Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565020#p565020:3nd524jr je napisao(la):
Andjelka777 » Sre Sep 05, 2018 9:14 am[/url]":3nd524jr]Malo mi je to neverovatno, da se ceka ko zna koliko za kanalizaciju, kad su zgrade (jedna preko puta vrtica, tacnije tri naistoj parceli, u istoj ulici, druga sa strane Zlatnika) useljene bez problema, a na istoj su koti. A zidaju se jos dve zgrade, jedna ukoso od GG, druga preko puta crkve. Ne verujem da ce svi da se kace na crno ili da prave septicke jame, sto mi je tek neverovatno.

Ima li neko konkretne informacije iz Merina o tome? Ja ih nisam ni pitala, nekako mi ta osnovna infrastruktura ide pod must have. Kao kada bih pitala da li ce biti struje i vode u kompleksu....

Ova ukoso od GG je ''divljak'' 100%, nema table nema ničega i bukvalno su je nazidali za 3 meseca... ružna je i samo kvari ulicu...
 
Sigurno da postoji neko privremeno resenje za infrastrukturu, nece se sigurno cekati kilometri kanalizacije. To je verovatno neko trajno odrzivo resenje.
Mnogo su veci problem nelegalni objekti u blizini, pojavljuju se kao paraziti uz legalne planske objekte. Onaj ko je legalan projektuje parking mesta, kontejnere, grad opterecenje saobracajnica, kanalizacije i sl. Ali kada se na tu infrastrukturu prikaci toliko divljaka koji nadvladaju dobar projekat, onda sve pada u vodu. Divljak nema ni kontejnere ni slobodna parking mesta vec koristi one od legalnog. Divlje se nakaci na vodovod i kanalizaciju, koristi kontejnere, naglo povecava promet u marketima legalnih zgrada i stvara guzve. O saobracajnim guzvama da ne govorimo. Zato ljudi i kupe garazu, da bar malo ublaze svoj problem.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565052#p565052:1dhvxexb je napisao(la):
Kanta » Sre Sep 05, 2018 1:25 pm[/url]":1dhvxexb]Sigurno da postoji neko privremeno resenje za infrastrukturu, nece se sigurno cekati kilometri kanalizacije. To je verovatno neko trajno odrzivo resenje.
Mnogo su veci problem nelegalni objekti u blizini, pojavljuju se kao paraziti uz legalne planske objekte. Onaj ko je legalan projektuje parking mesta, kontejnere, grad opterecenje saobracajnica, kanalizacije i sl. Ali kada se na tu infrastrukturu prikaci toliko divljaka koji nadvladaju dobar projekat, onda sve pada u vodu. Divljak nema ni kontejnere ni slobodna parking mesta vec koristi one od legalnog. Divlje se nakaci na vodovod i kanalizaciju, koristi kontejnere, naglo povecava promet u marketima legalnih zgrada i stvara guzve. O saobracajnim guzvama da ne govorimo. Zato ljudi i kupe garazu, da bar malo ublaze svoj problem.

Tako je, sve što si rekao je tužna istina samo malo ko posmatra to tako kako si ti naveo sada...
Nadrljaćemo ni krivi ni dužni zbog te nakaradne zgrade... Da li neko zna uopšte ko je investitor?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565074#p565074:2zcog860 je napisao(la):
Johnny84 » Sre Sep 05, 2018 3:26 pm[/url]":2zcog860]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565052#p565052:2zcog860 je napisao(la):
Kanta » Sre Sep 05, 2018 1:25 pm[/url]":2zcog860]Sigurno da postoji neko privremeno resenje za infrastrukturu, nece se sigurno cekati kilometri kanalizacije. To je verovatno neko trajno odrzivo resenje.
Mnogo su veci problem nelegalni objekti u blizini, pojavljuju se kao paraziti uz legalne planske objekte. Onaj ko je legalan projektuje parking mesta, kontejnere, grad opterecenje saobracajnica, kanalizacije i sl. Ali kada se na tu infrastrukturu prikaci toliko divljaka koji nadvladaju dobar projekat, onda sve pada u vodu. Divljak nema ni kontejnere ni slobodna parking mesta vec koristi one od legalnog. Divlje se nakaci na vodovod i kanalizaciju, koristi kontejnere, naglo povecava promet u marketima legalnih zgrada i stvara guzve. O saobracajnim guzvama da ne govorimo. Zato ljudi i kupe garazu, da bar malo ublaze svoj problem.

