Šta je novo?

Google i Beograd

Wile E. Coyote":2np5henv je napisao(la):
Ууу, ово је супер! Још кад би постојала могућност у самом програму да се снимак из ваздуха уклони кад постоји модел... :kk:
Hteo sam i to, ali me je mrzelo iskreno :cool:
Samo se ispod podvuce podloga sa teksturom autoputa bez petlje i to je to :vops:
 
zexland":1c95z533 je napisao(la):
vucko":1c95z533 je napisao(la):
zexland=chuck norris u google earthu! :kk:
Haha! Hvala Vucko, nas branioce zvezdarskih suma ! :vops:

PS: Za tebe spremam iznenadjenje, cim zavrsim sa NBGD :gobb:
Ma nista druze,samo da kazem da sam fasciniran tvojom izgradnjom virtuelnog beograda.Verujem da radis model opservatorije ili slicno :)
Cekam iznenadjenje nestrpljivo mada ne moras da zuris,tu sam ja :p
 
Inace zexe da ne offtopicim ali moram da pohvalim opstinu nbg,nas slucaj u vezi sume u ime gradske uprave je preuzeo Zeljko Ozegovic,bivsi predsednik opstine NBG,drago mi je da su pravi ljudi na pravim mestima :kk:
 
OT Željko Ožegović je po svim pričama glavvni kandidat za naslednika Đilasa, kad Đido pređe na republičko-državnu funkciju.
 
Znam i mislim da je pravi covek za gradonacelnika(bolji je i od djida).

Nego zna li neko kako da gledam preko neta google earth bez instalacije programa?
 
vucko":18ge1lpl je napisao(la):
Znam i mislim da je pravi covek za gradonacelnika(bolji je i od djida).

Nego zna li neko kako da gledam preko neta google earth bez instalacije programa?
Google maps. Ali instaliraj GE bolje je, lepse vise opcija. nego jel neko skontao Bhuvan Indiski provajder satelitskih snimaka. kao reba da se registrujes i mozes da gledas, ali meni to nekako ne dopusta. :(
 
Otvorio sam temu o Bhuvanu, ali neko tamo rece da ima samo Indija sto verovatno nije tacno, jel sto bi onda za Bhuvan govorili da je ubica google earha ako ima samo india. I da Ameri su negodovali zbog bhuvana jel ima jako velike teksture do 05 metara.

http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic.php?id=1007


sad proverio, radi ali je Beograd mutan do zal boga.
 
Blok 23 HQ ( 24 je vec postavljen :vops: _

35laflk.jpg


znpnh3.jpg


vq4bat.jpg


famwew.jpg


2ewl2bs.jpg


2dwdv7p.jpg


2vnp3q8.jpg


bij9lu.jpg


Idemo dalje, sledeci su blok 19a i Avenija 19 :gobb:
 
jedva sam čekao da ovaj blok uradiš.. odlično!! :cool:
 
sad se nadam, da će zex napravit i arenu i ako sam već dosadio i dragom bogu zbog nje, jel tako imenjaće?! :D super su ovi novi modeli, nema sta reči :kk:
 
makingof.jpg
/

evo radim arenu samo da pokazem da ce biti precizno i nadam se dobrog kvalitera :cool:
 
Али да је урадиш и изнутра. Да може виртуално да се уђе. :D
 
sizife e sad bre mnogo tražiš. oćeš još i neku hostesu da te dočeka pa da još i zakucaš koji koš , bre ljudi ja sma zadovoljan i ovako šta radite a kamo li još i iznutra.
pusti mene kad je porastem ja ću da sve to uradim unutra :grand: :grand: :grand:
 
dragan44":20f9hobu je napisao(la):
sizife e sad bre mnogo tražiš. oćeš još i neku hostesu da te dočeka pa da još i zakucaš koji koš , bre ljudi ja sma zadovoljan i ovako šta radite a kamo li još i iznutra.
pusti mene kad je porastem ja ću da sve to uradim unutra :grand: :grand: :grand:
Ћути, бре. Можда човек стварно и одради. :D
А ја му свакако честитам и на овоме. ;)
 
Izvinjavam se što postavljam ovo ovde ali da ne otvaram novi thread, pa evo onda: naišao sam na veoma zanimljiv program CityScape od kompanije PixelActive. Program je jako, jako, jako dobar i koristi se za rekreaciju čitavih gradova. Ali košta $19,000 pa ćete morati koristiti demo verziju. :D

http://pixelactive3d.com/Products/CityScape/

Vredi pogledati video i galeriju slika da vidite šta se može ovim postići. :kk:
 
stranac":30biepce je napisao(la):
Izvinjavam se što postavljam ovo ovde ali da ne otvaram novi thread, pa evo onda: naišao sam na veoma zanimljiv program CityScape od kompanije PixelActive. Program je jako, jako, jako dobar i koristi se za rekreaciju čitavih gradova. Ali košta $19,000 pa ćete morati koristiti demo verziju. :D

http://pixelactive3d.com/Products/CityScape/

Vredi pogledati video i galeriju slika da vidite šta se može ovim postići. :kk:
videogalerija je super kad je gledaš, oprobao sam da instaliram i neće... :|
 
Vrh