Šta je novo?

Google i Beograd

opasno :D

jel to sa Zexovim teksturama :)

Nego jel postoji mogucnost da se uradi i ona skulptura ispred arene ona kosarkaska lopta
 
da koristio sam fotke od zex-a, jos nisam postavio model tako mogu da dodam loptu + znakove za sever jug itd
 
Jedno pitanjce

moguce da gresim zato sto je ugao fotografije 3d modela pod kojim se vidi arena nije frontalan nego sa strane pa da se centralni portal ne vidi dobro ali cini mi se da je gornja "greda" portala malo tanja nego sto je uzivo

12978099.jpg


Da li je moguce da se to samo malo koriguje
 
Za pocetak da se zahvalim svima koji grade na GE BG i ostale gradove,a kako na SSC-u koji je moji maticni forum nemamo temu o GE i BG-u (ovo je tema koju dosta cesto pratim),moram da se javim ovako.

@bg259,model BG Arene ti je mnogo bolji od predhodnog ali ne mogu da verujem da si nesto krupno prevideo,umesto reci pokazacu ti to slikom.







A tako je i sa druge strane...
Jos juce sam uocio to,ali nisam se javljao jer sam mislio da je model jos u "produkciji".Medjutim sad kad si ga ubacio i ceka na odobrenje vidim da je to ipak ostalo tako...

Sve najbolje u daljem radu svima,a posebno Zex-u....
:kk: :kk: :kk:
 
Takodje vidim da nisi gordnji deo portala prosirio sto bi bilo odlicno u ispravci stakla koje je vejzik primetio da se uradi da bude bas komplet kako treba.

Pozz
 
jesam ga prosirio, staklo je slucajno ispravicu odmah
 
Takodje da javim da je poslednji zexov update bloka 23 pusten na GE

I naravno da posle ispravki i ja pohvalim Jovana za arenu posto sam je rucno ubacio u ge i stvarno izgleda super :kk::pob:
 
+1 za zexa i +1 za vucka sto je nasao simbol za "beskonacno" :)
 
Вучко, једино могу да ти кажем свака част за бесконачно, јер +1 не могу да ти дам.
 
zexland":1n3w6mbf je napisao(la):
Ljudi hvala! :vops:

Slede ostale zgrade u 19a :gobb:

Potom 25, 21 i 22 i celina od Zemuna do Save je gotova :gobb:
Onda napadam Belvile i blokove :)
Imenjaće, super si ovo izveo! Hvala što si nam javio, šta dolazi uskoro...jedva čekam! pozz :kk:
 
Nova Beogradska Arena je pustena na GE. Izgleda stvarno impresivno :kk:
 
Zna li se kada ce biti update snimka bg iz satelita?Zexe,insajderu nas?:)
 
Vrh