Tako je, sve što si rekao je tužna istina samo malo ko posmatra to tako kako si ti naveo sada...
Nadrljaćemo ni krivi ni dužni zbog te nakaradne zgrade... Da li neko zna uopšte ko je investitor?
Ispred je redovno bio parkiran beli kombi sa obeležjima neke gradjevinske firme. Bio sam ubedjen da sam zapamtio kako se zove, no ne mogu da se setim trenutno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565074#p565074:2bp9zv9m je napisao(la):
Johnny84 » Sre Sep 05, 2018 2:26 pm[/url]":2bp9zv9m]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565052#p565052:2bp9zv9m je napisao(la):
Kanta » Sre Sep 05, 2018 1:25 pm[/url]":2bp9zv9m]Sigurno da postoji neko privremeno resenje za infrastrukturu, nece se sigurno cekati kilometri kanalizacije. To je verovatno neko trajno odrzivo resenje.
Mnogo su veci problem nelegalni objekti u blizini, pojavljuju se kao paraziti uz legalne planske objekte. Onaj ko je legalan projektuje parking mesta, kontejnere, grad opterecenje saobracajnica, kanalizacije i sl. Ali kada se na tu infrastrukturu prikaci toliko divljaka koji nadvladaju dobar projekat, onda sve pada u vodu. Divljak nema ni kontejnere ni slobodna parking mesta vec koristi one od legalnog. Divlje se nakaci na vodovod i kanalizaciju, koristi kontejnere, naglo povecava promet u marketima legalnih zgrada i stvara guzve. O saobracajnim guzvama da ne govorimo. Zato ljudi i kupe garazu, da bar malo ublaze svoj problem.

Tako je, sve što si rekao je tužna istina samo malo ko posmatra to tako kako si ti naveo sada...
Nadrljaćemo ni krivi ni dužni zbog te nakaradne zgrade...

Da li neko zna uopšte ko je investitor i kako je moguće da tom brzinom sazida zgradu a da ih niko ne načepi? Ja stvarno često prođem kroz ulicu, kad god imam prilike i uvek mi zapadne za oko ta zgrada i kojom brzinom se gradi... nevetovatno...
 
Znaju sigurni ovi radnici sto zidaju nase zgrade, ako budem u prilici raspitacu se...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko moze da mi kaze ako je uzeo ili zna pak stanovi u prizemlju, da li su u nivou ulice, i kakvi su ovako u globalu?
Hvalaa :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565624#p565624:28ybnom6 je napisao(la):
jeremija » Pet Sep 07, 2018 3:44 pm[/url]":28ybnom6]Da li neko moze da mi kaze ako je uzeo ili zna pak stanovi u prizemlju, da li su u nivou ulice, i kakvi su ovako u globalu?
Hvalaa :)
Koliko se sećam, pod je okvirno na nekih 1.5m od nivoa ulice. Sve drugo je teško reći, još se niko nije uselio pa teško može da podeli utiske :).
 
Evo danasnje slike, da pomognu ako mogu da nam odgovore na neka pitanja
b35b216e99641fa3a1b2be0fec55bc9a.jpg
17129b5f93e1125cb64108dac47f3a09.jpg
8081be124706aa565ca1940506d86d87.jpg
c7b1ea19bc459343232835a6c769de89.jpg
dd5c4e632216c5448cb321fe2b17c34e.jpg
0fa2fb973c8f0ac9dd19ec93c8b3e756.jpg
64952de0e7b22a38ce253ab839fb2177.jpg
7d895e0400436b1f266067551a106019.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@dekius hvala!

Jos jedno pitanje, posto nisam iz Zemuna, u vezi sa Osnovnom skolom... nesto mi to postade preokupacija no1...
Da li ima u blizini neka ok skola ( da nije ona sto je naslonjena na Osnovnu skolu Branko Pesic)
Ne znam koliko od vas ima decu,pa razmisljate u tom pravcu, :oops: ali meni je to jedna od glavnih preokupacija :|
 
Osnovna škola Kosta Vujić. Ako ništa drugo, bar je Zemun prepun osnovnih škola.
 
Jedno pitanje. Koliko bi se kretale kirije za dvosoban stan na ovoj lokaciji?
 
Grešim li ili povučeni sprat nije dobio fundermax već demit fasadu? To je malo veće odstupanje u odnosu na render.
 
Iako nije gotova, fasada lepo izgleda. :sesir:
Da li imaju u planu sadnju odredjenih biljaka-zelenila oko kompleksa?
 
Wlada":3ezpox5m je napisao(la):
Iako nije gotova, fasada lepo izgleda. :sesir:
Da li imaju u planu sadnju odredjenih biljaka-zelenila oko kompleksa?
U dvoristu da...oko nisam sigurna...asfaltiranje ulica oko kompleksa je u planu Grada Bgda.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Drugari :oops:
Ako ima neko da je uzeo stan na kredit preko Eurobanke ,imam
samo par pitanja i ako je voljan samo da mi bar malo razjasni nek mi se javi u pp please :oops:
Hvala puno unapred
 
Kako to da moze tus kabina a ne kada kao u bnv i gds zgradama ...
 
Da pretpostavimo na osnovu fotografija da su počeli obilasci za kupce?
 
Kako ste to zaključili?
Obavestiće nas Merin kada će biti dozvoljen obilazak.
 
Vrh