Šta je novo?

Google i Beograd

zavisi meni nekad treba duze, ponekad i vise sati, to je zato sto je u ovom poslu 90% u dobrim slikama, a ja cesto moram da pravim teksture ili da pogadjam kako zgrada izgleda jer nisam fizicki u beogradu da slikam. Ako imas dobre slike sve je mnogo lakse, a i neke zgrada koje sam radio su bile teske popu holiday inna ili zavod za zastitu kulture gde me krov mucio.

Ps ako tebi treba pomoc sa teksturama kazi mi pa da ti pomognem.
 
evo i update u savrsnoj fazi je i 3 lista duvana

3lista1.jpg


3lista3.jpg
 
www.citiesofworld.com

Open-source игрица (на фору Сим Сити). Предлажем вам да видите да ли можете да приложите моделе које сте правили за игрицу. :cool:
 
Zexland! Daj mi e-mail odmah sada odmah :)
Ili hoces ovde da ti postavim pa da ih sejvujes :laugh:
 
Pozdrav svima, posto vidim da se ovde uveliko radi na 3d modelima za GE, resih da vam pokazem projekat koji radimo jedan kolega i ja.
Rec je o pravljenju 3d Beograda za flight simulator. Evo kako to izgleda, samo bih da napomenem da vecina modela nije moja, ja se vishe bavim sredjivanjem reljefa za projekat, ali ima i mojih objekata. Za sada smo fokusirani na NBG iako je rad malo zastao zbog obaveza, ali se nadam da ce do kraja godine ceo Novi Beograd biti gotov :)





Ako neko ima slike fasada zgrada sa Novog Beograda, bile bi jako korisne :)
 
MSFS 2004, mada sam cuo od nekih da moze i na FSX, ja nisam probao, primarno se pravi za FS2004
 
Zex ograda oko akademskog parka kod mene na GE lebdi u vazduhu. Proveri da li je dobro postavljena ili je do mene posto jako ruzno izgleda ako se spustis na nivo ulice
 
kod mene ne lebdi.. baš je dobro uklopljena na neravnim površinama
 
nikola16789":m509nn5a je napisao(la):
Rec je o pravljenju 3d Beograda za flight simulator.
Ово је супер! :kk: Надам се да ће ускоро моћи да се лети над верно приказаним Београдом, а не да буду зграде на Ади и сличне глупости.
 
Nikola odlicni modeli ! :kk:

Igore proveri da li ti je ukljucena opcija "terrain", secam se da sam bas vodio racuna o terenu tj. uskladjivanja ograde i terena, jer kao i na mnogim drugim mestima teren je nerealan.
 
zex ppnovo aplouduj brankov most is tikliraj na je to verodostojan model.Posto to nisi izgleda uradio. prihvatili su mi jos 3 modela sada ih ima 5. :cool:
 
Boki, stikliran je on jos odavno, i od nedavno ponovo, zaista ne znam vise sta da radim sa tim mostom, stavio sam potpuno nove teksture, produzio ga do Usca. Most je totalno kompletan, ali ne vredi.

I svaka cast za modele ! Vidno si napredovao! Jos samo krovove da sredis i to je to :)
 
Ma cudni su oni.Prihvatili su neke moje zgrade koje su mnogo losije uradjene, a zgrada opstine je vrh uradjena a nece da je prihvate. PS ortak moj te zna preko njegovog brata i nahvalio te da si pametan i da te sve zanima.
 
Nije baš Beograd, ali jeste Google i jeste pljeskavica :D

Screen cap iz novog klipa o Google buzzu

3480ftf.jpg
 
Samo da javim da se Google Earth mania siri Srbijom - napokon :vops:

Krenuli su i Paracin, Zajecar, Arandjelovac, a u regionu je pocela i Podgorica, Bec je potpuno izgradjen od juce

EDIT:

I osnovana je nova grupa 3D SERBIA :vops:

ayxc1w.jpg
 
Izvinjavam se sto davim :)
Nek neko molim vas ako moze uradi Avalski toranj.Red bi bio :)
 
Može li mi neko reći u kojem programu rdite 3D modele? Koliko je zahtevno i da li taj program ima free na Internetu?
Ja sam iz Karlovaca pa bih hteo da probam sa 3D modelima, naročito jer sam tu i mogu da uslikam šta mi treba.
 
Vrh