Šta je novo?

Google i Beograd

Ја само преносим добре мисли. Штета што само могу да се 4 реда ставе у потпис.
 
Predstavljam Jugoslovensko Dramsko Pozorizte

jdp1.jpg


jdp2.jpg
 
hvala hvala

sva srece da sam koristio drva sa slike pozorista, da nisam izgleda odmah bi primetio :p
 
imenjak, jedva sam docekao, da krenes sa starim beogradom!!! ;) imas li u planu i blok 61popunit? vidim, da DARKONATOR nije zavrsio... pa te pitam :D dramsko pozoriste je super!!!
 
bg +1
zex nisi normalan poceo sma da muvam one ribe na gsp stajalištu. jos treba samo da počne i vetar da duva da im mrsi kosu pa do jaja
 
Obavezno taj lik sto skaze bandzi da ima sajkacu da se zna da je u pitanju dragan ;)
 
evo postavljeni su novi modeli na GE! :D Super izgledaju, samo sto nema curica na stanici :rolleyes: imenjace sredi to sto prije! pozz
:gobb:
 
Jeste sramotno, ali je njihova stvar hoce li ubaciti ili nece.

Naravno da im je vaznije da 'obrade' grad Pariz, nego Sarajevo ili Beograd.
Vece interesovanje, jednostavno.


E sad jedina mogucnost je da se pokrene neka inicijativa, ili da se jave neki volonteri koji su voljni to da urade, sumnjam da druga mogucnost postoji, jer mi obicni ljudi tesko mozemo utjecati na velike svjetske kompanije!
 
Imenjace, u sledecem krugu ide sve ! :vops:

Mastercat, ostali su jos blokovi 21, 22 i 25, Belvile, Toplana i blokovi od 44og i 70og do dr. Ivana Ribara :)

Vecina od toga ce ici verovatno u oktobru, poceo mi ispitni rok :)
 
zexland":12x0elpw je napisao(la):
Imenjace, u sledecem krugu ide sve ! :vops:

Mastercat, ostali su jos blokovi 21, 22 i 25, Belvile, Toplana i blokovi od 44og i 70og do dr. Ivana Ribara :)

Vecina od toga ce ici verovatno u oktobru, poceo mi ispitni rok :)
baš je super to na stanici, nisam mislio da češ i to ubacivat. prijatno sam iznenađen, jer nigde nisam video još :p ...inače, jedva čekam konačan izgled! :vops: pozz
 
Vidim i drvored u Bulevaru Mihajla pupina! :vops:

P.S.Hvala zexe za sumu,ako mozes samo stavi marker da je u pitanju zvezdarska suma,svi parkovi imaju marker,greota da ovolki prostor nema obelezje.

Ziv bio!
 
Vrh