Šta je novo?

Google i Beograd

Steta,pomislio sam da svake godine na leto updatuju snimke.Hvala unapred :vops:
 
Blok 19a & novi logo za 3D Novi Beograd :)

2wq4imf.jpg


2r6pjwm.jpg


292kw0x.jpg


2v2ih4n.jpg


2q2ibkg.jpg


291nn2h.jpg


2lcy9tg.jpg


6jem54.jpg
 
Super su ti modeli zex (svi se ponavljamo ali sta ces kad je istina :kk: ) stalno dizes nivo kvaliteta sad moram i ja da ubacim ljude i drvece haha, salim se samo nastavi.... sad cu da zavrsim crkvu svetog save da se polako kompletira taj kraj. Necu da se mesam u tvoj novi beograd ali sam poceo jos davno hotel in i zavrio ga samo nemam teksture pozadi (ici cu da slikam ovih dana) sam da ne radis duplo. Mislim da bi da pokusam opet da uradim auoput kroz beograd opet da nije samo gazela.
 
bg259":aojzeebu je napisao(la):
Super su ti modeli zex (svi se ponavljamo ali sta ces kad je istina :kk: ) stalno dizes nivo kvaliteta sad moram i ja da ubacim ljude i drvece haha, salim se samo nastavi.... sad cu da zavrsim crkvu svetog save da se polako kompletira taj kraj. Necu da se mesam u tvoj novi beograd ali sam poceo jos davno hotel in i zavrio ga samo nemam teksture pozadi (ici cu da slikam ovih dana) sam da ne radis duplo. Mislim da bi da pokusam opet da uradim auoput kroz beograd opet da nije samo gazela.
Jovane hvala ti puno ! :) Podrske koje ovde dobijam su nesto najlepse u toku ovog projekta i stvarno svima se puno zahvaljujem, a to cu i uzivo - nadam se nekom skorom okupljanju Beobuildovaca :)

PS: Opet za Jovana - proveri mail :)
PS2 : Wile E. Coyote hvala ! :vops:
 
Zex + po obicaju.

Dobra ideja oko okupa red bi bio,verujem da ti ili neko od cenjenijih forumasa bi mogao zapoceti tu ideju jer bi bio red da se okupimo,ne znam kada je bio zadnji okup :)
 
Samo da pohvalim sjajne ljude koji rade sve ove modele , odusevljen sam vasom posvecenoscu da Beograd dobije mape kakve zasluzuje.

Zexland skidam kapu i nadam se da ce ti ovaj projekat odrediti odlicnu karijeru kakvu sigurno zasluzujesh svojim radom i vedrinom.

P.S Stisne ove iz Googla da nam barem jednom godisnje updejtuju mape,josh malo pa cesh ih prestici sa pokrivenoscu :)
 
Pegasus":b1on2qec je napisao(la):
Samo da pohvalim sjajne ljude koji rade sve ove modele , odusevljen sam vasom posvecenoscu da Beograd dobije mape kakve zasluzuje.

Zexland skidam kapu i nadam se da ce ti ovaj projekat odrediti odlicnu karijeru kakvu sigurno zasluzujesh svojim radom i vedrinom.

P.S Stisne ove iz Googla da nam barem jednom godisnje updejtuju mape,josh malo pa cesh ih prestici sa pokrivenoscu :)
Pegasus hvala ti puno !
Jos uvek nista od odgovora za sat update, cim bude , javljam :)
 
:grand:
Kad polastem i ja cu da budem ZEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
:grand:

Zex brate ajd nam otkrij jednu tajnu, jel ti ovo radiš iz ljubavi ili ti grad nešto dotira.
Ako ti ne plaćaju da napravimo malu frku prema gradu da ti kanu koju kintu brate ovo što ti radiš je savršenstvo.
pokazao sma nekim ljudima koji se nerazumeju toliko u kom kad su videli prvo je bilo ono jezik do patosa a posle ono auuuuuuuuuuuuuuuuuuu. ko vukovi. ja sam samo uspeo da postavim neke fotke na panoramio, nisam ja majstor kao ti.
 
