke mogu da daju svoje anekse. I overava se i plaća tek posle tehničkog prijema, kako je i najavljeno.
 
Vrh