Zex je poceo ovo sa ljubavlju pa je onda potpisao zvanican ugovor sa opstinom nbg.A verujem da za tu skromnu cifru za koju radi zex bolje promovise bg nego turicticka organizacija Beograda :gobb:
 
vucko":1a7sz9r5 je napisao(la):
Zex je poceo ovo sa ljubavlju pa je onda potpisao zvanican ugovor sa opstinom nbg.A verujem da za tu skromnu cifru za koju radi zex bolje promovise bg nego turicticka organizacija Beograda :gobb:
Apsolutno se slažem :p
 
brate TOB je mala beba za njega. Ovo moze da vidi svako na svakom pedlju ovog treceg kamena od sunca. A TOB mora da dovede ljude na lice mesta. Promocija bgd do jaja
 
dragan44":xntke8oi je napisao(la):
brate TOB je mala beba za njega. Ovo moze da vidi svako na svakom pedlju ovog treceg kamena od sunca. A TOB mora da dovede ljude na lice mesta. Promocija bgd do jaja
Dragane puno ti hvala na tako lepim recima ! Pocecu da crvenim :D
Vucko & bgexplorer :gobb:

A NBGD postaje sve zivlje mesto za virtuelni zivot :lol:

BG stanice ( ekperimentalna faza :) )

5xlces.jpg


2cgzs52.jpg


Novi bilbordi u bloku 26

14bnb4i.jpg


I "guzva" na raskrsnici...

jsiy5i.jpg


:vops:
 
Zex, jesu li ovo na posednjoj slici nove tablice? Dobre su ako jesu :p
 
zex, mojne se ljutiš, ali Belgradian nije reč :) Mislim, možeš da je stvoriš (i alal ti vera, zaslužio si), ali reč je Belgrader :)
 
Slazem se da nije rec,ali simpaticno je jer ima prizvuk kao martian :)
 
jovanovm":1z78gn1c je napisao(la):
zex, mojne se ljutiš, ali Belgradian nije reč :) Mislim, možeš da je stvoriš (i alal ti vera, zaslužio si), ali reč je Belgrader :)
E to sam bas hteo i sve ostale da pitam :) mislio sam da bude kao 100% beogradsko, a ne 100% Beogradjanin :cool:...cak sam razmisljao i Belgraded...( sta god to znacilo :D ) e sada sta je najispravnije ? Lako cu da promenim logo :)
 
Pa prisvojni pridev i mesna imenica (valjda se tako kaže) su često isti na engleskom, pa se Beograđani kažu "Belgraders", a recimo beogradski ćevapi "Belgrader kebabs", mada je na američkom engleskom ispravno takođe reći "Belgrade kebabs"... pa sad ti vidi šta ćeš i kako ćeš :)

Belgradian nije loše, ima mi neki jamajčanski prizvuk, a u Beogradu je ska/reggae/ragga zvuk uvek bio jak :D
 
jovanovm":2wuclafu je napisao(la):
Pa prisvojni pridev i mesna imenica (valjda se tako kaže) su često isti na engleskom, pa se Beograđani kažu "Belgraders", a recimo beogradski ćevapi "Belgrader kebabs", mada je na američkom engleskom ispravno takođe reći "Belgrade kebabs"... pa sad ti vidi šta ćeš i kako ćeš :)

Belgradian nije loše, ima mi neki jamajčanski prizvuk, a u Beogradu je ska/reggae/ragga zvuk uvek bio jak :D
Za prisvojni pridev i mesnu imenicu to znam, pa sam zato i stavio ovako, da ne bude 100 % Belgrade__ sta dalje :vops:

Super ! Onda ne diram nista ! :cool:
Hvala Milose puno :)
 
Vrh